Predaj 2-izbový byt s pivničnou kobkou vrátane parkovacieho státia na ulici Staré Grunty, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 70 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový slnečný byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 4000 €/m²

Predaj rodinný dom v blízkosti Horského parku na Havlíčkovej ulici Bratislava-Staré Mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Havlíčkova | 250 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj rodinný dom v najlukratívnejšej mestskej č

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Prenájom 2-izbový byt 67 m2, 7. poschodí s loggiou na Tomášikovej ulici v Bratislave – Nové Mesto/Kuchajda.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 67 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 2-izbový byt 58,2

Publikované: 17.05.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

480 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom priestranný 2-izbový byt na Tomášikovej ulici v Bratislave – Nové Mesto Koloseo.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 79 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 2-izbový byt 79 m2

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ 3-izbový mezonetový byt 95,39 m2 s terasou 11,6 m2 a PARKOVANÍM VO DVORE na Povrazníckej ulici v Starom Meste-Bratislave.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Povraznícka | 95.35 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový mezonetový byt 95,39 m2

Publikované: 07.09.2022 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3828 €/m²

Predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v Bratislave-Podunajské Biskupice pri Kauflande, Slovnaftská ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 4,700 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka na predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v B

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v Bratislave-Podunajské Biskupice pri Kauflande, Slovnaftská ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 4,700 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj samostatne stojaci 3 izbový rodinný dom pri jazere – Športová ulica, Veľký Biel.

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Športová | 150 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci 3 izbový rod

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

240,000 € 1533 €/m²

Prenájom prestížny 4 izbový rodinný dom na ulici Mudroňova, Bratislava-Staré Mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mudroňova | 230 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality Group ponúka exkluzívne na prenájom prestížny 4 izbový rodin

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj objekt určený pre skladové účely a kancelárie a administratívu na Furmanskej ulici 11, Bratislava-Lamač.

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre výrobu | Furmanská | 474 m²

Realitná kancelária Danube reality ponúka na predaj objekt určený pre skladové účely a kancelár

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 2004 €/m²

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre sklad | Furmanská | 474 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 2004 €/m²

Predaj multifunkčný rodinný dom Gabčíkovská cesta, Dunajská Streda.

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Gabčíkovská cesta | 430 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na predaj multifunkčný rodinný dom Gabčíkovská cesta

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

290,000 € 674 €/m²

Reality Bratislava-Lamač

Administratívny objekt | Furmanská | 539 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 1763 €/m²

BABONY TRE | B2.15 Rezidenčný nadštandardný byt na ul. Hlboká

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlboká cesta | 85 m²

Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,390 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Babony TRE/ River Park / Luxus. 3-i. byt s výhľadom na Dunaj, terasy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 166 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, nadštandardný 3-izbový byt situovaný v jednom z najprestížnejší

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Babony TRE/ Nádherný 1-izb. byt v centre s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 39 m²

Dáme do prenájmu nádherný, kompletne rekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt v absolútnom centr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

BabonyTRE I PRENÁJOM kancelárií uprostred Starého mesta - Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štetinová | 200 m²

Babony The Real Estate prenajíma kancelárske priestory v historickom centre mesta v blízkosti c

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

BABONY TRE Na prenájom 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto, lokalita Nová Doba. Byt sa nachádz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

635 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BABONY TRE I 3-izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hviezdna | 65 m²

Slnečný 3-izbový byt v Šamoríne pri X-Bionic Sphere – ideálny na bývanie aj investíciu Šamorín

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2677 €/m²

BABONY TRE I 2-izb byt v City Park – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²

2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Ponúkame na predaj investične pozemkový komplex

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Komerčná zóna | Nezadaná | 12,953 m²

Ponúkame na predaj investične atraktívny pozemkový komplex v Bratislave – Devínska Nová Ves (ok

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Babony TRE I NA PREDAJ 4i rodinný dom s veľkým pozemkom v Galante

Reality Galanta

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu nachád

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Galanta

264,500 € 2645 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE I PREDAJ Investičná príležitosť - Orná pôda, obec Zálesie

Reality Zálesie

Orná pôda | Malinovská | 3,700 m²

Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

Babony TRE I Na predaj Luxusná vila „Tomma“ v Ubud, Bali

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Táto luxusná vila v Ubud ponúka neopakovateľný únik do srdca prírody Bali. Obklopená bujnou d

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

1,650,000 € 1031 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23060)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Upresniť hľadanie