Skladový objekt | Murgašova | 2,008 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj skladový objekt s administratívnou časťou stojaci na samo
2,300,000 € 1145 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj rozostavaný bytový dom na Nitrianskej ulici v Hlohovci.
Info v RK
1 izbový byt | Thajsko
Projekt predstavuje moderné tropické bývanie v prestížnej lokalite Cherngtalay, len pár minút o
89,865 € 3328 €/m²
Rodinný dom | 10. apríla | 120 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj šikovný 3 izbový tehlový rodinný dom s garážou v Trenčíne
245,000 € 2042 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie. Rodinný dom je v pôvodn
118,000 € 1311 €/m²
2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach na sídlisku SNP. Byt má
120,000 € 2264 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²
Ponúkame Vám na predaj nový dvojpodlažný rodinný dom s garážou v oblúbenej obci Trenčianská
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Hollého | 20,674 m²
Ponúkame Vám na predaj výbornú investičnú príležitosť pre budúce stavebné pozemky - pozemo
41 €/m2 41 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Červené Kopanice | 2,262 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok s exkluzívnym výhľadom na centrum kúpeľného me
135 €/m2 135 €/m2
2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²
Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt v Trenč. Tepliciach ulica SNP . Byt má rozlohu 67 m2. By
Cena dohodou
Orná pôda | Nezadaná | 4,419 m²
Ponúkame na predaj pozemok /orná pôda/ v Trenčíne – v k.ú. Istebník. Celková rozloha pozemk
22,000 € 5 €/m²
2 izbový byt | Štvrť SNP | 70 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s dvomi balkónmi v Trenčianskych Tepliciach . Byt
145,000 € 2143 €/m²
Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 300 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach - ulica Ľ. Podjavor
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,505 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Borčice. Rozloha pozemku je 2505 m2. Šírka
205,000 € 82 €/m²
Komerčná zóna | Žilinská | 17,750 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny komerčný pozemok v k.ú. Trenčianska Teplá, situovaný priamo o
32 €/m2 32 €/m2
3 izbový byt | Nádražná | 133 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný priestranný a výnimočne riešený 3 - izbový byt - v byt
430,000 € 3233 €/m²
2 izbový byt | 28. októbra | 53 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt bez balkóna v Trenčíne - ulica 28. októbra. Byt má rozlohu 53
129,000 € 2453 €/m²
Rodinný dom | Pod Horou | 100 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj 3 izbový rodinný dom s garážou v Trenčíne časť Kubrá - ulica Po
290,000 € 2900 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 700 m²
Ponúkame na predaj unikátnu usadlosť v malebnej obci Košariská okres Myjava. Na pozemku sa nach
1,750,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | J. Braneckého | 250 m²
Ponúkame Vám na predaj budovu v centre mesta Trenčín - na Braneckého ulici . Pozemok vrátane z
270,000 € 1080 €/m²
Rodinný dom | Hurbanova | 350 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Objekt sa nachádza
Info v RK
Záhradná chatka | Sady Pod Dedovcom | 20 m²
Ponúkame na predaj slnečnú záhradu s chatkou v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice v záhradkárs
Cena dohodou
Skladový objekt | Dubnica nad Váhom | 1,100 m²
Ponúkame na predaj alebo na prenájom skladovú výrobnú halu v Dubnici nad Váhom - areál ZŤS.
500,000 € 455 €/m²
Rodinný dom | A. Sládkoviča | 180 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v Novej Dubnici v radovej zástavbe - u
320,000 € 1778 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.