(JuuPg0tOflh) Aktualizovaný: 31. 03. 2023 1. publikácia: 26. 03. 2023

NA PRENÁJOM - KANCELÁRIE V STAVE HOLOPRIESTOR 209 m2 - TOMÁŠIKOVA

Tomášikova
Košice-Sever • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

1 467 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Základné informácie

Druh:
Kancelárie, administratívne priestory

Typ:
Prenájom

Úžitková plocha:
209 m²
Info
SILVIA TOMČOVÁ z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na rohu ulice Tomášikova a Národná Trieda (Tomášikova 35).

Táto lokalita je obľúbená nie len firmami z oblasti bankovníctva, práv či IT, ale aj stavebníctva či služieb. Ide o flexibilné pracovné priestory pre všetky typy firiem a projektov.

Uvedená kancelária má rozlohu 209,67 m2 je za cenu 1467€ + DPH/mesiac + 671€/energie + DPH. Nachádza sa na prvom poschodí s výťahom. Je rozčlenená na niekoľko miestností ako môžete vidieť v priloženom pôdoryse.

Kancelária sa prenajíma v stave holopriestoru ako vidíte na fotkách. Priestor prešiel nasledovnou rekonštrukciou: nová elektroinštalácia, rozvody vody a odpadu, repasované okná, omietky a náter, predpríprava na kamerový systém, betónový poter na podlahe, svietidlá (budú dokončené), možnosť inštalovať klimatizáciu.

Priestor je slnečný a vzdušný vďaka vysokým stropom (3,20m). Poskytuje možnosť realizovať sa novým nájomníkom, aby si ho dokončili podľa vlastných predstáv. Radi poskytneme aj vizualizácie nábytku od stolára so zameraním.

Jednou zo základných priorít pri prenájme administratívnych priestorov je parkovanie nájomcov či ich hostí. Preto ponúkame možnosť prenajať si parkovacie miesta pre maximálny komfort. Budova sa však nachádza mimo platenej zóny za parkovanie, takže klienti môžu v okolí parkovať bezplatne.

Poloha objektu Vám a Vašim zamestnancom poskytne plný komfort z pohľadu dopravy, nákupov či služieb. Lokalita poskytuje výborné napojenie na mestské aj diaľničné dopravné uzly a skvelú dostupnosť s MHD. Hneď vedľa vchodu je zastávka MHD autobusov, čo robí toto miesto veľmi frekventovaným.

V blízkosti je OD Beta s potravinami, reštaurácie, Family Gym Oáza, banka.

Štandard priestorov:

- prístup do budovy 24/7

- otvárateľné okná

- výťah - po 4. poschodie

- štruktúrovaná kabeláž

- kuchynky

- sociálne zariadenia

- bezplatné parkovanie

Pracovať v administratívnej budove Tomášikova znamená pracovať v bezprostrednej blízkosti centra Košíc a využívať komfort, ktorý poskytuje funkčné prevedenie celej budovy.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak ma neváhajte kontaktovať: Ing. Silvia Tomčová - 0918 118 567 Certifikovaný realitný maklér NARKS.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
209 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Energie:
671 €

Vybavenie:
Výťah

Telekomunikačné a dátové pripojenie:
Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Silvia Tomčová

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

0918118567 zobraziť číslo

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Tolstého č. 3 • 04001, Košice (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

1 467 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Silvia Tomčová

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

0918118567 zobraziť číslo