Predaj 4kk bytu č. D601 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

4 izbový byt | Rastislavova | 97.97 m²

Ponúkame na predaj výnimočný a priestranný 4-izbový byt v cene 341 900 €, ktorý sa nachádza na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

341,900 € 3490 €/m²

Stavebný pozemok v Haniske pri Košiciach – ideálne miesto pre nový dom aj investíciu

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | Haniska | 552 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 552 m² v obci Haniska. Pozemok má ideálny

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

99,000 € 179 €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok pod Tatrami – Važec, Pod Kopou

Reality Važec

Lesná pôda | Važec | 8,806 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v nádhernom tatranskom prostredí, v obľúbenej chatovej obl

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Važec

88,000 € 10 €/m²

LA DOLCE VITA: INVESTIČNÁ NOVOSTAVBA NA SMARAGDOVOM POBREŽÍ SARDÍNIE – Loiri Porto San Paolo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Realitná kancelária CENTURY 21 Lištiak Team vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť modernú

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

380,000 € 3131 €/m²

Predaj 3kk bytu č. D201 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

3 izbový byt | Rastislavova | 70.92 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v cene 222 900 €, ktorý sa nachádza na 2.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

222,900 € 3143 €/m²

Predaj 2kk bytu č. D203 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Rastislavova | 48.47 m²

Ponúkame na predaj priestranný a útulný 2-izbový byt v cene 149 900 €, ktorý sa nachádza na 2.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 3093 €/m²

Historický dom v srdci Gelnice

Reality Gelnica

Rodinný dom | Banícke nám. | 151 m²

Na predaj ponúkame výnimočný historický dom z roku 1910, nachádzajúci sa priamo v historickom c

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gelnica

75,000 € 497 €/m²

Rodinný dom – Žakarovce | ticho, príroda a dokonalý relax

Reality Žakarovce

Rodinný dom | Žakarovce | 70 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Žakarovce, situovaný v krásnom a pokojnom prostredí, kde

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žakarovce

49,990 € 714 €/m²

Kompletne zariadený byt v projekte Galeriacity 2

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,900 € 5173 €/m²

Záhrada s celoročne obývateľným zatepleným, obytným kontajnerom, voda, elektrika, prístup autom

Reality Marianka

Záhrada | Stupavská | 352 m²

V obľúbenej záhradkárskej osade Zlatá Hora, Stupava, ponúkame na predaj záhradu s výmerou 353

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

Cena dohodou

Predaj, pozemok vhodný ako odstavná plocha, parkovisko, Panónska cesta

Reality Bratislava-Petržalka

Komerčná zóna | Panónska cesta | 390 m²

V Petržalke na Panónskej ceste, v tesnej blízkosti hlavného ťahu, ponúkame na predaj pozemok be

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

79,600 € 204 €/m²

Vilka s privátnym mólom so vstupom do jazera, garážou, novostavba, Penati Golf Resort, Senica

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 148 m²

V susedstve golfového rezortu Penati Golf Resort Šajdíkové Humence, v luxusnom, uzavretom, priv

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

665,000 € 4493 €/m²

Dve bytové jednotky spojené do jedného celku na predaj, záhrada, parkovanie, Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Kovácsova ulica | 74.92 m²

V mestskej časti Bratislava-Rusovce, na rohu Balkánskej a Kovácsovej ulice ponúkame na predaj r

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

275,000 € 3671 €/m²

NOVA CENA!!! Priestranný 4-izbový dom s veľkým pozemkom a možnosťou ďalšieho využitia – Viničné (1 960 m²)

Reality Viničné

Rodinný dom | Hlavná | 250 m²

Pokojné bývanie, súkromie a investičný potenciál na jednom mieste ✨ Dom, ktorý má všetko – pri

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Viničné

319,990 € 1400 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4i byt s balkónom, unikátna poloha, predaj, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 154.05 m²

Na predaj ponúkame 4 izb. byt s unikátnou polohou v historickom centre mesta v tesnej blízkosti

Publikované: 29.06.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

4i byt v štandarde na predaj, kompletná rekonštrukcia, Staré Mesto, Gunduličova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

V kompletne zrekonštruovanej tehlovej budove na Gunduličovej ulici v Starom Meste v Bratislave

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

4-IZBOVÝ DVOJDOM TYPU F V PRESTÍŽNEJ LOKALITE POD BANKOVOM

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

V jednej z najvyhľadávanejších lokalít Košíc vzniká rezidenčný projekt Bankov 427 - miesto, kde

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Košice-Sever

496,500 € 4280 €/m²

NA PREDAJ | Rodinný dom typ B | Bankov - Košice | 5 izieb | 218,77 m²

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Nezadaná | 178 m²

V prestížnej lokalite Bankov, na rozhraní mesta a prírody vám Zuzana Pápay a Realitná kancelári

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Košice-Sever

692,395 € 3890 €/m²

NA PREDAJ – 4-izbový rodinný dom v Projekte BANKOV 427, KOŠICE

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | 129.32 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Jaroslava Grešová a Realitná kancelária H&Partners ponúka na predaj moder

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Košice-Sever

640,030 € 4949 €/m²

Novostavba 4-izbového rodinného domu v Budimíre

Reality Budimír

Rodinný dom | Nezadaná | 122.47 m²

Jaroslava Grešová a Realitná kancelária H&Partners vám ponúka na predaj novostavbu 4- izbového

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Budimír

Cena dohodou

Na predaj rekreačná chata v obľúbenej lokalite Zlatá Idka

Reality Zlatá Idka

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 160 m²

Zuzana Pápay a Realitná kancelária H&Partners vám ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu s a

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zlatá Idka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA PONUKA: NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM NA POPRADSKEJ ULICI V KOŠICIACH

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Popradská | 158.77 m²

V rámci atraktívneho developerského projektu DOMINO PARK na Popradskej ulici v Košiciach vám s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

Info v RK

Rekreačný stavebný pozemok Tichá stráň | Možnosť okamžitej výstavby

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 571 m²

Pozemok nachádzajúci sa priamo v rekreačnej oblasti termálneho kúpaliska. Štefánia Jesenská a

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

67,150 € 118 €/m²

Rekreačný stavebný pozemok Tichá stráň | Možnost okamžitej výstavby

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 476 m²

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

58,500 € 123 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23064)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie