RK01021511 Pozemok / Orná pôda (predaj)

Reality Brvnište

Orná pôda | Nezadaná | 857 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 857 m2 v obci Brvnište. Pozemok je územný

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Brvnište

53,000 € 62 €/m²

RK01021508 Komerčné / Obchodné priestory (predaj)

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Nezadaná | 900 m²

Ponúkame na predaj časť polyfunkčnej budovy v centre Považskej Bystrice. Budova je dvojpodlažn

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RE01021308 Rekreačný objekt - Chata (Predaj)

Reality Vrchteplá

Záhradná chatka | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na predaj murovanú, trojpodlažnú chatu v obci Vrchteplá, 12 km od Považskej Bystrice.

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrchteplá

52,000 € 1625 €/m²

RK01031516 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Sverepec

Objekt pre obchod | Sverepec | 59 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory vo Sverepci. Priestory sú o výmere 59m2. K dispozícií j

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Sverepec

400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

RE01021506 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Beluša

Rodinný dom | Žilinská | 392 m²

Investičná príležitosť! Nehnuteľnosť s dvomi samostatnými bytovými jednotkami vhodná na bývanie

Publikované: 19.07.2023 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Beluša

Info v RK

RK01021562 Komerčné / Obchodné priestory (Predaj)

Reality Udiča

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 2,659 m²

Ponúkame na predaj uzavretý areál v obci Udiča, okres Považská Bystrica, s rýchlou dostupnosťou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na predaj Udiča

1,480,000 € 557 €/m²

RE01021573 Byt / 3-izbový (Predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 - izbový byt o výmere 68m2 na sídlisku Rozkvet. Nachádza sa v zate

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

RE01031282 Byt / 3-izbový (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 3 - izbový byt o výmere 69 m2 na sídlisku Rozkvet. Nachádza sa na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RK01021569 Komerčné / Obchodné priestory (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj komerčný priestor v atraktívnej lokalite v širšom centre Považskej Bystrice.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RE01021529 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Pružina

Rodinný dom | Nezadaná | 126 m²

Ponúkame na predaj starší štvor-izbový rodinný dom v obci Pružina. Dom je postavený na rovinato

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Pružina

147,000 € 1167 €/m²

RK01031517 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Sverepec

Objekt pre obchod | Sverepec | 92 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory vo Sverepci. Priestory sú o výmere 92m2. K dispozícií j

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Sverepec

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RK01021539 Pozemok / Trvalé trávnaté porasty (Predaj)

Reality Domaniža

Lúka, pasienok | Nezadaná | 9,446 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Domaniža. Výmera pozemku je 9446 m2. Pozemok je vhodn

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Domaniža

Info v RK

RK01021449 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Papradno

Rodinný dom | Nezadaná | 154 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v štádiu HOLODOM v obci Papradno. Dom je dvojpodlažný, stojí na

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Papradno

Info v RK

RK01021491 Dom / rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Šebešťanová | 346 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v mestskej časti Šebešťanová. Stojí na pozemku o výmere 34

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RK01031406 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | SNP | 1 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Považskej Bystrici vhodné na prevádzkovanie reštaurácie, kavia

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RE01021494 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | 968 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 654m2. Pozemok je určený na výsta

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RK01021553 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Dedovec | 470 m²

Ponúkame na predaj átriový rodinný dom na Dedovci. Kolaudovaný bol v roku 2001. Stojí na pozemk

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

294,000 € 626 €/m²

RE01021435 byt / 2 - izbový (Predaj)

Reality Handlová

2 izbový byt | Prievidzská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na druhom poschodí tehlovej bytovky na ulici Prievidzskej. Byt

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Handlová

56,000 € 1000 €/m²

RE01021570 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Bytča

Rodinný dom | Nezadaná | 920 m²

Ponúkame na predaj starší, menší rodinný dom v Bytči. Postavený je z tehly na slnečnom pozemku

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bytča

179,000 € 195 €/m²

RK01031458 Komerčné / Kancelárske priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Centrum | 80.5 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované, svetlé kancelárske priestory situované v centre mesta. Na

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RK01031477 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Centrum | 152 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované, svetlé obchodné/ kancelárske priestory situované v centre

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

20 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

RK01031558 Byt / Garsónka (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Garsónka | Nezadaná | 24 m²

Ponúkame na prenájom moderne riešenú garsónku, ktorá zaujme čistým dizajnom a praktickým dispoz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

460 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

RE01021497 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 927 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 927m2. Pozemok je určený na výsta

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RE01021498 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 654 m²

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky