Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

2i byt v novostavbe na prenájom - 51 m2, Hraničná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51.5 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe bytového domu v projekte NUPPU na Hraničnej ulic

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Priestranný 4-izbový byt s lodžiou – 105,6 m², Športová ul.

Reality Rohožník

4 izbový byt | Športová | 105 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s murovaným šatníkom, pivnicou a veľkou lodžiou,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rohožník

159,000 € 1514 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 5 izbový mezonet s terasou v Slávičom údolí

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Slávičie údolie | 196 m²

Papcun Reality prezentuje tento exkluzívny, priestranný 4 izbový mezonetový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 3316 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

2-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Ota Holúska | 50 m²

Papcun Reality ponúka exkluzívne na prenájom atraktívny 2-izbový byt o výmere 50 m² + predzáhra

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Praktický 4i Rodinný dom 170m2, pozemok 600m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 170 m²

Praktický 4i Rodinný dom 170m2, pozemok 600m2 Klasický murovaný tehlový zateplený Rodinný dom

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

400,000 € 2353 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj novostavbu v Kolárove na klúč

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Južná zóna | 110 m²

Heaven reality ponúka na predaj modernú 4 ‑ izbovú novostavbu „na kľúč“ v Kolárove vo vyhľadáva

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

214,990 € 1954 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj novostavbu v Ded.Mládeže na klúč

Reality Dedina Mládeže

Rodinný dom | Dedina Mládeže | 110 m²

Heaven reality ponúka na predaj modernú 4 ‑ izbovú novostavbu „na kľúč“ v Dedine Mládeže. Typ

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dedina Mládeže

169,990 € 1545 €/m²

Novinka
Novinka

5i NOVOSTAVBA Rodinný dom 146m2. Pozemok 600m2

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Strmé sady | 146 m²

5i NOVOSTAVBA Rodinný dom 146m2. Pozemok 600m2 Samostatne stojaci tehlový murovaný zateplený r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

600,000 € 4110 €/m²

Novinka
Novinka

Multifunkčný priestor na prenájom – 475 m², Bojnická ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bojnická | 475 m²

Ponúkame na prenájom samostatný administratívny celok o výmere 475 m², nachádzajúci sa na 2. po

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

PREDAJ- nebytový priestor na služby - 169 m2-Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 169 m²

Predáme v absolútnom centre mesta Dunajská Streda exkluzívne nebytové priestory o výmere 169 m2

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

220,000 € 1302 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok BA IV.- Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Vlkovka | 1,065 m²

Predáme lukratívny stavebný pozemok-Záhorská Bystrica, časť Vlkovka. Pozemok-1065 m2 je priprav

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

495 €/m2 495 €/m2

PREDAJ - rekreačný pozemok - BA IV. - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Veľká lúka | 962 m²

Predáme v lukratívnej časti BA IV.- Dúbravka vo veľmi príjemnej a tichej časti Veľká lúka pekn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

195 €/m2 195 €/m2

PREDAJ - celoročne obyvatelna murovaná záhradná chata- Malacky

Reality Malacky

Záhradná chatka | Malacky | 53 m²

Predáme v krásnom tichom prostredí záhradkárskej osady Malacky - kompletne zrekonštruovanú celo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

115,000 € 2170 €/m²

PREDAJ - charizmatický 7-izbový RD- novostavba - Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna | 280 m²

PREDÁME exkluzívny 7-izbový RD vo Štvrtku na Ostrove novostavba s ÚP 280 m2 a skvelo upraveným

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

515,000 € 1839 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt s loggiou v zelenom prostredí- TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiraskova | 72.5 m²

Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt o vý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

224,000 € 3090 €/m²

PREDAJ - priestranný 5-izbový RD Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Bernolákovo | 160 m²

Predáme v lukratívnej časti obce Bernolákovo 3-podlažný 5-izbový veľkorysý rodinný dom s pozemk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

314,000 € 1963 €/m²

5i NOVOSTAVBA NA KĽÚČ 140m2, pozemok 510m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 140 m²

5i NOVOSTAVBA NA KĽÚČ 140m2, pozemok 510m2 Klasický tehlový murovaný zateplený samostatné stoj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

300,000 € 2143 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA 4i Chata 118m2 so súpisným číslom. Krásny rovinatý pozemok 530m2 pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 118 m²

NOVOSTAVBA 4i Chata 118m2 so súpisným číslom. + Možnosť 30r úveru + Trvalý pobyt + Odvoz sm

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

280,000 € 2373 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny pozemok 650m2 pri lese akurát na chatu!

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 650 m²

Krásny pozemok 650m2 akurát na chatu! Kód územia 1203 Chata a rekreácia + Krásny lesné prost

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

100,000 € 154 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK 530m2 aj Chata 118m2 so súpisným číslom pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pútnická | 530 m²

STAVEBNÝ POZEMOK 530m2 aj Chata 118m2 so súpisným číslom pri lese. Nutná kompletná rekonštrukc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

150,000 € 283 €/m²

Novinka
Novinka

Chata 118m2 so súpisným číslom. Krásny rovinatý pozemok 530m2 pri lese.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 118 m²

Chata v pôvodnom stave 118m2 so súpisným číslom. Nutná kompletná rekonštrukcia. Krásny rovinat

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

150,000 € 1271 €/m²

Novinka
Novinka