BÝVANIE V PROJEKTE S NAJLEPŠÍM VYBAVENÍM - PHUKET, THAJSKO

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Prémiový rezidenčný projekt navrhnutý ako rozsiahly, dlhodobo budovaný koncept bývania, ktorý j

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

357,200 € 5670 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusná vila na predaj – Horolezecká ulica, Košice – Podhradová

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Horolezecká | 514 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 Vám exkluzívne ponúkajú na predaj luxusnú vilu v jednej z najprestížne

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

Na predaj záhrada – Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | V úvoze | 1,462 m²

Dorián Szabó a CENTURY21 Vám ponúkajú exkluzívne na predaj záhradku s rozlohou 1 462 m² v tiche

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

28,509 € 20 €/m²

Rekreačný pozemok v chatovej oblasti – Važec, Pod Kopou.

Reality Važec

Lesná pôda | Važec | 4,529 m²

Na predaj rekreačný pozemok v nádhernom prostredí pod Tatrami, v chatovej oblasti Pod Kopou – V

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Važec

99,000 € 22 €/m²

Vaše nové bývanie v 4 izb. byte v NOVOSTAVBE, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 123.27 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt vo výstavbe s rozlohou 10

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

370,821 € 2998 €/m²

INVESTIČNÁ NOVOSTAVBA VILY – RAJ PRI AZÚROVOM MORI – Sardínia, Loiri Porto San Paolo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Realitná kancelária CENTURY 21 Lištiak Team vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť modernú

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

380,000 € 3378 €/m²

Komerčné priestory v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žriedlová | 270 m²

Ponúkame na predaj priestranný a presvetlený komerčný priestor o výmere 270 m², situovaný v pr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

650,000 € 2407 €/m²

PRÉMIOVÁ INVESTÍCIA – ELEGANTNÝ CHALET S ATMOSFÉROU LUXUSU – Stará Lesná, Vysoké Tatry

Reality Stará Lesná

Chalupa, rekreačný domček | Stará Lesná | 111.7 m²

Realitná kancelária CENTURY 21 Lištiak Team vám exkluzívne predstavuje jedinečnú príležitosť vl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Lesná

899,000 € 8048 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Margecany, 2540 m²

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Margecany | 2,540 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 2540 m² v obci Margecany. Pozemok sa nachád

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

75,000 € 30 €/m²

LUXUSNÁ NOVOSTAVBA VILY NA AZÚROVEJ SARDÍNII – Loiri Porto San Paolo, Sardínia

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

380,000 € 2725 €/m²

4 izb. byt v NOVOSTAVBE – VEĽKORYSÝ, KOMFORTNÝ A MODERNÝ DIZAJN, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 456.33 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt s rozlohou 133,32 m2 s ve

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

565,554 € 2900 €/m²

Na predaj 4-izbový byt v Čermeli - výnimočné bývanie

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Črmeľská cesta | 175 m²

V atraktívnej lokalite Čermeľa vzniká jedinečný projekt Na Baránku, ktorý spája pokoj prírody s

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt Čermeli

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Črmeľská cesta | 100 m²

Projekt Na Baránku prináša moderné bývanie v srdci prírody pre tých, ktorí nechcú robiť komprom

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový byt v Čermeli

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Črmeľská cesta | 48 m²

Hľadáte miesto, kde sa dá bývať moderne a pohodlne? Projekt Na Baránku v obľúbenom Čermeli ponú

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

VAŠA SÚKROMNÁ OÁZA NA SARDÍNII – LUXUSNÁ NOVOSTAVBA – Loiri Porto San Paolo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

380,000 € 3012 €/m²

Rodinný dom s altánkom – Jaklovce (okres Gelnica)

Reality Jaklovce

Rodinný dom | Kopana | 90 m²

Ponúkam na predaj prízemný rodinný dom v obci Jaklovce (okres Gelnica), ideálny pre tých, ktorí

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jaklovce

90,000 € 1000 €/m²

Na predaj dom - ideálny pre rodinu aj podnikanie

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Stavbárska | 175 m²

Objavte priestor pre váš životný štýl! Prinášame vám rozsiahly samostatne stojaci rodinný dom s

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

490,000 € 2800 €/m²

Posledný 3-izbový byt s predzáhradkou, parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vlčie hrdlo | 114 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,990 € 1807 €/m²

VILA NA SARDÍNII – luxusná oáza na pobreží Stredomoria, San Teodoro

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Villa in San Teodoro sa nachádza v privilegovanej a dominantnej polohe na výbežku Punta Molara

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

Cena dohodou

3 izb. byt s veľkorysou loggiou v ATRAKTÍVNEJ NOVOSTAVBE, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Jelšová | 191.34 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt vo výstavbe s rozlohou 82

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

314,019 € 2600 €/m²

Stavebný pozemok Valaliky

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Valaliky | 820 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 820 m² v zastavanom území obce Valaliky,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

159,900 € 195 €/m²

Predaj 4kk bytu č. D601 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

4 izbový byt | Rastislavova | 97.97 m²

Ponúkame na predaj výnimočný a priestranný 4-izbový byt v cene 341 900 €, ktorý sa nachádza na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

341,900 € 3490 €/m²

Atraktívny nebytový priestor s garážou v srdci Ružinova – Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 48 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy, na Záhradní

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 2813 €/m²

Stavebný pozemok v Haniske pri Košiciach – ideálne miesto pre nový dom aj investíciu

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | Haniska | 552 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 552 m² v obci Haniska. Pozemok má ideálny

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

99,000 € 179 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie