Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

Realitní makléri Slovenska (600  inzerátov)

Chlumeckého 5 82103 Bratislava

Reality na kľúč

Gúgska 5363/15 940 02 Nové Zámky

Zápotockého 1 080 01 Prešov

FinProfit REAL (176  inzerátov)

Chrenovská 14 94901 Nitra

Papcun Reality (7  inzerátov)

Bajkalská 19285/51 821 05 Bratislava

930 inzerátov v ponuke

PRIESTOR NA PRENÁJOM V CENTRE MESTA ŠURANY

Reality Šurany

Obchodné priestory | M. R. Štefánika 11 | 83 m²

DAVID MOLNÁR z KING REAL ponúka exkluzívne na prenájom obchodný priestor v centre Šurian na uli

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Šurany

749 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – GRINAVA, ul. D. Virgoviča

Reality Pezinok

Rodinný dom | D.Virgoviča | 130 m²

STARŠÍ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – PEZINOK, GRINAVA Vo výhradnom zastúpení ponúkame na pre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,000 € 3531 €/m²

Na predaj chalupa v Dubníku pri Štúrove .

Reality Dubník

Rodinný dom | Dubník | 150 m²

LEN U NÁS! Vasse Reality vám ponúka na predaj 3-izbový vidiecky dom na pozemku o výmere 1100 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dubník

30,000 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj poschodová chata s pozemkom - 385 m2 v Úľanoch nad Žitavou len 10 km od Podhájskej .

Reality Úľany nad Žitavou

Chalupa, rekreačný domček | chatová osada | 48 m²

VASSE Reality Vám s potešením predstavuje exkluzívnu ponuku na predaj poschodovej chaty, situov

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

29,900 € 623 €/m²

Tehlový 2-izbový byt bez balkóna centrum mesta, 55m2

Reality Prešov

2 izbový byt | Zápotockého | 55 m²

🌟 Štýlové mestské bývanie: Tehlový 2-izbový byt pri OC Novum Hľadáte ideálny štartovací byt, i

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

4-izbový priestranný byt, na Vansovej ul., Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | Vansovej | 88 m²

Ponúkame na predaj výnimočný priestranný 4-izbový byt na ul. Vansovej, sídlisko Sekčov v Prešov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

206,000 € 2341 €/m²

Rodinný dom Levočská ulica, Prešov - NOVÁ CENA!

Reality Prešov

Rodinný dom | Levočská | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - rozostavanú stavbu na Levočskej ulici v Prešove na pozemku

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

175,000 € 1458 €/m²

2-izbový byt, Prešov - PREDANÉ

Reality Prešov

2 izbový byt | Budovateľská | 48 m²

Ponúkame na predaj útulný tehlový byt na Budovateľskej ulici v Prešove (oproti Hotelu Lineas).

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

133,900 € 2790 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Chmiňany na predaj

Reality Chmiňany

Rodinný dom | 100 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom s

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chmiňany

105,000 € 1050 €/m²

Pozemok v obci LAŽANY okr. Prešov

Reality Lažany

Pozemok pre rodinné domy | x | 1,128 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v obci Lažany, okres Preš

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lažany

45,000 € 40 €/m²

Investičný pozemok na predaj v obci Chmeľovec/ Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v katastri obce Chmeľovec pri Pr

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

33,000 € 51 €/m²

3-podlažná murovaná chata v obci Svinica

Reality Svinica

Chalupa, rekreačný domček | Viničný vrch | 29 m²

Ponúkame na predaj útulnú a prakticky riešenú 3-podlažnú murovanú chatu s podlahovou plochou 26

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svinica

72,900 € 2514 €/m²

REZERVOVANÉ.

Reality Tulčík

Rodinný dom | x | 80 m²

Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tulčík

Cena na vyžiadanie

Na predaj administratívna budovu Bratislava - Krasňany.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Krasnany | 680 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu v mestskej časti Bratislava-Krasňany - Hubenného

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

1,390,000 € 2044 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. Predaj staršieho RD s pozemkom a murovanej garáže v radovej zástavbe, Fabrická ul., NITRA

Reality Nitra

Rodinný dom | Fabrická | 172 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. Predaj staršieho RD s pozemkom a murovanej garáže v radovej zástavbe, F

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

229,000 € 1331 €/m²

Predaj pozemok v Bernolákove.

Reality Bernolákovo

Lúka, pasienok | Bernolakovo | 2,881 m²

Ponúkam na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v čoraz vyhľadávanejšej lokalite Bernolákov

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

34,572 € 12 €/m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výkladom blízko nemocnice.

Reality Prešov

Obchodné priestory | Jána Hollého | 57 m²

Priestor o veľkosti 57m2 pozostáva zo: - vstupnej miestnosti s výkladom a predprípravou na umýv

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj dom - chalupu v obci Telkibánya Maďarsko

Reality Telkibánya

Rodinný dom | Maďarsko | Telkibánya | -

Jedná sa o lokalitu Maďarsku obec Telkibánya s dostupnosťou 30-40 min., 38 km od Košice. Vyn

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Telkibánya

158,000 € 1975 €/m²

PREDAJ - pozemok Senica 4000m2

Reality Senica

Komerčná zóna | - | 4,000 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok so schváleným územným plánom na výstavbu moderného multib

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senica

149 €/m2 149 €/m2

Administratívne priestory na prenájom - širšie centrum Martina

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | - | 52.3 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované administratívne priestory vhodné na kancelárske využitie v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Martin

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor 200 m2, balkón, parkovacie miesta

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Južná trieda | 200 m²

Do pozornosti dávame ponuku a to moderne zrekonštruované kancelárske priestory o výmere 200 m2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladový priestor 66 m2 na poschodí

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | Južná trieda | 66 m²

Na prenájomskladový priestor vo dvore areálu na ul. Južná trieda. Priestor o výmere 66 m2 sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Priestory v Seredi na prenájom

Reality Sereď

Kancelárie, administratívne priestory | Jesnského | 45 m²

Na prenájom podnikateľský priestor v Seredi, na Jesenského ul. Rozloha objektu 45m2 - pozostáv

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Sereď

400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj garsónka s balkónom - Rybničná ulica Vajnory / Rača

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 28 m²

Ponúkame na predaj garsónku na Rybničnej ulici vo Vajnoroch. Byt sa nachádza na najvyššom 9 pos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

110,000 € 3929 €/m²