Orange Real, s.r.o.

Orange Real, s.r.o.

Garbiarska 16 04001 Košice Slovensko

Orange Real, s.r.o.

Orange Real, s.r.o. (37  inzerátov)

Františkánska 5 040 01 Košice

37 inzerátov v ponuke

3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

Top
Top

Útulný 2-izbový byt na Narcisovej ulici po rekonštrukcii, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Narcisova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

197,000 € 3940 €/m²

Top
Top

Pozemok na výstavbu Jaklovce

Reality Jaklovce

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 697 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Jaklovce. Nachádza sa na Okružn

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

45,000 € 65 €/m²

3 izbový byt Južná Trieda

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt na Južnej Triede v Košiciach. Nachádza sa na 2 poschodí a dis

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

213,000 € 3944 €/m²

1 izbový byt Jaklovce, Školská ulica

Reality Jaklovce

1 izbový byt | Školská | 36 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 1 izbový byt v obci Jaklovce na Školskej ulici. Byt

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Jaklovce

53,000 € 1472 €/m²

Záhradka Vyšné Opátske - Heringeš

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Heringeš | 390 m²

Ponúkame na predaj záhradku v meste Košice . Nachádza sa pod lokalitou Panoráma. . Výmera záhra

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

25,900 € 66 €/m²

Pozemok Margecany 647m2

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Hrabová | 647 m²

Ponúkame na predaj pozemok v novovybudovanej časti obce Marcany, pri Ihrisku. Disponuje výmerou

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

38,000 € 59 €/m²

Rezervovaný! 4-izbový pražský byt po novej kompletnej rekonštrukcii Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

4 izbový byt | Važecká | 70 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 4 izbový byt na Važeckej ulici na sídlisku Nad Jazero

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,900 € 3284 €/m²

Záhrada v obci Sokoľ - Uhrinč

Reality Sokoľ

Záhrada | Uhrinčanská | 675 m²

Ponúkame na predaj záhradku v obci Sokoľ, časť Uhrinč. Nachádza sa v okrajovej časti danej loka

Publikované: 13.05.2021 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sokoľ

32,000 € 47 €/m²

Stavebný pozemok Gomboš 1501 m2 (3104 m2)

Reality Perín-Chym

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,501 m²

Ponúkame na predaj krásny rovinatý pozemok, ornú pôdu, s potenciálom budúcej výstavby. Nachádza

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Perín-Chym

70,000 € 47 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Nová | 300 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 2-generačný rodinný dom na konci sídliska Nad Jazero

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

385,000 € 1283 €/m²

Útulný 4-izbový byt s loggiou na ulici Slobody, sídlisko Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Slobody | 66 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 4 izbový byt na sídlisku TERASA, ulica Slobody. Nachádza sa v kom

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,000 € 3621 €/m²

Záhradka s chatkou Šaca - viničky

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | viničky | 0 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj záhradku s chatkou v Košiciach Šaci, časť Viničky. Poze

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

39,500 €

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na Nešporovej ulici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Nešporova | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj menší, ale šikovný 3 izbový byt pražského typu na ulici Nešporova

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

224,900 € 4089 €/m²

Rezervovaný! Priestranný 2-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5120 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v historickej budove s balkónom na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 96,3 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štá

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

435,500 € 4444 €/m²

3-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 119,1m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

393,500 € 3307 €/m²

Stavebný pozemok v obci Jaklovce 48.000€

Reality Jaklovce

Pozemok pre rodinné domy | Nová ul. | 500 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Jaklovce.Dosponuje výmerou 500

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

48,000 € 96 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Margecany

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | 818 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj pozemok v novej časti Marcecian. Jedná sa o pozemok s v

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

50,000 € 61 €/m²

2-izbový mezonetový byt s balkónom v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 75.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 75,5 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

312,900 € 4144 €/m²

REZERVOVANÉ Chata Sokoľ Uhrinč

Reality Sokoľ

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Reserve Ponúkame na predaj chatu so záhradkou v obci Sokoľ časť Uhrinč. Nachádza sa na začiat

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sokoľ

45,000 € 900 €/m²

Pozemok pre firmu 4257m2

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | 4,257 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame: 🏗️ HĽADÁTE POZEMOK PRE SVOJU FIRMU? 📍 Pozemok 4257 m² v intravi

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

330,000 € 78 €/m²

Pozemok v obci Kojšov

Reality Kojšov

Pozemok pre rodinné domy | 747 m²

V rodisku legendárneho filmového režiséra Juraja Jakubiska v malebnej obci Kojšov, ponúkame na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kojšov

38,000 € 51 €/m²

REZERVOVANÉ Záhrada Mončí potok

Reality Košice-Ťahanovce

Záhrada | Mončí potok | 585 m²

Nová cena. Ponúkame na predaj a odstúpenie záhradku v lokalite pri krematóriu v Košiciach. Lok

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

30,000 € 51 €/m²