PREDAJ stavebný pozemok v Devínskej Novej Vsi, Záveterná ul.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Záveterná | 703 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v krásnom prostredí Devínskej Novej V

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

376,600 € 536 €/m²

PREDAJ - 3 izbový tehlový byt, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Gen. M. R. Štefanika | 61 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka - 🔑 3-izbový byt v tehlovom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

90,000 € 1475 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Priestranný 3-izb.byt s balkónom - Kazanská ul.

Spoločnosť XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na prenájom priestranný

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

880 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVÝ: 1i byt po úplnej rekonštrukcii s komplet novým zariadením na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | THK | 30 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ: 1 izbový byt 30 m2, (typ BAURING), na 3/9 poschodí. Byt je po novej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 4997 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDAJ 2. etapy - 5-izbový RD s možnosťou dvojgaráže - holodom - Cífer (Pác)

Reality Senec

Rodinný dom | 126 m²

Ponúkame na predaj novostavbu (HOLODOM) dvojpodlažný 5-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM, dvomi kú

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Senec

249,900 € 1983 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Komplet zariadený 3-izbový rodinný dom

Reality Senec

Rodinný dom | Muškátová | 126 m²

Ponúkam na predaj moderne a štýlovo zariadený 3 izbový dom, ktorý je súčasťou prestížnej radove

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Senec

329,900 € 2618 €/m²

NA PREDAJ - 3 izbový apartmán vo vyhľadávanej lokalite v Petržalke - 5 min od centra

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 80 m²

Ponúka na predaj príjemný 3-izbový apartmán s výmerou 80 m2 v obľúbenej lokalite Bratislava – P

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,500 € 3369 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v slepej ulici - iba 15 min. od Bratislavy (Chorvatsky Grob)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | 1,057 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom exkluzívneho staveného pozemku v novo

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

270 €/m2 270 €/m2

NOVOSTAVBA - 4 izbový RD s veľkým pozemkom 675 m2 - Senec - Lužianky

Reality Senec

Rodinný dom | 124 m²

Ponúkame na predaj skolaudovaný 4-izbový rodinný dom s nádherným veľkým pozemkom 675 m2 v mests

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Senec

339,000 € 2734 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Lužianky - Nitra

Reality Lužianky

Rodinný dom | Radošinská | 90 m²

ARCHEUS realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lužianky

170,000 € 1889 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt na Starej Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Stará Vajnorská | 25.1 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt s mezonetovým spaním na Starej Vajnors

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

135,000 € 5378 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok v obci Ďurkov (KE – okolie) 511 m²

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | Roh ulice Cintorínska - Poľná | 511 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj vysnívaný rodinný dom len kúsok od Košíc? Exkluzívne Vám ponúk

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

75,000 € 147 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Komoča, kompletná rekonštrukcia, loggia a garáž

Reality Komoča

3 izbový byt | 73 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Norbert Blezsák, kontakt: 0949 833 199, nehnuteľnosť s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komoča

103,000 € 1411 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 52 m²

Pre veľký záujem klientov hľadám do ponuky dvojizbové ( prípadne aj iné) byty v Malackách a oko

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Malacky

145,000 € 2788 €/m²

Dva podnikateľské priestory na predaj – Fiľakovo, Železničná ulica

Reality Fiľakovo

Obchodné priestory | Železničná | 572 m²

Ponúkame na predaj dva samostatné podnikateľské priestory na Železničnej ulici vo Fiľakove. Kaž

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Fiľakovo

164,000 € 287 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a zariadením – Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Rožňavská | 66 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a výmerou 66 m² na Rožňavs

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

104,000 € 1576 €/m²

5 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom a dostatkom súkromia – Košúty

Reality Košúty

Rodinný dom | Nezadaná | 146.66 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový kompletne zariadený rodinný dom s dostatkom súkromia, ideálny pre p

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košúty

338,000 € 2305 €/m²

4 izbový rodinný dom s nadštandardnou výbavou – Dunajský Klátov

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | Nezadaná | 124 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom s premyslenou dispozíciou a nadštandardným technickým vy

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

354,900 € 2862 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt s balkónom – centrum Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 66 m²

3-izbový byt s výmerou 66 m², nachádzajúci sa na Malohontskej ulici, priamo v centre Rimavskej

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

REZERVOVANÉ – 4-izbový rodinný dom so zimnou záhradou – Čenkovce

Reality Čenkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte nás. V prípade uvoľnenia rezervácie sa vám ozveme

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čenkovce

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka, cena

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

250,000 € 3731 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 69 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

255,000 € 3696 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný pozemok na brehu jazera s projektom chaty, 392m2, Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 392 m²

Túžite po pokojnom mieste, kam môžete uniknúť z mesta za pár minút, môžete pozorovať odraz vych

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

129,900 € 331 €/m²

Slnečný 3i byt vo vile, 74 m2, balkón, Lermontovova, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Lermontovova | 73.63 m²

Ponúkame na prenájom nádherné bývanie s úžasným výhľadom. Krásny, slnečný 3 – izbový byt po rek

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie