Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

2. izb. byt s loggiou, garáž, HAMULIAKOVO, ul. Pri píle

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | Pri píle | 59 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2. izbový byt s výmerou 59 m² + loggia 5,2 m², situovaný na 2. p

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

185,900 € 3151 €/m²

Novostavba 4i rodinného domu “Charlie” v tichej časti Cífera pri aleji stromov

Reality Cífer

Rodinný dom | Karolov dvor | 95 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu “Charlie”

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Cífer

239,900 € 2525 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhradná chata so záhradou na lukratívnom mieste, Nižná Hutka

Reality Nižná Hutka

Chalupa, rekreačný domček | - | 50 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení dvojpodlažnú záhradnú chatu v osobnom vlas

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

119,000 € 2380 €/m²

Investičný pozemok v Podhoranoch na predaj, orná pôda

Reality Podhorany

Orná pôda | 4,739 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj investičný pozemok, ornú pôdu v obci Pod

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

14,000 € 3 €/m²

Pozemok 911m2 + 894 m2 pre stavbu 2 moderných rodinných domov

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 911 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka v obci Biely Kostol vedľa Trnavy na predaj dva susedné po

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

176,000 € 193 €/m²

Hľadám 2i byt pre klienta v Prešove

Reality Prešov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadám na kúpu 2i byt pre klienta v Prešove. V prípade ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajt

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Prešov

1 €

2 izb. byt, klimatizovaný, balkón, výťah, el. vonkajšie žalúzie, pivnica , štandard v cene, podlahové kúrenie.

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 49.97 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 F2 k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

172,000 € 3442 €/m²

1izb. byt , klimatizovaný , veľký balkón, el. žalúzie, podlahové kúrene, štandard v cene

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | Dúhová | 48.29 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 1 izbový byt, 112D2 kl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

155,000 € 3210 €/m²

3izbový byt s terasou, podlahové kúrenie, 2x klimatizácia, garážové státie a ŠTANDARD v CENE

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 124.37 m²

Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

291,000 € 2340 €/m²

PRENAJATÉ: Garsónka s loggiou + pivnica, čaká na nového nájomníka, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Šustekova | 29 m²

NOVINKA: Máme pre Vás zaujímavú ponuku. Realitná kancelária EPIC HOME ponúka na prenájom voľnú

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Vypredané - RD časť dvojdomu v NOVOSTAVBE - Rišňovce Salaše.

Reality Nitra

Rodinný dom | Risnovce | 108 m²

Ponúkame na predaj Novostavbu 4 izbového rodinného domu v obci Rišňovce časť Salaš v novovybudo

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

235,870 € 2184 €/m²

Zariadený 1-izbový byt s výťahom v tichej štvrti

Reality Trnava

1 izbový byt | Okružná | 29 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt v bytovom do

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trnava

540 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 99.51 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

285,000 € 2864 €/m²

Ponúkame na predaj krásny moderný trojizbový byt v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 101.75 m²

Ponúkame na predaj krásny moderný trojizbový byt v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na treť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

287,000 € 2821 €/m²

Szögliget - 7 izbový dvojgeneračný poschodový rodinný dom

Reality Szögliget

Rodinný dom | Maďarsko | Szögliget | Szögliget

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj veľký dom v pokojnej maďarskej obci Szögliget . Dom má 7 izie

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Szögliget

114,000 € 570 €/m²

Multifunkčný nebytový priestor Prievoz, ul. Radničné nám.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Radničné námestie | 128 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný priestor v suteréne bytového domu, ktorý je situovaný vo vyhľad

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 1945 €/m²

PRENÁJOM - 1-izbový byt s balkónom- BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Koceľova | 45 m²

Prenajmeme priestranný kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v lukratívnej časti B

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ZÁHRADNA CHATA S VINICOU, JABLONOV NAD TURŇOU

Reality Jablonov nad Turňou

Chalupa, rekreačný domček | - | 50 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení krásnu udržiavanú záhradu so záhradnou cha

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jablonov nad Turňou

33,000 € 660 €/m²

Obchodné priestory s možnosťou dokončenia podľa predstáv nájomcu

Reality Trnava

Obchodné priestory | Limbová | 114 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom obchodné / administratívne priestory uprostre

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

342 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Perfektný pozemok na dom alebo projekt viacerých domov

Reality Malý Horeš

Pozemok pre rodinné domy | Oncsa | 2,485 m²

Na predaj atraktívny pozemok nachádzajúci sa v obci Malý Horeš, na pokojnej ulici Oncsa. Táto l

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malý Horeš

24,000 € 10 €/m²

Byt Jantárová: 2 izb. s vstavaným nábytkom a spotrebičmi

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jantárová | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt na ulici Jantárová, vo vyhľadávanej lokalite blízko centra. Byt sa nachá

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

205,000 € 4457 €/m²

Na predaj byt – Palárikova 9, s možnosťou dohody na cene

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Palaríkova | 42 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Palárikovej ulici č. 9 v Košiciach.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

173,000 € 4119 €/m²

Na predaj stavebné pozemky – Košice, Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 500 m²

Ponúkame na predaj 3 stavebné pozemky nachádzajúce sa v zastavanom území mesta Košice – mestská

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

220 €/m2 220 €/m2

3-izbový byt s výhľadom, komorou a šatníkom, Košice - Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | - | 62.77 m²

☀️ Slnečný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom a vlastným fitkom (Košice – Furča) Hľadáte bý

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

195,000 € 3107 €/m²