Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

Predáme stavebný pozemok 2387 m2 vo Veľkej Frankovej

Reality Veľká Franková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,387 m²

Realitná kancelária Camino Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2387 m2 priam

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Veľká Franková

79 €/m2 79 €/m2

Obchodné priestory so zvýhodneným nájomným na prenájom - od 90 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory so zvýhodneným nájomným vo výmerách od 90 m2 v Dome

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1.36 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Vykurované skladové priestory na prenájom - od 405 m2, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 405 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové skladové priestory o výmere 405 m2 s možnosťou rozšírenia až na 1

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Predám RD Partizánska Ľupča.

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | - | 120 m²

Predám 4 izbový RD Partizánska Ľupča, 120m2 úžitkovej plochy, 556m2, pozemku. Rekonštrukcia RD

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Partizánska Ľupča

103,000 € 858 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom novozrekunštruovaná klimatizovaná kancelária v centre mesta Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 42 m²

Kancelária 42 m2 Klimatizácia Centrum mesta Možnosť parkovania Internet Kuchynka Oddelené WC S

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj polyfunkčné priestory v centre

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | - | 180 m²

lokalita: Bratislava – Trnavská cesta-Ružinov • Obchodné priestory sa nachádzajú na najfrekve

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 2777 €/m²

Predám stavebný pozemok pre RD Nitra - Šúdol.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,326 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1326m2. Mierne

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predám polyfunkčnú budovu - kompletne prenajatú v Nitre.

Reality Nitra

Obchodné priestory | Zoborská | 980 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Nitra, Zobor. Plocha: úžitková 980m2, zastavaná 700m2

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Nitra

1,000,000 € 1020 €/m²

Predám stavebný pozemok na RD v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Nad Štiavnicou | 648 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Banská Štiavnica, Nad Štiavnicou. Nachádza sa

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

145,000 € 224 €/m²

Prenajmem 60m2 kancelárske priestory pri R1 v Nitre.

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Levická | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Nitra, Levická. Plocha: úžitková 60m2

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

820 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predám RD Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | Dubíkova | 172 m²

Predám RD Nitra - Mlynárce s veľkým pozemkom. RD je možné využiť ako dvojgeneračný. Prízemia má

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

310,000 € 1802 €/m²

Kancelárske priestory s voliteľnou dispozíciou a skladom na prenájom - od 150 m2, Elektrárenská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Elektrárenská | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa na 3., 4. a 5. podlaží, v novost

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 72 m²

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rudroffova | 72.31 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 72,31 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory pri OC Vivo na prenájom - od 12 m2, Pluhová ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 12 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v 3 poschodovej budove na Pluhovej ulici v blízkosti OC Viv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Sklad pre mestskú logistiku a ľahkú výrobu na prenájom - 1.033 m2, Staviteľská ul.

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 1,033 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné priestory s administratívnym a sociálnym zázemím, spĺňajú

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom 3 izbový byt, Komenského 20, Bardejov

Reality Bardejov

3 izbový byt | Komenského | 59 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 3 izbový byt na Komenského ulici 20 v Bardejove. • 59 m2 • balk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PALÁRIKOVO PRENÁJOM OBCHODNÉHO PRIESTORU

Reality Palárikovo

Polyfunkčný objekt | Štefánikova 267 | 110 m²

DAVID MOLNÁR z KING REAL ponúka exkluzívne na prenájom obchodný priestor o výmere 110 m² v poly

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Palárikovo

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rozľahlý slnečný pozemok 3576m2 s potenciálom v Šarišskej Porube

Reality Šarišská Poruba

Pozemok pre rodinné domy | 3,576 m²

Zaujímavá cena ??? cena, Možnosť cenovej DOHODY ????? Hľadáte pokojné miesto pre svoj vysn

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Šarišská Poruba

49,990 € 14 €/m²

Štýlový a priestranný 1-izbový byt (40 m²) po čiastočnej rekonštrukcii – Sekčov

Reality Prešov

1 izbový byt | Ďumbierska | 40 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

144,990 € 3625 €/m²

NOVOSTAVBA 108m2 HOTOVÝ 4i Rodinný dom

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Brumovická | 108 m²

NOVOSTAVBA HOTOVÝ 08.2026 HOLODOM Klasický murovaný tehlový zateplený 4i Rodinný dom 108m2 na

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

440,000 € 4074 €/m²

Szögliget - 7 izbový dvojgeneračný poschodový rodinný dom

Reality Szögliget

Rodinný dom | Maďarsko | Szögliget | Szögliget

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj veľký dom v pokojnej maďarskej obci Szögliget . Dom má 7 izie

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Szögliget

114,000 € 570 €/m²

NOVOSTAVBA 144m2. Pozemok 605m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 142 m²

NOVOSTAVBA 144m2 HOLODOM Klasický tehlový murovaný samostatné stojaci 5i Rodinný dom 144m2. K

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

585,000 € 4120 €/m²

Exkluzívne 2-izbový byt na prenájom, Prešov - PRENAJATÉ

Reality Prešov

2 izbový byt | Obrancov mieru | 50 m²

P R E N A J A T É !!! Ponúkame na prenájom pekný, udržiavaný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľkorysý pozemok na výstavbu Prešov, Solivar

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Na brehu | 4,540 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľkorysý pozemok v Prešove, v miestnej časti Solivar v ulici boh

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

165 €/m2 165 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka