(JuIVyS345CM) Aktualizovaný: 29. 11. 2022 1. publikácia: 29. 11. 2022

LEVELREAL | Na predaj novostavba 4-izbového moderného rodinného domu, Spiegelsaal

Osvaldova
Trnava • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

404 990 € 1910 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
212 m²

Plocha pozemku:
500 m²
Info
Realitná kancelária LEVELREAL ponúka na predaj rozostavaný moderný 4-izbový rodinný dom s výbornou polohou a dispozíciou v miestnej časti Spiegelsaal v tichej uličke.

Úžitková plocha domu je 212m2, pričom zastavaná plocha 116,11 m2. Pozemok je o výmere 500m2. Dom je navrhnutý a postavený v súlade s projektom ako nízkoenergetický. Na stavbe sú použité najkvalitnejšie materiály. Hrubá stavba pozostáva z:
• obvodové murivo Porotherm 50 EKO+ Profi a Porotherm 38T Profi (plnené minerálnou vatou) s možnosť omietnuť vonkajšou omietkou bez potreby dodatočného zateplenia.
• Stropná konštrukcia 1NP a 2NP zo stropných nosníkov a tvárnic PRESCOT. Strešná konštrukcia s izoláciou EPS 400 + spády do 500, izolované asfaltovými pásmi nemeckej značky Bauder – 3 vrstvy izolácie, záruka 30 rokov.

Dom sa predáva v štádiu cca 80 % rozostavanosti, v štádiu nedokončeného holo-domu. Možnosť dokončiť podľa želania zákazníka do štádia holo-dom so základným vybavením.
Realizovaná hrubá stavba so strechou, vodoinštalácia, elektroinštalácia, rozvod plynu, kanalizácia, plastové okná s nemeckým profilom Gealan 9000, izolačné troj-sklo vo farbe antracit. Zhotovené sú aj podlahy bez konečnej úpravy (izolácia, potery a rozvody podlahového kúrenia). K dispozícii sú dve parkovacie miesta v garáži a ďalšie dve pred domom, oplotenie pozemku zo zadnej strany a bočných strán je zrealizované drôtovým pletivom. Oddychovú časť medzi pozemkami pri terase RD je možné oddeliť plným montovaným plotom vo výške 1,8 – 2,0 m a dĺžke 6m, resp. podľa želania záujemcu - nie je však súčasťou kúpnej ceny. Terén okolia domu je možné upraviť a vysypať hrubým štrkom, predpríprava na zámkovú dlažbu, podľa želania záujemcu.

Dispozícia domu je nasledovná:
Prízemie – dvoj-garáž prechodná na pozemok, vstupná chodba, technická miestnosť, samostatné WC, schodisko na druhé podlažie, priestranná obývačka s kuchyňou s výstupom na zastrešenú terasu.
Druhé poschodie - chodba, tri priestranné nadštandardné izby, jedna izba má výstup na balkón, kúpeľňa s vaňou, dvoj umývadlom a WC. Druhá kúpeľňa so sprchovým kútom, dvoj umývadlom a WC.

Dom je určený pre rodiny, ktoré uprednostňujú kľudné a kvalitné bývanie s komfortným pozemkom vo vyhľadávanej časti Trnavy. Dômyselná a praktická dispozícia vytvárajú pocit vzdušnosti priestrannosti a útulnosti. Izby majú nadštandardnú veľkosť. Teplo bude zabezpečené podlahovým kúrením, pričom je už zhotovená aj príprava na krb prípadne kachle. Ako veľký benefit je rekuperačná jednotka (zrealizované rozvody). Východ na terasu je cez veľkoformátové posuvné balkónové dvere priamo z obývacej izby alebo aj z kuchynskej časti. Záhrada a terasa sú orientované na juho-východ, prekrytie terasy Vám aj v horúcich letných dňoch poskytne dostatok tieňu na oddych a relax. Pozemok o výmere 500m2 poskytuje dostatok priestoru na oddych, vybudovanie bazénu, priestor pre okrasnú aj úžitkovú záhradu s dostatkom zelene a súkromia pre celú rodinu. Cena RD v aktuálnom štádiu rozostavanosti bez dokončovacích prác: 404 990 €.

Ak Vás tento rodinný dom zaujal, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať:
- Telefón: 0905 283 041
- E-mail: strbo@levelreal.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
212 m²

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Vlastníctvo:
Osobné

Druh domu:
Klasický dom

Orientácia:
Juhovýchodná

Prechodová izba:
Nie

Plocha pozemku:
500 m²

Zastavaná plocha:
116 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Milan Štrbo

LEVEL REAL, s.r.o.

0905283041 zobraziť číslo

LEVEL REAL, s.r.o.

Ivanská cesta 30/B • 82101, Bratislava-Ružinov (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

404 990 € 1910 €/m²

Kontakt na predajcu

Milan Štrbo

LEVEL REAL, s.r.o.

0905283041 zobraziť číslo