Predaj | 4-izbový byt v Považskej Bystrici – lokalita Hliny

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | SNP | 87 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

167,900 € 1930 €/m²

4 - izbový byt Považská Bystrica - Rozkvet

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | 83 m²

Rezerovovaný. Nadčasový a priestranný 4-izbový byt po rekonštrukcii – Rozkvet, Považská Bystri

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

172,000 € 2072 €/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt 87 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 87 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza v Považskej Bystri

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

167,000 € 1920 €/m²

IBA U NÁS! Byt s benefitmi domu, 4i, terasa a pozemok 450m2

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Sládkovičova | 196 m²

🌿 VIANEMA | Moderné bývanie s atmosférou domu | 4-izbový byt s terasasou a vlastným pozemkom 45

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

299,900 € 1530 €/m²

TOCA real – predaj 4izbového bytu v Bytči – Sídlisko

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | 79.42 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj pekný 4 izbový byt v Bytči na Sídlisku – Thurzova u

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

189,500 € 2386 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V OBĽÚBENEJ ČASTI ZAKVAŠOV – POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Snívate o modernom bývaní, ktoré spája komfort rodinného domu s výhodami bytu? Túžite po priest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

174,900 € 1749 €/m²

TOKA - PREDANÉ - Príjemný 4 izbový byt - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Rozkvet | 81.7 m²

PREDANÉ Na predaj príjemný 4-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti sídliska Rozkvet v Po

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT NA SNP S VEĽKÝM POTENCIÁLOM

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete dotvoriť podľa vlastných predstáv? Chcete priestranný byt v z

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

REZERVOVANÝ priestranný 4-izbový byt v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | 91 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v Považskej Bystrici V tichej a vyhľadávan

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

171,000 € 1879 €/m²

4 izb.byt, balkón, sauna, šatník, kompletná rekonštrukcia, SNP, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | SNP | 93 m²

Dizajnový unikát v Považskej Bystrici: 4-izbový byt, ktorý definuje komfort. Hľadáte byt, ktorý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

199,890 € 2149 €/m²

4-izbový byt pre rodinu v novostavbe 2DUBY Považská

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 89 m²

V novostavbe 2DUBY v Považskej Bystrici ponúkame na predaj moderný 4-izbový byt na 6. poschodí

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

215,626 € 2423 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (764)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie