Orange Real, s.r.o.

Orange Real, s.r.o.

Garbiarska 16 04001 Košice Slovensko

Orange Real, s.r.o.

Orange Real, s.r.o. (37  inzerátov)

Františkánska 5 040 01 Košice

37 inzerátov v ponuke

REZERVOVANÉ Chata Sokoľ Uhrinč

Reality Sokoľ

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Reserve Ponúkame na predaj chatu so záhradkou v obci Sokoľ časť Uhrinč. Nachádza sa na začiat

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sokoľ

45,000 € 900 €/m²

Pozemok pre firmu 4257m2

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | 4,257 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame: 🏗️ HĽADÁTE POZEMOK PRE SVOJU FIRMU? 📍 Pozemok 4257 m² v intravi

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

330,000 € 78 €/m²

REZERVOVANÉ Záhrada Mončí potok

Reality Košice-Ťahanovce

Záhrada | Mončí potok | 585 m²

Nová cena. Ponúkame na predaj a odstúpenie záhradku v lokalite pri krematóriu v Košiciach. Lok

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

30,000 € 51 €/m²

Záhradka s inžinierskými sieťami Sokoľ

Reality Sokoľ

Záhrada | Bánova | 372 m²

Ponúkame na predaj záhradku o výmere 372 m², takmer rovinatú, s krásnymi výhľadmi na meandre H

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sokoľ

32,000 € 86 €/m²

Pozemok v obci Kojšov

Reality Kojšov

Pozemok pre rodinné domy | 747 m²

V rodisku legendárneho filmového režiséra Juraja Jakubiska v malebnej obci Kojšov, ponúkame na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kojšov

38,000 € 51 €/m²

5-izbový rodinný dom v Malej Ide

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Prvosienková | 156 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v Malej Ide na Prvosienkovej uli

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

1 € 0 €/m²

Rezervovaný! Priestranný 2-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,500 € 4949 €/m²

4-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Moyzesova | 124.4 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s výmerou 124,4 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

424,900 € 3416 €/m²

Nová rekonštrukcia! 3-izbový pražský byt na Jazmínovej ulici s loggiou

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Jazmínová | 56 m²

Bývajte prví po kvalitnej a nadštandardnej rekonštrukcii. Zatiaľ je ešte možnosť ovplyvniť vzhľ

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

227,900 € 4070 €/m²

Rezervovaný! Bezbariérový 2-izbový byt s loggiou, 58 m2, Zupkova ulica, Furča, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Zupkova | 58 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Dargovských hrdinov, Zupkova ulica. Vým

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

195,000 € 3362 €/m²

Príjemný 3-izbový byt na Železiarenskej ulici, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Železiarenská | 63 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt na Železiarenskej č. 42 v Košiciach - Šaci. Nachádza

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

145,000 € 2302 €/m²

Rezervovaný! Tehlový 3-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici, centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 82 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 82 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

369,000 € 4500 €/m²

Prenájom 3-izbového zariadeného bytu pri centre Košíc, Magurská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Magurská | 72 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt na Magurskej ulici, len pár minút chôdze od centra mesta Koši

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²