Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

TOP PONUKA: 7 izbový rodinný dom s veľkým pozemku za domom, BA Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

525,000 € 2333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: Pekne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom,Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Záhumenska | 110 m²

R E Z E R V O V A N É PREDAJ – 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, garážou, hospodárskymi

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

305,000 € 2773 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ: Veľkometrážny 3 izbový byt, 2xbalkón neďaleko centra, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Levická | 82 m²

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO NOVINKU NA TRHU REALÍT """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 3535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENAJATÉ: Garsónka s loggiou + pivnica, čaká na nového nájomníka, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Šustekova | 29 m²

NOVINKA: Máme pre Vás zaujímavú ponuku. Realitná kancelária EPIC HOME ponúka na prenájom voľnú

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Vypredané - RD časť dvojdomu v NOVOSTAVBE - Rišňovce Salaše.

Reality Nitra

Rodinný dom | Risnovce | 108 m²

Ponúkame na predaj Novostavbu 4 izbového rodinného domu v obci Rišňovce časť Salaš v novovybudo

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

235,870 € 2184 €/m²

Ponúkame na predaj Obchodný priestor vo Vrakúni.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Rajecká | 320 m²

Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, reš

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

680,000 € 2125 €/m²

Ponúkame na predaj Obchodný priestor vo Vrakúni.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Obchodné priestory | Rajecká | 320 m²

Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, re

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

680,000 € 2125 €/m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný Rodinný dom.

Reality Kysucký Lieskovec

Polyfunkčný objekt | Kysucký Liskovec | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s možnosťou využitia podkrovia v obci K

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Kysucký Lieskovec

239,000 € 1195 €/m²

Exkluzívne na predaj záhradka s drevenou chatkou v Prešove.

Reality Prešov

Chalupa, rekreačný domček | Za Kalváriou | 22 m²

Ponúkame na predaj pozemok - záhradku v záhradkárskej osade za Kalváriou v Prešove s pekným výh

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

20,990 € 954 €/m²

NOVOSTAVBA 144m2. Pozemok 605m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 142 m²

NOVOSTAVBA 144m2 HOLODOM Klasický tehlový murovaný samostatné stojaci 5i Rodinný dom 144m2. K

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

585,000 € 4120 €/m²

PRENÁJOM - 1-izbový byt s balkónom- BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Koceľova | 45 m²

Prenajmeme priestranný kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v lukratívnej časti B

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Exkluzívne 2-izbový byt na prenájom, Prešov - PRENAJATÉ

Reality Prešov

2 izbový byt | Obrancov mieru | 50 m²

P R E N A J A T É !!! Ponúkame na prenájom pekný, udržiavaný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ - 4-izbový RD - Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Olleova | 160 m²

Predáme v peknom a tichom prostredí obce Jelka príjemný 4-izbový RD-bungalov na krásnom veľkom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jelka

222,000 € 1388 €/m²

Veľkorysý pozemok na výstavbu Prešov, Solivar

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Na brehu | 4,540 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľkorysý pozemok v Prešove, v miestnej časti Solivar v ulici boh

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

165 €/m2 165 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - atypický 3-izbový byt s nebytovým priestorom BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

2 izb. byt, klimatizovaný, balkón, výťah, el. vonkajšie žalúzie, pivnica , štandard v cene, podlahové kúrenie.

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 49.97 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 F2 k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

172,000 € 3442 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1izb. byt , klimatizovaný , veľký balkón, el. žalúzie, podlahové kúrene, štandard v cene

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | Dúhová | 48.29 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 1 izbový byt, 112D2 kl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

155,000 € 3210 €/m²

3izbový byt s terasou, podlahové kúrenie, 2x klimatizácia, garážové státie a ŠTANDARD v CENE

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 124.37 m²

Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

291,000 € 2340 €/m²

Obchodno-skladové priestory na okraji Trnavy s vlastným parkovaním

Reality Trnava

Obchodné priestory | Trstínska cesta | 1,225 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj obchodno-skladové priestory na Trstínskej ceste

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1,250,000 € 1020 €/m²

Zariadený 1-izbový byt s výťahom v tichej štvrti

Reality Trnava

1 izbový byt | Okružná | 29 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt v bytovom do

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trnava

540 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 99.51 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

285,000 € 2864 €/m²

Ponúkame na predaj krásny moderný trojizbový byt v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 101.75 m²

Ponúkame na predaj krásny moderný trojizbový byt v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na treť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

287,000 € 2821 €/m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ RD, NOVOSTAVBA, RD 122M2, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

4 izbový byt | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šamorín

210,000 € 1721 €/m²