TUreality s.r.o.

Bratislava II

Kvačalova 4 821 08 529320

124 inzerátov v ponuke

RODINNÝ DOM,BAZÉN,SAUNA,WELLNESS,VINOTÉKA,HRUBÝ ŠÚR,584m2

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | 405 m²

TUreality ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s premyslenou architektúrou a funkčným disp

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

599,600 € 1480 €/m²

2-izbový byt 57 m² s balkónom – Tekovská ulica, Ružinov (Mlynské Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

Predám 5.Izb.v uplnom centre mestká s veľkým potenciálom.139m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 139 m²

TUreality ponúkajú: Predaj: 5-izbový mezonetový byt v centre Bratislavy – Staré Mesto, Tobrucká

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

549,990 € 3957 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,BALKÓN,PARKING,RUŽINOV-NIVY,49m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový by t o rozlohe 39m2 plus veľký balkón o rozlohe 10m2. Byt s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

240,000 € 4898 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,BALKÓN,PETRŽALKA,64m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľ

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

232,999 € 3641 €/m²

Na predaj 3.izbový byt v najkrajšej časti Ružinova.68m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Na predaj v najkrajšej časti Ružinova 3.izbový byt v tehlovom 3 p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,990 € 4162 €/m²

PRENÁJOM-OBCHODNÝ PRIESTOR S VÝKLADOM,STARÉ MESTO,POŠTOVÁ ULICA,196m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 196 m²

TUreality ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom v lukratívnej časti Starého Mesta. Pr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Rezervované.Na predaj slnečný 2-izbový byt v Karlovej Vsi-Dlhé Diely 48m2.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 48 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Zrekonštruovaný 2.izbový byt nachádzajúci sa na Hlaváčikovej ulic

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

199,999 € 4167 €/m²

Prenájom priestrannej zby v 2 izbovom byte s loggiou – Bratislava – Staré Mesto, lokalita Mozartova v príjemnom tichom prostredí v blízkom dosahu ku prírode.

TUreality ponúkajú prenájom priestrannej izby v dvojizbovom byte Bratislava – Staré Mesto, loka

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Stavebný rekreačný pozemok 400 m2, so stavebným povolením v prírodnom rekreačnom prostredí Gabčíkova v blízkosti dunajských lužných ramien.

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | 400 m²

TUreality ponúkajú ideálny 400 m2 veľký stavebný pozemok na výstavbu jednopodlažnej rekreačnej

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

55,000 € 138 €/m²

6 izbový rodinný dom s veľkým potenciálom, vhodný na podnikanie, na vybudovanie až 3 bytového domu, s úžitkovou plochou 330 m2, postavený na vyše 15 árovom pozemku v Horné Orešany, 12 km od Trnavy a 45 km od Bratislavy

Reality Trnava

Priestor pre výrobu | 330 m²

TUreality ponúka priestranný 6 izbový celopodpivničený dvojpodlažný rodinný dom s kompletnou ú

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trnava

399,000 € 1209 €/m²

Rezervované - 7-izbový rodinný dom s nádherným výhľadom s možnosťou dvojgeneračného bývania, Vinosady, 168 m2

Reality Vinosady

Rodinný dom | 168 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj: Veľký 7-izbový rodinný dom s garážou s možno

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vinosady

399,000 € 2375 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zrekonštruovaný 2 izbový byt s úžitkovou plochou 56 m2 vo vyhľadávanej lokalite Bratislava –Petržalka, lokalita Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúkajú zrekonštruovaný priestranný a svetlý byt s výmerou 56 m2 v centre bratisla

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

219,999 € 3929 €/m²

Predaj priestranného 4-izbového bytu v Dúbravke na Nejedlého ulici, 103 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 103 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej a tichej lokalite Bratislava –

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,999 € 3592 €/m²

3 izbový byt s loggiu s úžitkovou plochou 72 m2, v zabývanej lokalite Bratislava – Petržalka – Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúkajú byt s výmerou 72 m2 vo vyhľadávanej zabývanej lokalite Bulíková ulica. Byt j

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

243,999 € 3389 €/m²

Predaj 2.izbového bytu v blízkosti Tehelného pola.55m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Nové Mesto –

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

218,000 € 3964 €/m²

Pripravujeme predaj výnimočného,exkluzívneho 5.izb..bytu v absolútnom centre Ba1.135m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 138 m²

TUreality ponúkajú: Tento reprezentatívny mestský byt s veľkorysou výmerou 120 m² dopĺňa samost

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,990 € 3623 €/m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN — KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte moderný priestor, kde sa spojí komfort mestského života

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,990 € 5204 €/m²

3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt 78 m2 s loggiou – možnosť upraviť na 4 izby Bratislava, Petržalka – časť Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka veľký 3 izbový byt s úžitkovou plochou 78 m2. Byt prešiel v priebehu poslednýc

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3204 €/m²

Predaj priestranného 4-izbového bytu s potenciálom Bratislava-Petržalka 83m²

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v žiadanej lokalite Bratislava – Petržalka.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,999 € 3494 €/m²

Veľký rodinný dom aj na podnikateľské účely s úžitkovou plochou 330 m2, postavený na vyše 15 árovom pozemku v Horné Orešany, 12 km od Trnavy - dohoda možná

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | 330 m²

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

399,000 € 1209 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj:Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej časti Bratislava-Trnávka,ideálny na rekonštrukciu alebo investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 160 m²

TUreality ponúka na predaj:Investičná príležitosť Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej časti T

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 2213 €/m²

4-IZB-HAUSBOAT,NOVOSTAVBA,CELOROČNÉ BÝVANIE,JAROVECKÉ RAMENO,80m2

Reality Bratislava-Jarovce

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový hausboat o výmere 80m2, ktorý sa nachádza v krásnom prostre

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Jarovce

259,000 € 3500 €/m²

Stavebný 5,7 árový pozemok v zástavbe pôvodných rodinných domov v obci Vojka nad Dunajom, 20 km od Bratislavy

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 570 m²

TUreality ponúkajú ideálny 570 m2 pozemok v zástavbe rodinných domov v obci Vojka nad Dunajom.

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

87,750 € 154 €/m²