Prenájom 3-izbového bytu Senec | Pezinská, zariadený, lodžia, parkovacie miesto

Reality Senec

3 izbový byt | Pezinská | 80.29 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v Senci na ulici Pezinská. Byt sa nachádza na 1. poschodí zo

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Senec

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64 m²

Predaj moderného 2-izbového bytu s garážovým státím, veľkým balkónom a klimatizáciou – Mlynské

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 4375 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

„Zariadený apartmán s garážou v rezidencii hotela Residence****185.000 bez garáže

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

Apartmán má priestrannú obývačku spojenú s kuchyňou s východom na terasu a krásnym výhľadom na

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Donovaly

185,000 € 2891 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný zariadený apartmán pri vlekoch ****Residence Hotel– terasa, výhľad, služby, pokoj.

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

Komfort, príroda a zážitky na jednom mieste? Objavte tento štýlový apartmán len pár krokov od

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Donovaly

205,000 € 3203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj kompletne zrekonštruovaný a nadštandardne zariadený 1-izbový byt s balkónom

Reality Šurany

1 izbový byt | MDŽ | 37 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a nadštandardne zariadený 1-izbový byt s balkónom,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Šurany

110,000 € 2973 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ - veľký a slnečný 3 izbový byt v Malackách - sídlisko Juh

Reality Malacky

3 izbový byt | F. Malovaného | 84 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ veľký 3 izbový byt na ulici F. Malovaného v meste M

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Malacky

220,000 € 2619 €/m²

Novostavba Malá Ida, 2 izb byt, spolu 71 m2, Terasa, 2.p. , Nadštandard, 2x parkovacie miesto

Reality Malá Ida

2 izbový byt | Ružová | 71 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame NÁDHERNÝ, priestranný a presvetlený 2 i

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Malá Ida

236,000 € 3324 €/m²

ENCS - Abaújdevecser - Rodinný dom v Maďarsku 40 min. od Košíc! 50km od Košíc, výborná lokalita!

Reality Kechnec

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

REALITY321 Vám ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom, s rozlohou cca 80m2, ktorý sa nachádza v

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Kechnec

19,500 € 244 €/m²

NA PREDAJ - 2 izbový byt začiatok Petržalky TOP LOKALITA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nobelovo nám. | 53 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ výnimočný 2 izbový byt na začiatku Petržalky vo veľ

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 4302 €/m²

Priestranný 3 izbový domov podľa Vašich predstáv na dosah v srdci Ružnova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 89 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ výnimočný bytový priestor vo vyhľadávanej a žiadane

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 2910 €/m²

NA PREDAJ 1 izbový byt, Senec

Reality Senec

1 izbový byt | Pezinská | 40 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ slnečný veľký 1 izbový byt v NOVOSTAVBE na Pezinske

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Senec

142,000 € 3550 €/m²

Dvorkinova - 3 izb. PRAŽSKÝ byt, spolu 77m2, 6 mlodžia, 5/8p. , čiast.Rekonštrukcia, Zariadenie

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Dvorkinova | 71 m²

Reality 321 Vám prináša EXKLUZÍVNU ponuku predaja veľkého 3 izbového " Pražského typu " bytu

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

193,900 € 2731 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové Mokrance, Stavebný pozemok, 701 m2, všetky IS, slepá ulica, oplotenie z 2 strán, Košice - okolie

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 701 m²

Ponúkame NÁDHERNÝ slnečný pozemok, v novovybudovanej časti NOVÉ Mokrance, v bočnej slepej ulici

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

124,900 € 178 €/m²

MH296- Na predaj zachovalý rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 120 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Bátorové Kosihy , postavenej na pozemku s výmer

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

57,000 € 475 €/m²

PRENÁJOM KRÁSNEHO ZARIADENÉHO 1-IZBOVÉHO BYTU

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | 38 m²

Spoločnosť Jacek reality, s. r. o. Vám ponúka možnosť prenajať si krásny 1-izbový byt po komple

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

445 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ BYT S DVOMA BALKÓNMI VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE STRED V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

„Bývanie v srdci mesta – všetko na dosah, stačí vyjsť z dverí! Vyhovuje Vám mestský život, kde

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

102,500 € 2847 €/m²

MH295- Na predaj krásne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Komárne!

Reality Komárno

2 izbový byt | Mederčská ul. | 54.47 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Komárne na ulici Meďerčskej .V

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Komárno

110,000 € 2019 €/m²

MH297- Na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Brestovec

Reality Brestovec

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Brestovec, postavený na pozemku s výmerou 708 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Brestovec

Info v RK

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V OBĽÚBENEJ ČASTI ZAKVAŠOV – POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Snívate o modernom bývaní, ktoré spája komfort rodinného domu s výhodami bytu? Túžite po priest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

174,900 € 1749 €/m²

MH293- Na predaj 3 izbový byt v Hurbanove!

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 61.93 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový tehlový byt s loggiou, ktorý spája mo

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Hurbanovo

80,000 € 1292 €/m²

MENŠÍ 2-IZBOVÝ BYT NA LÁNSKEJ – IDEÁLNY ŠTART ALEBO INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 43 m²

Ak hľadáte útulný byt v dobrej lokalite, ktorý si môžete prispôsobiť podľa seba alebo ho využiť

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

101,990 € 2372 €/m²

Obchodné a kancelárske priestory neďaleko Bratislavy.

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Bajkalská | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné obchodné a kancelárske priestory v Šamoríne, iba 15 min. od Br

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Unikátna investičná príležitosť v najfrekventovanejšej časti „starej“ Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Obchodná | 1,361 m²

Bratislava: Predaj obchodnej pasáže v centre mesta ROYKO PASÁŽ – Obchodná ul

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,400,000 € 1763 €/m²

Novostavba nízkonákladového rodinného domu

Reality Kostolište

Rodinný dom | 78 m²

Kostolište: Predaj novostavby 3-izbového jednopodlažného rodinného domu v novovybudovanej lokal

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Kostolište

209,900 € 2691 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Upresniť hľadanie