NOVÁ CENA! Váš nový domov bez starostí: Krásny poschodový dom z roku 2011 v obľúbenej lokalite Krivé Kúty

Reality Skalica

Rodinný dom | Dr. F. Buchtu | 140 m²

3 izby | šatník | kúpeľňa s rohovou vaňou aj sprchovým kútom | podlahové kúrenie | krb | klimat

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Skalica

260,000 € 1857 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kancelárie na Bôriku s parkovaním od 17 do 500m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 20 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárie s bezproblémovým parkovaním na žilinskom Bôriku.

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Pozemok v prírode stvorený pre relax aj investíciu - Nitra

Reality Žirany

Rekreačný pozemok | 385 m²

10 minút od Nitry | studňa | elektrika pred pozemkom | 385m2 POKOJ POD ŽIBRICOU: MIESTO, KDE V

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žirany

27,000 € 70 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM – GASTRO VÝROBŇA S VYBAVENÍM | ZÁHORSKÁ BYSTRICA – BA IV

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na prenájom kompletne vybave

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj - Rodinný dom so 5 bytovými jednotkami - Senec. Investícia/podnikanie

Reality Senec

Rodinný dom | 153 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj dvojpodlažný 7

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senec

420,000 € 2745 €/m²

Top
Top

Prenájom - 2 izbový byt v komplexe Eurovea - Pribinova ul. Exkluzívne!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 44 m²

Ponúkame na prenájom 2 -izbový byt na lukratívnej adrese v komplexe Eurovea na Pribinovej ulic

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Top
Top

Štýlová drevenica v srdci Štiavnických vrchov – Kráľovce-Krnišov 20 minút od Banskej Štiavnice

Reality Kráľovce-Krnišov

Chalupa, rekreačný domček | Krnišov | 63 m²

Hľadáte pokoj, čistý vzduch a výhľady, ktoré vás každé ráno nabijú energiou? Ponúkame na predaj

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľovce-Krnišov

72,900 € 1157 €/m²

Top
Top

STUPAVA - Rodinný dom s atmosférou - 5 izieb, záhrada, záhradný domček, bazén, parkovanie

Reality Stupava

Rodinný dom | Pažitná | 192 m²

Príjemný 5 izbový rodinný dom s átriom, bazénom, rekreačnou záhradou, záhradným domčekom a pa

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Stupava

449,900 € 2343 €/m²

Top
Top

6-izbový rodinný dom – Ivanka pri Nitre s krásnym pozemkom, 10 min. od mesta Nitra

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 375 m²

10 minút od centra Nitry | garáž | loggia| balkón |krb | kachle na drevo |nová kuchynská linka

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

275,000 € 733 €/m²

Top
Top

BYTY V ROVINKE - POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT S PARKOVANÍM A ZÁHRADOU

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 96 m²

4 izbové dvojpodlažné byty sú naprojektované v rodinnom dvojdome, samostatný vstup, 2 x parkov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 3228 €/m²

Top
Top

INGRE.SK I PRENÁJOM GUTHAUS 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM KRÁSNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 65 m²

Realitná kancelária INGRE.SK - Ponúkame na prenájom nový 2 izbový byt s parkovaním v novostavbe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

VÝBORNÁ PONUKA - ZAUJÍMAVÁ LOKALITA - 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A PARKOVANÍM BRATISLAVA KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 49 m²

Realitná kancelária ingre.sk ponúka na predaj elegantný, slnečný a kompletne zariadený 2-izbov

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

247,000 € 5041 €/m²

Top
Top

INGRE.SK - NOVOSTAVBA PREDAJ STREŠNÝ PENTHOUSE NA BAJKALSKEJ VEĽKÁ TERASA 2 x PARKING

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS - veža B

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5170 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER – predávame samostatný rodinný dom so záhradou v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Liesková | 105 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj samostatný, 4-izbový rodinný dom s peknou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Stupava

425,000 € 4048 €/m²

Top
Top

NGO | Kancerlárie, advokátov, beauty či štúdia- Záhradnícka ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 180 m²

Ponúkame na prenájom flexibilný nebytový priestor v obľúbenej lokalite pri centre Bratislavy, i

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V BOJNICIACH na pozemku 1.286 m2 – ŠTÝL, PRIESTOR A ATMOSFÉRA, KTORÚ SI MUSÍTE ZAŽIŤ

Reality Bojnice

Rodinný dom | Prievidzská | 400 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne. Dom, ktorý spája veľko

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bojnice

820,000 € 2050 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom Nižná Myšľa 1212 m2, Košice - okolie

Reality Nižná Myšľa

Rodinný dom | Mäsiarska | 240 m²

Bývanie pre rodinu v rodinnom dome ktorý ponúka dostatok priestoru v interiéry - 5 izieb, veľkú

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Nižná Myšľa

255,000 € 1063 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Pozemok v obci Smolnícka Huta

Reality Smolnícka Huta

Rekreačný pozemok | 12,035 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj pozemok v obci Smolnícka Huta okres Gelnica,

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Smolnícka Huta

39,990 € 3 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Záhrada, Vyšná Hutka

Reality Vyšná Hutka

Záhrada | 391 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúkame na predaj záhradu v kľudnej záhradkárskej lokalite o

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Hutka

29,990 € 77 €/m²

člen NARKS
Top
Top

3 izbový byt s terasou, ul. Borievková, Vyšné Opátske

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Borievková | 90 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj výnimočný 3 izbový byt s priestrannou teraso

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

349,990 € 3889 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

1 izbový byt, Košice - Šaca, Nám. Oceliarov

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

89,900 € 2644 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RD v širšom centre Trenčína - pokročilá rekonštrukcia, pozemok 923 m2 - J. Kráľa 8, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | J. Kráľa | 222 m²

PRESTÍŽNA PONUKA Exkluzívna príležitosť bývania v jednej z vyhľadávaných lokalít mesta Trenčín

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trenčín

433,000 € 1950 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rodinný dom so slnečným pozemkom 1 190 m² a výhľadom na hrad, Beckov

Reality Beckov

Rodinný dom | Nezadaná | 118 m²

KL financie a reality exkluzívne ponúka na predaj tradičný murovaný rodinný dom, skolaudovaný v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Beckov

169,000 € 1432 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie