Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie