Obchodný priestor v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Námestie 1. mája | 465.28 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor v projekte HEUHAUS, v centre Hlavného mesta, na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 41.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Byt o výmere 4

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s nadštandardným vybavením-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 53.75 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 53,75 m2 je

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s terasou-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58.56 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza na Námestí 1. mája v Starom meste v projekte HEUHAUS – Perle me

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výnimočný 4-izbový byt s predzáhradkou v Rači – dokonalé spojenie mesta a prírody

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 144 m²

Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

539,000 € 3743 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Veľkorysý 4-izbový byt v modernej NOVOSTAVBE s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 120 m²

Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

519,000 € 4325 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Luxusný 4 izbový byt na Kolibe - Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 114.2 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 4 - izbový veľko

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4816 €/m²

Top
Top

Pozemok v krásnom prostredí pod lesom na výstavbu RD

Reality Modrová

Pozemok pre rodinné domy | 675 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj 4 samostatné pozemky v jedinečnej lokalite v obkl

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

33,075 € 49 €/m²

Top
Top

Moderný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Ligurčeková | 50 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj útulný moderný 2i mezonet s predzáhradkou v 8 roč

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

Útulný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Mezonet | Ligurčeková | 50 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie s výhľadom, nová cena 299.000,-€

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 56.16 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Fialovej uli

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

324,000 € 5769 €/m²

Top
Top

ZĽAVA!!! Developer ponúka nadštandardné 5-izbové byty so záhradkami už od 284.000,- EUR.

Reality Stupava

5 a viac izbový byt | Dubová | 215.75 m²

Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Stupava

284,000 € 1316 €/m²

Top
Top

Príjemné rodinné bývanie v novej lokalite vo Vydranoch!

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 102.23 m²

Projekt „VYDRANY PARK sa nachádza v malej prímestskej obci, ktorá je v blízkosti cestnej komuni

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vydrany

249,000 € 2436 €/m²

Top
Top

2i byt / 55 m2 / čiastočná rekonštrukcia / Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | 55 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt, ulica Generála Svobodu, sídlisko Sekier, Zvolen.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

105,000 € 1909 €/m²

Top
Top

AKTUALIZÁCIA CENY !!! EXKLUZÍVNE - Rodinny dom na veľkom pozemku - Vyšná Šebastová - Prešov.

Reality Vyšná Šebastová

Rodinný dom | Nezadaná | 218 m²

EB052RD AKTUALIZÁCIA CENY !!! Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení p

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Vyšná Šebastová

384,000 € 1761 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BOSEN | 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU, HORNÉ SALIBY

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | 180 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

269,800 € 1499 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NA PREDAJ 3 izbový byt s veľkou loggiou

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bullova | 75 m²

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=rTPEDaQHF6L Celková plocha bytu: 74

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ - priestranný 3 izbový byt na ulici Bullova

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bullova | 75 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt na ulici Bullova, mestská časť Dúbravk

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

263,900 € 3519 €/m²

Top
Top

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou v NOVOSTAVBE LINTICH

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 81.64 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no stále na dosah centra Banskej Štiavnice? Alebo ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

187,402.8 € 2295 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izbový investičný byt na Tomášikovej ul..

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

184,000 € 4554 €/m²

Top
Top

4i rodinný dom v obci Cerová v blízkosti Malých Karpát

Reality Cerová

Rodinný dom | Cerová | 150 m²

DOM | ZÁHORIE | CEROVÁ V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám realitná kancelária KARIN & PARTNE

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cerová

124,900 € 833 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNE - Predaj 7-izbového rodinného domu v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Nálepkova | 282.5 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 7-izbového rodinného domu v Pezinku Realitná kancelária Angels Real Vám pri

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Pezinok

370,000 € 1310 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie