Obchodno - kancelárske priestory

Reality Komárno

Iný priestor | Bratislavská cesta | 126 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodno - kancelárske priestory v Komárne na Bratislavskej Ceste.

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Komárno

700 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom skladovo - výrobných priestorov

Reality Malacky

Skladový objekt | Poľná | 360 m²

Malacky: Prenájom skladových a výrobných priestorov v okrajovej časti mesta (Poľná ulica), vhod

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 25.04.2026
Objekty na prenájom Malacky

2,990 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novostavba 5-izbového rodinného domu

Reality Kostolište

Rodinný dom | 149 m²

Kostolište: Predaj novostavby 5-izbového poschodového rodinného domu v novovybudovanej lokalite

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Kostolište

259,000 € 1738 €/m²

Kancelárske priestory v Komárne

Reality Komárno

Administratívny objekt | Bratislavská cesta | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárske priestory v Komárne na Bratislavskej ceste. K dis

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na prenájom Komárno

Cena dohodou

Kancelárske priestory Šamorín

Reality Šamorín

Polyfunkčný objekt | Ulica Vicenzy | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné obchodné a kancelárske priestory v Šamoríne, iba 15 min. od Br

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Šamorín

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Útulný rodinný dom v Šulekove s veľkým pozemkom a moderným interiérom

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Sereďská | 100 m²

Radi by sme vám predstavili útulný rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej časti Šulekovo, le

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

285,000 € 2850 €/m²

Váš vysnívaný dom pod Tatrami

Reality Mlynica

Rodinný dom | Nezadaná | 204.38 m²

Vo svete nehnuteľností dokážeme čarovať! Nie je tomu inak ani v prípade unikátneho dvojdomu s v

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Mlynica

Cena dohodou

Stavebný pozemok v obci Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,139 m²

Ponúkame Vám stavebný pozemok v obci Veľká Lomnica o výmere 1139m2. Pozemok sa nachádza v tiche

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

355,000 € 312 €/m²

Dom na predaj - Top lokalita

Reality Prešov

Rodinný dom | 157 m²

Luxusný 4 izbový ideálne riešený dom. Typ : prízemný dom Lokalita: Ľubotice, Prešov Výmera: Ro

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Prešov

420,000 € 2675 €/m²

Moderná 4 izbová novostavba - Prešov, dom k nasťahovaniu

Reality Prešov

Rodinný dom | Ľubotice | 100 m²

4 izbová novostavba · Lokalita: Ľubotice, Stav: RD1 – výmera pozemku 440 m2 k domu prináleží t

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Prešov

319,000 € 2590 €/m²

Luxusná moderná novostavba na predaj - k nasťahovaniu

Reality Prešov

Rodinný dom | 99 m²

Predám luxusný 4 izbový ideálne riešený dom. PZ - 313 m2 RD - 99 m2 Dom dokončený na kľúč. Vyk

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Prešov

347,000 € 3505 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpime staršiu nehnuteľnosť

Reality Poprad

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Kúpime akúkoľvek staršiu/starú nehnuteľnosť v okrese Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa. Na stave

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Poprad

Cena dohodou

Predám luxusný 4 izbový rodinný dom - ihneď k nasťahovaniu - dokončený na kľúč

Reality Prešov

Rodinný dom | Domašská | 101 m²

Z - 313 m2 RD - 101 m2 Rodinný dom je kompletné dokončený na kľúč, už len sa nasťahovať... Vy

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Prešov

349,000 € 3455 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 4 - izb. rodinného domu v Novej Dubnici, ŠTANDARD

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Hliny1 | 134.85 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4- izbového jednopodlažného rodinného domu s garážou typu bun

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Byty - schválená štúdia rekonštrukcie budovy Šurany-Dolný Oháj.

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hornozoborská | 800 m²

Budova so štúdiou na rekonštrukciu. Ponúkame na predaj budovu – SYPKU v dobrom technicko

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

Na prenájom priestranný 2-izbový byt v centre Novej Dubnice

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Trenčianska | 44 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt (výmera 44m²) v centre Novej Dubnice

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Nová Dubnica

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA - 4IZ BUNGALOV V HORNOM MOŠTENCI S PEKNÝM VÝHĽADOM

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Horný Moštenec | 89 m²

Realitná kancelária MADreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj novostavbu 4-izbového b

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

235,000 € 2640 €/m²

Luxusný 5 izbový byt so záhradou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | Bratislavská | 120 m²

Luxusný 5-izbový radový dom so súkromnou záhradou | Záhorská Bystrica – Orešianky Ponúkame na

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Nadštandardný 2 izbový byt, (Orion) zariadený v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny slnečný 2 izbový byt v novostavbe v Dubnici nad Váhom.Byt o ro

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY V MALINOVE – NOVÁ REZIDENČNÁ LOKALITA

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | Zelená | 841 m²

EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY V MALINOVE – NOVÁ REZIDENČNÁ LOKALITA Ponúkame na predaj 4 stavebné

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Malinovo

394 €/m2 394 €/m2

Luxusne zariadený 5 izbový dom so záhradou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bratislavská | 120 m²

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Atraktívna investičná príležitosť: pozemky s tenisovými kurtami na predaj vo východnej časti Hlohovca

Reality Hlohovec

Iný stavebný pozemok | Františka Lipku | 7,349 m²