NIKO-REAL, s.r.o.

NIKO-REAL, s.r.o.

Bajzova 4 82108 Bratislava Slovensko
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o., poskytuje svoje služby od roku 2002. Našou snahou je plne vyhovieť zákazníkom a poskytovať kvalitné a profesionálne služby v rámci všetkých aktivít a činností súvisiacich so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.
Prečítať viac

93 inzerátov v ponuke

II. Etapa predaja pozemok pre podnikateľské aktivity v obci Kaplna, v blízkosti diaľnice, okres: Senec

Reality Kaplna

Priemyselná zóna | Cesta na Trnavu | 38,727 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre podnikateľské a poľnohospodárske aktivity, obec Kaplna, okr

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Pozemky na predaj Kaplna

32 €/m2 32 €/m2

Ponúkame na prenájom vnútorné parkovacie státia Tri veže Bajkalská ulica.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 15 m²

Ponúkame na prenájom dve vnútorné parkovacie státie Tri veže Bajkalská ulica. Nachádzajú sa na

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2 izb. byt, HANÁCKA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove – časť Trnávka,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

parkovacie státie na prenájom Ondavská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Ondavská | 15 m²

Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie státie v Ružinove, Ondavská 5. CENA: 95,- EUR / mes.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

95 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3 izb. byt, J.Smreka, zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, ul.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3688 €/m²

4 izb. byt, Jurigovo nám. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 78 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Karlovej Vsi, ul. JURIGOV

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

299,900 € 3845 €/m²

na prenájom 2 izb. byt, JAŠÍKOVA ul

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Ružinove - JAŠÍKOVA ul.. Byt má výmeru 61 m2 + balkón.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

695 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

pozemok na predaj, HRUŠOVSKÁ ul

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Hrušovská | 840 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok na hranici katastrálneho územia

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

3 izbový byt na dobrej adrese, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 72 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul.

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,900 € 5542 €/m²

Novo zrekonštr. 3,5 izb. byt, MESAČNÁ ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt v Ružinove – časť Ostredk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

302,900 € 3994 €/m²

2 izb. byt, PANKÚCHOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pankúchova | 59.72 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt na začiatku Petržalky, PANK

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 4185 €/m²

Prenájom zariadenej Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Prenájom Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

4 izb. byt, BAGAROVA ul., zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bagarova | 78.45 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Dúbravke, BAGAROVA ul., k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3785 €/m²

na prenájom 2 izb. byt, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 40 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3 izb. byt, NARCISOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove, NARCISOVÁ ul.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

Prenájom kaderníctva s kompletným vybavením, ul. Tupolevova, BA V - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Tupolevova | 35 m²

Prenájom kaderníctva s kompletným vybavením, ul. Tupolevova, BA V - Petržalka. Výmera priestoru

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

4 izb. byt, Trenčianska ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRE

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

na prenájom 3 izb. byt, Medená ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,149 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Rezavková, Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

3 izbový byt | Rezavková | 90.9 m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Re

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

259,900 € 2859 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

zaujímavý, viacúčelový rodinný dom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Veterná | 476 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj ZAUJÍMAVÝ rodinný dom v Ivanke pri Dunaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

539,900 € 1134 €/m²

3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

Murovaná chata po rekonštrukcii, TOMKY (Borský Sv. Jur)

Reality Borský Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu v obci Borský S

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Svätý Jur

148,900 € 1241 €/m²

1 izb. byt, STARÉ ZÁHRADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31.09 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove, ul. STARÉ ZÁHRA

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

164,990 € 5307 €/m²

Apartmán v Oščadnici, horská chata Čučoriedka

Reality Oščadnica

1 izbový byt | Nezadaná | 27.2 m²

Ponúkame na predaj apartmán v horskej chate „Čučoriedka" priamo na svahu, Snowparadise, Veľká R

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Oščadnica

84,900 € 3121 €/m²