Útulný 4 izbový rodinný dom s krásnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Pálffyho | 167.5 m²

Priestranný dom so záhradou, ktorú musíte zažiť osobne. Sú nehnuteľnosti, ktoré si kúpite kvôli

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

439,000 € 2621 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Svetlý 3-izbový byt s parkovaním v tichom areáli – ideálny pre rodinu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 67.03 m²

Hľadáte bývanie, kde máte pokoj, zeleň a zároveň všetko po ruke? Svetlý 3-izbový byt s balkóno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj | 2-izbový byt | 53 m² | Nová Dubnica | Rekonštrukcia |

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Sad kpt. Nálepku | 53 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s dvoma balkónmi v centre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

122,500 € 2311 €/m²

Top
Top

Moderná novostavba drevenice v Starej Lesnej

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | 105 m²

Horská drevenica s dušou a investičným potenciálom Hľadáte únik do prírody, kde sa snúbi tatra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Stará Lesná

Cena dohodou

Top
Top

Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Dukelská | 53.45 m²

REZERVOVANÉ - THE CONCEPT REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený krá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PRENÁJOM - nadštandardný 2 izbový byt, Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt vo vyhľadávanej a modernej časti na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

KOMPLETNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 3I BYT S DVOMI BALKÓNMI A PIVNICOU

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Baltská | 88.8 m²

moderný dizajn | výborná dispozícia | orientácia na dve svetové strany | špajza | šatník | klim

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

250,000 € 2815 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Bývaj Ihneď !!! Novy 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom

Reality Trnava

Rodinný dom | Veselá | 90 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne Rezidencia Veselé – 4izb. rodinný dom B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Trnava

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

Reality Madunice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 90 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Madunice

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

Reality Piešťany

Rodinný dom | N. Teslu | 90 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Piešťany

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

4izb. Nízkoenergeticky rodinný dom v novovybudovanej zóne v Špačinciach, exkluzívne od developera celej zóny

Reality Špačince

Rodinný dom | Hospodárska | 114.6 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne IBV Špačince – ideálne riešenie pre rodin

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Špačince

348,000 € 2530 €/m²

Top
Top

Stavebné pozemky - Senica - UŽ MÔŽETE STAVAŤ! | Rezort Vinohrady

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Neurčená | 594 m²

HOTOVO! UŽ MÔŽETE STAVAŤ! Aktuálnu ponuku stavebných pozemkov nájdete na www.rezortvinohrady.s

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Senica

170 €/m2 170 €/m2

Top
Top

3. Fáza už v predaji! - 3-izbový mezonet s vlastnou záhradou

Reality Senica

3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

158,500 € 2213 €/m²

Top
Top

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PREDAJ – 6 izbový rodinný dom – parkovanie – PAŽITNÁ ulica – ŠAMORÍN

Reality Šamorín

Rodinný dom | Pažitná | 330 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PREDAJ: samostatný stojaci rodinný dom 330 m2 v Šamoríne

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Šamorín

329,900 € 1000 €/m²

Top
Top

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PREDAJ 3 izbový byt 72 m2 s LOGGIOU a pivnicou – moderný – OŽVOLDÍKOVA ulica – DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíkova | 67.81 m²

GODDESS PROPERTY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3 izbový byt s podlahovou plochou 72 m2 na 12. poschodí

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

254,900 € 3759 €/m²

Top
Top

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PRENÁJOM 3 izb byt 73 m2 - zariadený - FURDEKOVA ulica - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 73 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PRENÁJOM kompletne zariadený 3-izbový byt na Furdekovej

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PREDAJ – 6 izbový rodinný dom s garážou – 5x parkovanie – Gútorská cesta – ŠAMORÍN

Reality Šamorín

Rodinný dom | Gútorská cesta | 200 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PREDAJ: samostatný stojaci rodinný dom na pozemku cca 200

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Šamorín

319,000 € 2750 €/m²

Top
Top

Janegova & Partners ponúka - ZDRAVOTNÉ STREDISKO

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 1,000 m²

Ponúkame na predaj zdravotné stredisko s dlhoročnou tradíciou, situované v atraktívnej časti Br

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

PÁNSKY HÁJ II Kanianka - Komfortný 2-izbový byt s garážou

Reality Kanianka

2 izbový byt | Pánsky háj | 54.48 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Elegantný 2-izbový byt s garážou v novostavbe Pánsky háj II, Kanianka

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Kanianka

168,000 € 3084 €/m²

Top
Top

PREDAJ: 3 izbový byt, 82 m2 + lodžia, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rezedová | 82 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou, pivnicou a garážou na Rezedovej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3901 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU 59,5m2 | NOVOSTAVBA | ZUZANY CHALUPOVEJ – SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 59.5 m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU | NOVOSTAVBA | ZUZANY CHALUPOVEJ – SLNEČNICE Váš nový domov zač

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 4536 €/m²

Top
Top

Priestranný 3-izbový byt 85m2 s loggiou 8m2 v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nemesszegská | 85 m²

Predaj: Veľkorysý a slnečný 3-izbový byt v Dunajskej Strede – ihneď k nasťahovaniu Radi by sme

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

195,000 € 2294 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Nádherný designový dom na brehu jazera s vlastným mólom pri golfovom areáli Penati

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 100 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, podmanivý 3-izbový dom s dvoma podla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

670,000 € 6700 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PREDAJ-Prevádzková budova+3i byt v centre obce Palárikovo

Reality Palárikovo

Objekt pre obchod | Štefánikova | 235 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: PREVÁDZKOVÁ BUDOVA s 3i BYTom v centre obce Palárikovo (cca.800-900 m²)

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Palárikovo

150,000 € 638 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie