PRENÁJOM kancelárie 17 m2 - Technopol, Kutlíkova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Kutlíkova | 17 m²

PASS REALITY ponúka na prenájom kancelárie o výmere 17 m2 v administratívnej budove Technopol v

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

12 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v AUPARK TOWER, Einsteinova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 222 m²

Prenájom kancelárií v AUPARK TOWER, Einsteinova ul. PASS REALITY ponúka na prenájom administra

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

15.2 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

NOVÉ kancelárie blízko diaľnice, letiska a najväčšieho OC v SR v BA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 250 m²

PASS REALITY ponúka na predaj / prenájom kancelárií v samostatne stojacej administratívnej budo

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,800 €/m2 1800 €/m2

Prenájom-KLIMAtizované kanc.priestory od 18 m2,Ružinov,Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.2 m²

PASS REALITY ponúka v zrekonštruovaných objektoch v lokalite Ružinov – Trnávka na prenájom KLIM

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

NA PREDAJ garáž ové státie v komplexe garáži Ondavská, Zimný štadión

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 13 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj vnútorné garážové státie na prízemí Obj

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

25,000 € 1923 €/m²

REZERVOVANÝ, slnečný 3-izbový byt, loggia, výhľad, zeleň, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | L.Dérera | 76.15 m²

PREDAJ 3-IZBOVÉHO BYTU S VÝHĽADMI A DOTYKOM PRÍRODY – KRAMÁRE, BRATISLAVA III Na jednej strane

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 3270 €/m²

Prenájom kancelárií od 20 m2 vo WESTEND TOWER,Patrónka-Dúbravská cesta

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 20 m²

Prenájom kancelárií vo WESTEND TOWER, Dúbravská cesta - Patrónka PASS REALITY ponúka na prená

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

17 €/m2/mesiac 17 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v LAKESIDE PARK 01, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 80 m²

Prenájom kancelárií v LAKESIDE PARK 01, Tomášikova ulica PASS REALITY ponúka na prenájom admin

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.6 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

NOVÉ kanc.priestory od 14,74 m2, spolu 105,6m2 - 5 kanc.,Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 105.6 m²

PASS REALITY ponúka v NOVOvybudovanej nadstavbe na prenájom kancelárske priestory od 14,75 m2

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ veľkolepý, 4 izbový byt s garážou v lone prírody, Kysucká ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kysucká | 147 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na PREDAJ atraktívny 4 izbový byt s parkovaním, s vlastnou garáž

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

560,000 € 3810 €/m²

Prenájom kancelárií v LAKESIDE PARK 02, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 80 m²

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

13.2 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

PREDAJ apartmánov - 2. etapy v krásnom prostredí Liptova, Žiarce

Reality Pavčina Lehota

Apartmán | Nezadaná | 0 m²

Skvelá ponuka na investíciu a zároveň využitie na súkromný relax, to sú apartmány / vo výstavbe

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

Cena dohodou

PRENÁJOM kancelárie v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 20.25 m²

Prenájom kancelárie v novostavbe na Lamačskej ceste, Lamač PASS REALITY ponúka na prenájom kan

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Prenájom murovanej garáže Gajová, pri Modrom kostolíku-BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Gajova | 14.1 m²

EXKLUZÍVNA ponuka murovanej garáže na DLHOdobý prenájom ( minimálne 1 rok ), ul. Gajova, Bratis

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

180 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárií v BBC 1 - Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 50 m²

Prenájom kancelárií v BBC1, Plynárenská ulica, Nivy - Ružinov PASS REALITY ponúka na prenájom

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Rodinný dom s podkrovím, 2-garážou, parking, vírivka v srdci Malinova

Reality Malinovo

Rodinný dom | Drieňová | 166.1 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame NA PREDAJ rodinný dom s obytným podkrovím a dvojgarážou v obľ

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malinovo

395,000 € 2378 €/m²

PRENÁJOM exkluzívnych priestorov 318 m2 TECHNOPOL, Kutlíkova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kutlíkova | 318 m²

PASS REALITY ponúka na prenájom (ne)priechodné kancelárie v biznis suite Technopol v Petržalke.

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj bytov, apartmánov a priestorov v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70 m²

PREDAJ bytov, apartmánov a obchodných priestorov v kompletne zrekonštruovanej historickej budov

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

4,5-izbový prémiový byt, Dostojevského rad – centrum, po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 136.16 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj nadčasový 4,5-izbový byt na jednej z najprestížnejších adries Bra

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4039 €/m²

Rent 2i apartmánu s TV,internet, parkovanie,FITNES & BAZÉN v cene/incl

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Betliarska | 42 m²

PASS REALITY ponúka na DLHODOBÝ ( minimálne na 1 rok ) prenájom 2 izbový apartmán v štýlovom re

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

820 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PREDAJ veľkolepý penzión v krásnom prostredí východného Slovenska

Reality Spišská Nová Ves

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 800 m²

PASS Reality ponúka na predaj penzión v aktívnej prevádzke, v krásnom prostredí východného Slov

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

PRENÁJOM kancelárie v novostavbe pri frekventovanej ceste v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 30 m²

Publikované: 07.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

PRENÁJOM dvojkancelárie v centre Starého Mesta, Grösslingová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 55 m²

PASS REALITY ponúka na prenájom 2 priechodné kancelárie na 1. poschodí v historickej budove v S

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie o výmere 21 m2 v Starom Meste, Grösslingová ulica