37 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa
214,900 € 3907 €/m²
2 izbový byt | Narcisova | 50 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac
197,000 € 3940 €/m²
Záhrada | Uhrinčanská | 675 m²
Ponúkame na predaj záhradku v obci Sokoľ, časť Uhrinč. Nachádza sa v okrajovej časti danej loka
32,000 € 47 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,501 m²
Ponúkame na predaj krásny rovinatý pozemok, ornú pôdu, s potenciálom budúcej výstavby. Nachádza
70,000 € 47 €/m²
4 izbový byt | Važecká | 70 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 4 izbový byt na Važeckej ulici na sídlisku Nad Jazero
229,900 € 3284 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 515 m²
Exkluzívne Vám ponúkam na predaj pozemok v intraviláne obce Nižná Hutka mimo zaplavového pasma.
95,000 € 184 €/m²
3 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²
Ponúkame na predaj 3- izbový byt na Južnej Triede v Košiciach. Nachádza sa na 2 poschodí a dis
213,000 € 3944 €/m²
1 izbový byt | Školská | 36 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 1 izbový byt v obci Jaklovce na Školskej ulici. Byt
53,000 € 1472 €/m²
Záhrada | Heringeš | 390 m²
Ponúkame na predaj záhradku v meste Košice . Nachádza sa pod lokalitou Panoráma. . Výmera záhra
25,900 € 66 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hrabová | 647 m²
Ponúkame na predaj pozemok v novovybudovanej časti obce Marcany, pri Ihrisku. Disponuje výmerou
38,000 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 697 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Jaklovce. Nachádza sa na Okružn
45,000 € 65 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | viničky | 0 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj záhradku s chatkou v Košiciach Šaci, časť Viničky. Poze
39,500 €
Rodinný dom | Nová | 300 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 2-generačný rodinný dom na konci sídliska Nad Jazero
385,000 € 1283 €/m²
4 izbový byt | Slobody | 66 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 4 izbový byt na sídlisku TERASA, ulica Slobody. Nachádza sa v kom
239,000 € 3621 €/m²
3 izbový byt | Nešporova | 55 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj menší, ale šikovný 3 izbový byt pražského typu na ulici Nešporova
224,900 € 4089 €/m²
3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 119,1m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v
393,500 € 3307 €/m²
2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²
Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád
299,500 € 5120 €/m²
3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²
Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 96,3 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štá
435,500 € 4444 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nová ul. | 500 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Jaklovce.Dosponuje výmerou 500
48,000 € 96 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 818 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj pozemok v novej časti Marcecian. Jedná sa o pozemok s v
50,000 € 61 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Reserve Ponúkame na predaj chatu so záhradkou v obci Sokoľ časť Uhrinč. Nachádza sa na začiat
45,000 € 900 €/m²
Záhrada | Mončí potok | 585 m²
Nová cena. Ponúkame na predaj a odstúpenie záhradku v lokalite pri krematóriu v Košiciach. Lok
30,000 € 51 €/m²
Záhrada | Bánova | 372 m²
Ponúkame na predaj záhradku o výmere 372 m², takmer rovinatú, s krásnymi výhľadmi na meandre H
32,000 € 86 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 747 m²
V rodisku legendárneho filmového režiséra Juraja Jakubiska v malebnej obci Kojšov, ponúkame na
38,000 € 51 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.