NOVOSTAVBA NA VLČINCOCH-2-IZB. BYT (F412)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 49.1 m²

Vyberte si z ponuky bytov v novovybudovanej bytovej zóne v projekte Zelené Vlčince. Byt je súč

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

216,900 € 4418 €/m²

Top
Top

Kryté parkovacie miesto v projekte Zelené Vlčince

Reality Žilina

Garáž | Moskovská | 12.5 m²

Parkovacie miesto v krytej garáži bytového domu projektu Zelené Vlčince. Prístup cez automatic

Publikované: 19.05.2021 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Žilina

27,000 € 2160 €/m²

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe - Košice - Staré Mesto, Rumanova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Rumanova | 44.29 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe, v atraktívnej lok

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,000 € 5283 €/m²

člen NARKS
Top
Top

1-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE GREEN ATRIUM – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 20 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, doposiaľ neobývaný 1-izbový apartmán v modernom projekte Green

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

460 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj garážového státia v projekte GREEN ATRIUM v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Trnavská cesta | 15 m²

Ponúkam na predaj garážové státie v modernom polyfunkčnom objekte Green Atrium. Ide o ideálne r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 1867 €/m²

Top
Top

2-izbový byt vo vysokom štandarde novostavba Green Atrium, Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 52.3 m²

Ponúkame na predaj moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt nachádzajúci sa na 7. nadzemno

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,654 € 6456 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

543,202 € 5718 €/m²

Top
Top

Moderné kancelárske priestory na prenájom s nadštandardným vybavením v projekte GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 326 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne kancelárske priestory s celkovou plochou interiéru 326 m2 v mod

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

3-izbový byt A7.A s nadštandardom v Green Atrium!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 6023 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt B2.F v projekte Green Atrium s chladením a kúrením v strope!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62.67 m²

Objavte svoj nový domov v jednom z najžiadanejších bratislavských projektov, Green Atrium! Pred

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,785 € 5725 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT B2.G V PROJEKTE GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

555,564 € 5302 €/m²

Top
Top

4-izbový byt v Green Atrium, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²

Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

497,427 € 6316 €/m²

Top
Top

RADO | Obchodný priestor na Račianskej ulici | 195 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska 99 | 190.34 m²

RADO Reality ti ponúka na predaj obchodný priestor v bratislavskom Novom Meste na Račianskej 99

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,000 € 2622 €/m²

Top
Top

TOP PRIESTOR NA PODNIKANIE S VÝKLADOM – RAČA Ideálny pre služby, showroom alebo kancelárie

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Kadnárova | 90 m²

Ponúkam na predaj nebytový priestor nachádzajúci sa na Kadnárovej ulici 71 v Bratislave – mests

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

222,900 € 2477 €/m²

Top
Top

Výnimočný strešný 4-izbový byt SKY - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (408)

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Zimná | 170.81 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

569,900 € 2856 €/m²

Top
Top

2-izbový byt PANORAMA - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (104)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Zimná | 63.31 m²

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

249,900 € 3783 €/m²

Top
Top

Exkluzívne na PRENÁJOM: Štýlová novostavba v projekte Pod lesíkom

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť prenajať si novostavbu moderného 5 - izbového rodinného domu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na prenájom Borský Mikuláš

949 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderná novostavba v projekte Pod lesíkom na PREDAJ!

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na Záhorí, len 45 minút od Bratislavy? Ponúkame vám novostavbu v t

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

209,000 € 1727 €/m²

Top
Top

3-izbový byt s výhodami rodinného domu za bezkonkurenčnú cenu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | Nezadaná | 66.32 m²

PRVÁ a DRUHÁ ETAPA UKONČENÁ VILA BYTY po úspešnom projekte v Miloslavove a Novom Svete, Vám op

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

169,000 € 2548 €/m²

Top
Top

Vila BYTY Nový Svet 3-izbový byt s výhodami rodinného domu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | Nezadaná | 82.84 m²

VILA BYTY po úspešnom projekte v Miloslavove, Vám v obci Nový Svet pri Senci ponúkajú byt v II

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

199,000 € 2402 €/m²

Top
Top

VOĽNÝ IHNEĎ - 3 izbový byt s výhodami rodinného domu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | 65.52 m²

PRVÁ ETAPA UKONČENÁ POSLEDNÉ DVA VOĽNÉ SKOLAUDOVANÉ BYTY VILA BYTY po úspešnom projekte v Milo

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

169,000 € 2038 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - exkluzívne iba u nás na predaj 3i priestranný a slnečný byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | 74 m²

CreeX Reality a Marek Pecár vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný a slnečný 3 i

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Sereď

146,600 € 1981 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - Priestranný, zariadený, svetlý 3-i byt s bezproblémovým parkovaním - Cottbuská - KVP Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Cottbuská | 81 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

214,900 € 2653 €/m²

Top
Top

Obchodní dům LIGHTPARK

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Račianska | 7,930 m²

Predstavujeme na predaj etablovaný obchodný dom LIGHTPARK, ktorý tvorí unikátnu dominantu na Ra

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie