Diamond reality

Diamond reality

Hollého 3 04001 Košice-Juh Slovensko

Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o. (471  inzerátov)

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

471 inzerátov v ponuke

Na prenájom dvojkancelária s kuchyňou Nitra - Chrenová

Reality Nitra

Administratívny objekt | Chrenová | 60 m²

Ponúkame na prenájom dvojkanceláriu s kuchyňou nachádzajúcu sa v Nitre, na Chrenovej. Kancelári

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

75 €/m2/rok 75 €/m2/rok

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj logisticko-priemyselná budova v Malom Šariši

Reality Malý Šariš

Priestor pre výrobu | hlavna | 8,598 m²

PhDr. Erika Majorošová - DIAMOND REALITY PREŠOV - ponúkame predaj logisticko-priemyselnú budovu

Publikované: 02.06.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Malý Šariš

2,335,000 € 272 €/m²

Na prenájom výrobná hala - sklad

Reality Prešov

Skladový objekt | Strojnícka | 1,200 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu skladové, výrobné prípadne

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Na predaj stánok vhodný aj ako zahraný domček

Reality Prešov

Prevádzkový areál | Levočska | 16 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj stánok. Ponúkam na preda

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Prešov

2,500 € 156 €/m²

Na prenájom kancelária na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | strojnícka | 34 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenajmu kancelarske priestor

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

231 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom - Murovaný sklad s kanceláriami 850 m2 - strategická poloha

Reality Košice-Nad jazerom

Priestor pre sklad | Jazerná | 849.03 m²

Diamond reality Benöczová s.r.o. vám ponúka na prenájom nebytové priestory Nad Jazerom, Košice

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Na prenájom objekt na podnikateľské účely, skladovanie Cabaj- Čápor

Reality Cabaj-Čápor

Priestor pre sklad | Cabaj | 55 m²

Ponúkame na prenájom objekt nachádzajúci sa v obci Cabaj - Čápor. Objekt je vhodný na skladové

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Cabaj-Čápor

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom spevnená plocha

Reality Prešov

Priestor pre sklad | Strojnícka | 701 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom spevnenú pl

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

850 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na Predaj rodinný dom , Kráľovský Chlmec, Trebišov

Reality Kráľovský Chlmec

Rodinný dom | 226.39 m²

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou a veľkým pozemkom. Ponúkam na

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľovský Chlmec

203,000 € 897 €/m²

Na predaj Garáž Rastislavova ulica , Košice , Juh

Reality Košice-Juh

Garáž | Rastislavova | 17 m²

Predaj murovanej garáže – Rastislavova ulica, Košice | 17 m² | Elektrina | Osobné vlastní

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

32,500 € 1912 €/m²

PREDANÉ 3 izbový tehlový byt na Solivare s vlastným kúrením, garážou a zahrádkou

Reality Prešov

3 izbový byt | Urxova | 95 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj 3 izbový tehlový byt s vl

Publikované: 04.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

205,000 € 2158 €/m²

Na predaj starší rodinný dom s veľkou záhradou

Reality Jablonica

Rodinný dom | nemá | 1,050 m²

Na predaj starší rodinný dom s veľkou záhradou v obci Jablonica, 10 km od Senice. Pozemok má ro

Publikované: 30.06.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jablonica

78,500 € 75 €/m²

NA PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, BRUSELSKÁ ULICA , ŤAHANOVCE

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | Bruselská | 72 m²

Diamond Reality Vám ponúka na predaj tento 3 izbový byt na najmladšom sídlisku v Košiciach - Ťa

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

182,000 € 2521 €/m²

Na prenájom ordinácia v centre mesta pre lekárov

Reality Prešov

Objekt pre obchod | kapt. Nálepku | 139 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. na prenájom klimatizované priestory v nov

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

1,390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj investičná budova Vráble

Reality Vráble

Obchodné priestory | Vráble | 1,000 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú investičnú budovu. Ide o polyfunkčnú budovu nachádzajúcu sa priamo

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Vráble

350,000 € 350 €/m²

Na prenájom budova s 8 kanceláriami Nitra - Mlynárce

Reality Nitra

Administratívny objekt | Pražská | 158 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie nachádzajúce sa v Nitre - Mlynárce, Pražská ulica. Výmera kance

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad na Strojníckej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | strojnícka | 860 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom sklad o rozloh

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

2,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Ponúkam na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom Hrušov

Reality Hrušov

Rodinný dom | Hrušov | 130 m²

Diamond Reality v zastúpení Mgr. Kamil Špegár Vám ponúka na predaj starší rodinný dom s veľkým

Publikované: 14.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrušov

38,000 € 292 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata na Domaši POZOR ZNÍŽENÁ CENA

Reality Ondavské Matiašovce

Vidiecky dom | hlavná | 100 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov.Ponúkame Vám na predaj domček ktorý je vhodný aj

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ondavské Matiašovce

75,000 € 850 €/m²

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ GARÁŽ NA ULICI BELANSKÁ, KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Belanská | 17 m²

REZERVOVANÉ: Diamond Reality Vám ponúka na predaj garáž s výmerou 17 m2 po čiastočnej rekonštr

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

42,000 € 2471 €/m²

Na predaj dvojpodlažný RD po modernej rekonštrukcii, veľký pozemok (2588m2), obec Ruskov - KE okolie.

Reality Ruskov

Rodinný dom | Ruskov | 368 m²

Realitná kancelária Diamond Reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj nádherne a moderne zrekonštruov

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ruskov

299,990 € 815 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM | BÓDVASZILAS

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | 100 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Bódvasz

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

48,000 € 480 €/m²

PREDANÁ - VEĽKÁ GARÁŽ | POZEMOK 35m² | JARNÁ - ROŽŇAVA

Reality Rožňava

Garáž | Jarná | 25 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj nadštandardne veľkú garáž

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Rožňava

16,000 € 640 €/m²

Na prenájom kancelária v centre Nitry, parkovanie v Mlynoch

Reality Nitra

Administratívny objekt | Nitra | 45 m²

Ponúkame na prenájom 45 m2 kanceláriu na 1.poschodí v centre Nitry v blízkosti nákupného centr

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²