Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

154,000 € 1854 €/m²

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj investičný pozemok v Chmeľove

Reality Giraltovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,805 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý, slnečný investičný pozemok v obci Chmeľov, vhodný na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Giraltovce

30 €/m2 30 €/m2

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

155,000 € 1947 €/m²

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

154,000 € 1854 €/m²

2. izbový byt na predaj – Giraltovce, Dukelská ulica

Reality Giraltovce

2 izbový byt | 49.59 m²

Akciová cena !!! Na predaj 2-izbový byt na predaj – Giraltovce, Dukelská ulica Dispozícia: vs

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

77,000 € 1553 €/m²

Podnikateľské priestory Giraltovce, 800 m2 - predaj

Reality Giraltovce

Objekt pre obchod | Kukorelliho | 750 m²

Hľadáte investičnú príležitosť v Giraltovciach? Potom neprehliadnite priestory na frekventova

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Giraltovce

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj v Giraltovciach

Reality Giraltovce

Rodinný dom | Budovateľská | 150 m²

🏡 Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj starší rodinný dom nachádzajúc

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Giraltovce

Cena dohodou

Pozemok v meste Giraltovce

Reality Giraltovce

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 1,236 m²

Veľký pozemok v meste Giraltovce Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Giral

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Giraltovce

104,990 € 85 €/m²

REZERVOVANÝ!!! Šanca, ktorá sa neopakuje – 2-izbový byt len za 71 900 €!

Reality Giraltovce

2 izbový byt | Dukelská | 50 m²

REZERVOVANÝ!!! Hľadáte byt, kde sa môžete hneď nasťahovať alebo ho využiť ako skvelú investíci

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Giraltovce

71,900 € 1438 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie