POSLEDNÉ VOĽNÉ PARCELY POD TATRAMI

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Mateja Šuňavca | 631 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája absolútny pokoj prírody s komfortom moderného bývania? IBV Brezink

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj, Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | Pribylina | 285 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej, vyhľadávanej rekreačnej oblasti na Liptove - v obc

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pribylina

Cena dohodou

Rekreačná chata Podbanské NA PREDAJ

Reality Pribylina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 110 m²

RK SPIRIT ponúka na predaj útulnú, celoročne využiteľnú chatu v obľúbenej chatovej oblasti Podb

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pribylina

Cena dohodou

PREDAJ - Luxusná 4-podlažná chata - Podbanské, Liptov

Reality Pribylina

Chata, drevenica, zrub | Podbanské | 150 m²

Vo vyhľadávanej lokalite Podbanské, na hranici Vysokých a Západných Tatier, ponúkame na predaj

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Pribylina

499,000 € 3793 €/m²

DIRECTREAL|Slnečný pozemok pre "Tiny house" alebo chatku - či investícia? :)

Reality Pribylina

Rekreačný pozemok | Pribylina | 463 m²

Directreal LMCity - Slnečný pozemok s výhľadom na Tatry a majestátny Kriváň – ideálne miesto

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

18,205 € 39 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

VODA Chata s pozemkom na predaj – výhľad na Vysoké, Nízke a Západné Tatry

Reality Pribylina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 176 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj kompletne zrekonštruovanú chatu s potôčikom na pozemk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pribylina

287,000 € 1631 €/m²

Rodinný dom s predajňou | bývanie aj podnikanie | Liptov – Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | Hlavná ulica | 299 m²

Dom, ktorý vám nedáva jednu možnosť – ale hneď niekoľko. Bývanie alebo podnikanie v jednej nehn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Pribylina

198,000 € 662 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok v Pribyline s výhľadom na Kriváň ID: 049-14-STKE

Reality Pribylina

Orná pôda | . | 1,611 m²

ID: 049-14-STKE Exkluzívne Vám ponúkam na predaj krásny, slnečný pozemok v KÚ Pribylina, nac

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

39,000 € 24 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1073 m2 Pribylina - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | 1,073 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Pribylina - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Pribylina

Rekreačný pozemok | 6,059 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anna Jambrichová, kontakt: 0908 931 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2147 m2 Pribylina - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | 2,147 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Pribylina - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Pribylina

Rodinný dom | 110 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pribylina

129,900 € 1181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | Rekreačný pozemok Podbanské

Reality Pribylina

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,135 m²

Nájsť miesto, kde sa spojí kľud hôr, čistý vzduch a potenciál do budúcnosti, nie je jednoduché.

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Pribylina

100 €/m2 100 €/m2

Kúpa, rodinný dom v obci Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Pribylina. Za každú ponuku Vám budem vďačný.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Pribylina

Cena dohodou

Na predaj pozemok v Pribyline

Reality Pribylina

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 2,159 m²

REMAX ponúka na predaj pozemok v obci Pribylina, nachádzajúci sa priamo pri hlavnej ceste v sm

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

99,000 € 46 €/m²

65.000 m2 lesov priamo v TANAPe, pod Roháčmi

Reality Pribylina

Lesná pôda | 65,000 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícky podiel lesov a pasienkov (urbá

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Pribylina

60,000 € 1 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! - EXKLUZÍVNE - Rodinný dom - Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj radový rodinný dom v obci Pribylina (iba 20 minút od vysokých tatier) postav

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pribylina

47,000 € 294 €/m²

Na predaj novostavba v Pribyline: Moderný dom s 2 apartmánmi

Reality Pribylina

Rodinný dom | 117.55 m²

Spojte štýlové bývanie s biznisom pod Tatrami. Na predaj ponúkame výnimočnú novostavbu v Priby

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pribylina

299,000 € 2544 €/m²

Tureality ponúka na predaj chalupu na Liptove, Tatry 5m. od Podbanského

Reality Pribylina

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

TUreality ponúka na predaj útulnú drevenú chalupu v srdci Liptova – Liptovská Kokava Len 5 mi

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pribylina

84,990 € 1889 €/m²

Exkluzívna 4 - podlažná chata v nádhernom prostredí v Podbanskom

Reality Pribylina

Chata, drevenica, zrub | Podbanské | 150 m²

Ponúkame na predaj exkluzívnu 4-podlažnú luxusnú chatu vo vyhľadávanej lokalite Podbanské, na h

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Pribylina

499,000 € 3787 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (764)
Upresniť hľadanie