3 izbový byt | Východ | 64 m²
Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný t
Cena dohodou
3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²
Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos
459,000 € 5100 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 165 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Malá Ida, ktorý poskytuje
495,000 € 3000 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 43.75 m²
WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen
209,900 € 4798 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²
330,900 € 4906 €/m²
Rodinný dom | Cesta na Kamzík | 137 m²
PREDAJ: EXKLUZÍVNY PROJEKT 2 DVOJDOMOV – POD GAŠTANICOU, KOLIBA, BRATISLAVA Ponúkame na predaj
644,000 € 4701 €/m²
Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²
Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa
595,000 € 4462 €/m²
2 izbový byt | Hlinkova | 52 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – S
199,900 € 3844 €/m²
Rodinný dom | Obilná | 109 m²
Ponúkame na predaj dva 4 izbové domy priamo v meste Šamorín. Kľúčové body: - Výborná lokalita
405,000 € 3716 €/m²
1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By
179,900 € 5068 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 40 m²
Chcete podnikať v cestovnom ruchu priamo v najznámejšom a najväčšom Aquaparku na Slovensku, v
149,000 € 3725 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²
RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v srdci Liptova, v tichej podhorskej obci Smrečany, ktorá
259,000 € 1992 €/m²
1 izbový byt | Račianska | 38.26 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Februárke, v blízkosti Rači
192,000 € 5018 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Len 70 metrov od mora, v tichej lokalite neďaleko Rogoznice, sa nachádza táto krásna vila s baz
640,000 € 3765 €/m²
Garsónka | Trieda Andreja Hlinku | 24 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovanú garsónku na najvyššom – 13. poschodí bytového domu na Triede
124,000 € 5167 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný 4-izb.rodinný dom v obľúbenej Bratislavskej štvrti Trnávka,
616,000 € 5404 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 559 m²
Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jablonec, okres Pezinok,
119,900 € 214 €/m²
Garáž | Krakovská | 16 m²
Ponúkame na predaj Garáž na Krakovskej ulici v Košiciach. Základné údaje: -16m2 -pripojenie na
25,000 € 1563 €/m²
3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 123 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý 3-izbový byt situovaný v jednej z najvyhľadávanejších rezidenčných
599,000 € 4870 €/m²
2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.36 m²
Ponúkame 2 izbový byt v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Byt o výmere 50,36 m2 je umiestnený
Info v RK
2 izbový byt | Námestie 1. mája | 32.17 m²
HEUHAUS – Perla mestského bývania Vám ponúka na predaj jedinečné byty a apartmány na Námestí 1.
Info v RK
2 izbový byt | Námestie 1. mája | 33.31 m²
Info v RK
2 izbový byt | Námestie 1. mája | 47.97 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán
Info v RK
1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.