2-izbový byt, 53 m2 – Galanta, Sídlisko Sever, Železničiarska ulica

Reality Galanta

2 izbový byt | Železničiarska | 53 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2-izbový byt v obľúbenej a pokojnej časti Galanty

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Galanta

121,500 € 2292 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom Skalka nad Váhom

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

ZVÝHODNENÝ PREDAJ LEN NA PRVÝCH 10 POZEMKOV 120 EUR + DPH/m2 Výnimočná lokalita Ponúkame na

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Top
Top

PRENÁJOM 2 izb. bytu, terasa, parking, Kazanská, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 93 m²

REZERVOVANÉ Moderný 2-izbák s veľkou terasou, parkovaním a fitkom – ideálny pre mladý pár či

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

2 izbový byt | Cédrová | 56.91 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

218,220 € 3834 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

250,164 € 3778 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

4 izbový byt | Cédrová | 86.03 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

369,740 € 4298 €/m²

Top
Top

For Sale by Owner: Luxury 4-Room Designer Maisonette in the Historic Centre of Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

We offer for sale a unique 4-room maisonette located in the very heart of Bratislava's historic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIAMO OD MAJITEĽA: Na predaj luxusný 4-izbový dizajnový mezonet v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet situovaný priamo v srdci historického centra Brat

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ : 3-izbový byt s balkónom a loggiou v Ružinove, Muškátová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 68 m²

EXKLUZÍVNE - IBA U NÁS: Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt s veľkým potenciálom, v žiadanej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 3368 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt s veľkorysou rozlohou 74m2

Reality Galanta

3 izbový byt | Štvrť SNP | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou až 74 m², nachádzajúci sa v ob

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Galanta

135,000 € 1824 €/m²

Top
Top

Centrum mesta Prievidza - Administratívno-technická budova s úžitkovou plochou 930 m² na pozemku 1.126 m2 ul. Šumperská

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Šumperská | 930 m²

Administratívno-technickú budovu nachádzajúcu sa vo výbornej lokalite širšieho centra mesta Pri

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Prievidza

750,000 € 806 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TOP PONUKA | NOVOSTAVBA - 2izb. mezonetu so záhradkou a terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 60.17 m²

Ponúkame už dokončené úplne nové byty v modernej rezidencii na Majerskej ulici. Byt sa nachádz

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

238,000 € 3739 €/m²

člen NARKS
Top
Top

PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT | 87m² | TRENČIANSKÉ BOHUSLAVICE

Reality Trenčianske Bohuslavice

4 izbový byt | - | 87 m²

*****WFM REALITY***** Ponúkame na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa v Trenčianských Bohus

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Bohuslavice

155,000 € 1782 €/m²

Top
Top

Slnečný tehlový 2-izbový byt s loggiou | Martin – Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Gorkého | 62 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spojí lokalita, praktická dispozícia a okamžitá obývateľnosť? Alebo inv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Martin

142,000 € 2290 €/m²

Top
Top

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 424 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

Top
Top

RADO | 3i byt s výhľadom na Kolibu a hrad | Kramáre | 74.7m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rozvodná | 67.85 m²

Chcete bývať na mieste, kde máte prírodu aj centrum mesta na pár minút? Potom si obľúbite tent

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

273,500 € 4031 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

VÝHODNÁ kúpa - 130tis.EUR - nový rodinný dom Bytča - rozostavanosť do prvej deky, všetky IS

Reality Bytča

Rodinný dom | Družstevná | 104 m²

VÝHODNE!!- nový rodinný dom v cene 3izbového bytu -Bytča, Plávareň – Na predaj je dvojpodlažný

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bytča

130,000 € 1250 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BOSEN | Na predaj rekreačná chata pri starom Dunaji – Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

170,000 € 2070 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NANDU - predaj 2i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60.52 m²

NANDU ponúka na predaj 2-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 5288 €/m²

Top
Top

NANDU - predaj 3i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.39 m²

NANDU ponúka na predaj 3-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

410,000 € 5438 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt, Plynárenská, Bratislava / 20. poschodie / terasa s panoramatickým výhľadom + balkón + pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 126 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt vo výškovej rezidenčnej budove na prestížnej adrese P

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

649,000 € 5151 €/m²

Top
Top

OÁZA POKOJA A KREATÍVY – ZÁHRADA NA PREDAJ

Reality Nižný Klátov

Záhrada | - | 561 m²

Ak hľadáte miesto, kde sa dá naplno využiť fantázia, máme pre Vás ponuku – rovinatý pozemok zvl

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

26,500 € 47 €/m²

Top
Top

SLIVNIKOVÝ POZEMOK, KOŠICE - VYŠNÁ ÚVRAŤ

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Vyšná úvrať | 611 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Marekom Rášim exkluzívne ponúka pozemok vhodný na výstavbu

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

54,987 € 90 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Upresniť hľadanie