NIKO-REAL, s.r.o.

NIKO-REAL, s.r.o.

Bajzova 4 82108 Bratislava Slovensko
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o., poskytuje svoje služby od roku 2002. Našou snahou je plne vyhovieť zákazníkom a poskytovať kvalitné a profesionálne služby v rámci všetkých aktivít a činností súvisiacich so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.
Prečítať viac

93 inzerátov v ponuke

Pozemok so záhradnou chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 16 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 9374 €/m²

4 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

494,000 € 4802 €/m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90 m2

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 3859 €/m²

Odstúpenie zabehnutej kaviarne/baru na Kazanskej ulici so všetkým zariadením a vybavením, POLE POLE, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Iný priestor | Kazanská | 200 m²

Odstúpenie zabehnutej kaviarne/baru na Kazanskej ulici, POLE POLE, Podunajské Biskupice. Veľ

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 15.04.2025
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

89,900 € 450 €/m²

Projekt Tymiánová: Predaj 2- podlažného 4-izbového rodinného domu s dvomi parkovacími miestami na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Tymiánová | 107 m²

Predaj 2 podlažného 4-izbového rodinného domu na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa. Zastavaná plo

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

329,900 € 2663 €/m²

na prenájom zrekonštruovaná garsónka, ONDAVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ondavská | 21.05 m²

Bývajte v kompletne zrekonštruovanej garsónke v Ružinove, ONDAVSKÁ ul. INFO O BYTE A BYTOVOM D

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

2 izb. byt v Troch vežiach, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4993 €/m²

Zrekonštruovaný 3 izb. byt, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul.

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

397,900 € 5373 €/m²

novo zrekonštr. 1 izb. byt, PODUNAJSKÁ ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 21.34 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v 9 ročnej NOVOSTAVBE v Pod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 6931 €/m²

2 izb. byt, EXNÁROVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 51 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove, EXNÁROVA ul. B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

Na prenájom 4 izb. byt, Tomášikova ul. - Omnia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 95,80 m2 +

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Poď si užiť jar na Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame ubytovanie v priestrannom, zariadenom apartmáne s výmerou 60 m², nachádzajúci sa v zná

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Donovaly

145 €/deň 2 €/deň/m²

Predaj 2- podlažného 4-izbového rodinného domu s tromi parkovacími miestami na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Tymiánová | 107 m²

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

479,900 € 3364 €/m²

na prenájom 2 izb. byt v novostavbe, TESLOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 64.29 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt v nízko podlažnej NOVOSTAVBE bytového dom

Publikované: 14.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj záložne v obchodnom centre Jantár, ul. Bieloruská, BA II - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Bieloruská | 24 m²

Predaj záložne v obchodnom centre Jantár, ul. Bieloruská, BA II - Podunajské Biskupice. Veľk

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

123,000 € 5125 €/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Sedmokrásková | 10.6 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor vo vyhľadávanej lokalite Ružinova, v blízkosti obchodného

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Sedmokrásková | 10.6 m²

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

prenájom garáž. státia, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14.25 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie v Ružinove - Nivy, Jégeho ul. Garážové státie sa nachádza

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

1 izb. byt, Kazanská ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 34.2 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

169,990 € 4970 €/m²

4 izb. byt, Tranovského ul. po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovského | 75.43 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktor

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

285,000 € 3778 €/m²

Záhrada s chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 402 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 373 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov na začiatku Bratislavy, Tuhovská ulica

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Tuhovská | 19.27 m²

Prenájom kancelárskych priestorov na začiatku Bratislavy, Tuhovská ulica, BA III- Vajnory. K di

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

3 izb. byt, MUŠKÁTOVA ul., po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

SPLŇTE SI SVOJ SEN O BÝVANÍ. Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový by

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,900 € 4393 €/m²

Mezonetový byt po novej rekonštrukcii, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,500 € 3681 €/m²