94 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²
Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov
294,900 € 3783 €/m²
2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²
Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť
259,000 € 4683 €/m²
3 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 99.5 m²
Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského,
310,000 € 3116 €/m²
2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J
229,000 € 3754 €/m²
3 izbový byt | Labutia | 77 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov
354,990 € 4610 €/m²
3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²
Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž
290,000 € 4207 €/m²
2 izbový byt | Fialová | 56.16 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj moderný, priestranný 2 izbový byt v Pet
299,900 € 5340 €/m²
4 izbový byt | Jurigovo nám. | 77.53 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Karlovej Vsi, ul. JURIGOV
277,900 € 3584 €/m²
2 izbový byt | Vranovská | 60 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom luxusný podkrovný 2 izbový byt v Petrž
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 529 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj STAVEBNÝ pozemok v krásnej a tichej lokalite pod lesom v R
399,900 € 756 €/m²
2 izbový byt | Mánesovo nám. | 48.13 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt na začiatku Petržalky, ul.
234,900 € 4881 €/m²
1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH
174,900 € 6416 €/m²
4 izbový byt | Hradištná | 80.14 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, HRAD
269,900 € 3368 €/m²
Garáž | Teslova | 13 m²
Ponúkame na prenájom vnútorné garážové státie v novostavbe na Teslovej ul. Cena: 100,- EUR / m
100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Železničná | 206 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný do
469,000 € 2374 €/m²
Rodinný dom | Ráztočná | 195.03 m²
Predaj 2 podlažného a podpivničeného rodinného domu s veľkou záhradou, ul. Ráztočná, BA II - Vr
463,500 € 2377 €/m²
Garáž | Bajkalská | 18 m²
Ponúkame na predaj murovanú garáž v Ružinove – časť Nivy, BAJKALSKÁ ul. (Priekopy), oproti potr
37,900 € 2106 €/m²
2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je zariadený. Byt má
950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Handlovská | 350 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj polyfunkčný dom v Petržalke – HANDLOVSKÁ
755,000 € 2157 €/m²
Apartmán | Čučoriedka | 95.13 m²
Ponúkame na predaj apartmán v horskej chate „Čučoriedka" priamo na svahu, Snowparadise, Veľká R
Cena dohodou
2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 51,95 m2 + B
294,900 € 4902 €/m²
Priemyselná zóna | Cesta na Trnavu | 38,727 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok pre podnikateľské a poľnohospodárske aktivity, obec Kaplna, okr
32 €/m2 32 €/m2
3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, ul.
239,900 € 3688 €/m²
2 izbový byt | Pankúchova | 59.72 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt na začiatku Petržalky, PANK
249,900 € 4185 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.