Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 36 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 36 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

381 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.033 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,033 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné priestory s administratívnym a sociálnym zázemím, spĺňajú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na prenájom - 15 m2, 36 m2, 66 m2, Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 3 poschodovej, administratívnej budove s vlast

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Parkovacie miesta na prenájom - Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 1 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesta nachádzajúce sa v uzavretom areáli so vstupom priamo z B

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 70 €/mesiac/m²

Na prenájom 3 izbový byt, Komenského 20, Bardejov

Reality Bardejov

3 izbový byt | Komenského | 59 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 3 izbový byt na Komenského ulici 20 v Bardejove. • 59 m2 • balk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

🏡RK Diamant - predaj RD Križovany nad Váhom🏡

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Križovany nad Dudváhom | 200 m²

🏡 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V CENTRE KRIŽOVANOV NAD DUDVÁHOM – POZEMOK 1 1

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

255,000 € 1275 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🌟 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBA BAKER STREET RESIDENCE

Reality Trnava

1 izbový byt | Pekárska | 27.7 m²

🌟 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | NOVOSTAVBA – BAKER STREET RESIDENCE, PEKARSKÁ UL., TRNAVA🌟 Ponúkame n

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 5267 €/m²

PREDAJ - orná pôda pri Senci - 54 600 m2

Reality Kráľová pri Senci

Rekreačný pozemok | Kráľová pri Senci | 54,600 m²

Predáme lukratívny pozemok 2 km od Senca a Seneckých jazier o výmere 54 600 m2 - orná pôda- u

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

7.5 €/m2 8 €/m2

PALÁRIKOVO PRENÁJOM OBCHODNÉHO PRIESTORU

Reality Palárikovo

Polyfunkčný objekt | Štefánikova 267 | 110 m²

DAVID MOLNÁR z KING REAL ponúka exkluzívne na prenájom obchodný priestor o výmere 110 m² v poly

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Palárikovo

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor s parkovaním na prenájom - 210 m2, ul. Kozia

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kozia | 210 m²

Ponúkame na prenájom pekný obchodný priestor s výmerou 210 m² na Kozej ul. v Starom Meste. Obch

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na prenájom - 340 m2, Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 340 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný obchodný priestor o výmere 340 m2, situovaný na atraktívnom mies

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Veľkorysý 6-izbový rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii v kúpeľnej obci Číž

Reality Číž

Rodinný dom | - | 260 m²

Ponúkame na predaj kvalitne postavený a mimoriadne udržiavaný 6-izbový rodinný dom v obľúbenej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Číž

257,500 € 990 €/m²

2-izbový byt v tehlovej bytovke na Železničnej ulici v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Železničná | 60 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt v tehlovej bytovke na Železničnej ulici v Rimavskej Sobote

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

80,000 € 1333 €/m²

3 izbový byt s balkónom po rekonštrukcii v Tornali okres Revúca

Reality Tornaľa

3 izbový byt | Poštová | 74 m²

Ponúkame vám na predaj veľmi príjemný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa na 7. poschodí z 8

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tornaľa

65,000 € 878 €/m²

Štýlový a priestranný 1-izbový byt (40 m²) po čiastočnej rekonštrukcii – Sekčov

Reality Prešov

1 izbový byt | Ďumbierska | 40 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

144,990 € 3625 €/m²

🔑2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, PINCINÁ . MIMORIADNE NÍZKA CENA

Reality Pinciná

2 izbový byt | Hlavná 87 | 64 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v obci Pinciná za mimoriadne výhodnú

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pinciná

39,000 € 609 €/m²

NOVOSTAVBA 108m2 HOTOVÝ 4i Rodinný dom

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Brumovická | 108 m²

NOVOSTAVBA HOTOVÝ 08.2026 HOLODOM Klasický murovaný tehlový zateplený 4i Rodinný dom 108m2 na

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

440,000 € 4074 €/m²

Szögliget - 7 izbový dvojgeneračný poschodový rodinný dom

Reality Szögliget

Rodinný dom | Maďarsko | Szögliget | Szögliget

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj veľký dom v pokojnej maďarskej obci Szögliget . Dom má 7 izie

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Szögliget

114,000 € 570 €/m²

Multifunkčný nebytový priestor Prievoz, ul. Radničné nám.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Radničné námestie | 128 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný priestor v suteréne bytového domu, ktorý je situovaný vo vyhľad

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 1945 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom na predaj v Poprade - Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Na letisko | 360 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite v Poprad - V

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poprad

559,000 € 1553 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v obci Mlynica

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | - | 719 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Tatranské smaragdy v podt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

89,000 € 124 €/m²

Stavebný pozemok na predaj – Lekárovce, okres Sobrance

Reality Lekárovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,063 m²

Ponúkam na predaj pozemky nachádzajúce sa priamo v obci Lekárovce (okres Sobrance) v dobrej a p

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lekárovce

22,500 € 4 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK so STAV. POVOLENÍM, NIŽNÝ KLÁTOV

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | - | 792 m²

LCF Real Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

185,990 € 235 €/m²

Dopyt- chata so záhradkou

Reality Košice-Staré Mesto

Chalupa, rekreačný domček | - | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta: chata so záhradkou v Košiciach a okolí do 10 km. Požiadavky: pozemok

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Košice-Staré Mesto

130,000 € 130 €/m²