PRENÁJOM NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU V JANÍKU

Reality Janík

Rodinný dom | - | 78 m²

Nebaví Vás už uponáhľaný život v centre mesta? Chcete utiecť od ruchu mesta k pokoju vidieckeho

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Janík

998 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

TOP CENA - ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT BEZ INVESTÍCII

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | - | 63 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,970 € 2142 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA s nadštandardom - ihneď k nasťahovaniu!!!

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj Skolaudovanú novostavbu, 4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť sa ihneď

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

279,000 € 3000 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE na predaj 5 izbový rodinný dom vo Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²

Kúpte priamo od Developera, bez poplatkov pre RK s kompletným právnym servisom v cene. Reziden

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

369,000 € 2982 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebné pozemky v Častkovciach - KOPEC II.

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

57 pozemkov s výmerami od 543m2 do 759m2 sa nachádza v krásnom prostredí viníc s výhľadom na ce

Publikované: 21.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Častkovce

Info v RK

Top
Top

AMEXA EXKLUZÍVNE - PREDAJ - SVETLÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 35.39 m²

AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný, 2-izbový byt s 2 lodž

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

139,000 € 3928 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 2 izbový byt kúsok od OC Centrál

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

248,000 € 4960 €/m²

Top
Top

Predaj - 2 izbový byt s potenciálom na Moldavskej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Moldavská | 53.62 m²

Ponúkam Vám so súhlasom majiteľa na predaj 2-izbový byt v srdci obľúbeného Ružinova na Moldavsk

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4196 €/m²

Top
Top

824 m2 pre Váš domov.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pri Suchom mlyne | 824 m²

V exkluzívnom zastúpení vlastníkov Vám ponúkam pozemok v Bratislave, mestskej časti Staré Mesto

Publikované: 03.09.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

659,500 € 800 €/m²

Top
Top

Garáž v Bratislave, kúsok od Centrálu.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Plzenská | 16.6 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkam na predaj garáž v podzemnom objekte s garážami vo vnútrobloku

Publikované: 05.03.2021 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

38,000 € 1389 €/m²

Top
Top

Ušetrite 20.000 EUR - 3i byty v projekte Nový Majer - s parkovacím státím v garáži a kobkou v cene

Reality Stupava

3 izbový byt | Pri majeri | 131.58 m²

Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 3-izbové byty s balk

Publikované: 26.10.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Stupava

275,834 € 3040 €/m²

Top
Top

Na prenájom 3izb. byt v GAUDI Bazová - 78 m2 + 16m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 78 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v bytovom dome GAUDI na Bazovej ulici č.

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom priestranného 3-izbového bytu / možnosť úpravy na 4-izbový / 130 m² / Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Martina Benku | 130 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s možnosťou dispozičnej úpravy na 4-izbový o celk

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Klinčeková | 429 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 42

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 291 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Sv. Beňadika | 1,391 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 13

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

339,000 € 244 €/m²

Top
Top

Jedinečný stavebný pozemok pri hlavnej ceste Dolné Krškany

Reality Nitra

Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²

Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nitra

199,000 € 1990 €/m²

Top
Top

BLVCK - Reklama na ticho. A svetlo

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 68.18 m²

Status quo je nuda. Skutočné centrum začína tu. Podkrovný byt na Obchodnej, kde strešné okná n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 4105 €/m²

Top
Top

NOMA | KAFENDOVA č.20- Štýlový 2,5-izbový byt po KOMPLETNEJ rekonštrukcii + komora

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kafendova | 49.15 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento praktický 2.5 izbový byt pod Mal

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,999 € 4883 €/m²

Top
Top

ARTHUR - 3 izbový moderný byt s terasou s parkovacím státím, lokalita Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 110 m²

Nájom 3 izbový moderný byt s terasou s jedným parkovacím státím, lokalita Kramáre, ul. Klenová,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

VÄČŠÍ 4 izbový (93m2) Rodinný dvojdom v uzavretej súkromnej ulici

Reality Rovinka

Rodinný dom | Železničná | 93 m²

*** Novinka! Väčší a ešte komfortnejší domov v Rovinke *** Na základe Vašich želaní a spätnej

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,000 € 3323 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderný byt v obľúbenej lokalite vhodný aj na investíciu

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

TARGETreal ponúka na predaj funkčný 1-izbový byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného prie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

184,990 € 4868 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU 25 m² V PROJEKTE SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 76 m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU 25 m² V PROJEKTE SLNEČNICE Zuzany Chalupovej – Bra

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 3750 €/m²

Top
Top

Exkluzívne 3.i. byt v novostavbe Kopčanka 78,56m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78.56 m²

3-izbový byt v novostavbe Kopčianka (2023) | výhľad na Bratislavský hrad | loggia | 72 m² Rea

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

359,900 € 4581 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23089)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie