2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 4911 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

294,900 € 4815 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5396 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V ŠPAČINCIACH PRI IHRISKU 863m2 NA PREDAJ

Reality Špačince

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 863 m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V ŠPAČINCIACH PRI IHRISKU 863m2 NA PREDAJ Kamenár&Prtners Vám dáv

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Špačince

189,000 € 219 €/m²

Top
Top

AZ. Na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom v žiadanej lokalite Bratislava – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 260 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej, obľúbenej a strategicky výho

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

564,900 € 2173 €/m²

Top
Top

2 IZBOVÝ BYT S PREZÁHRADKOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM - BENALEX HOME RESIDENCE, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Studená | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v Novostavbe z roku 2020 v Dunajskej Lužnej v BENAL

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

227,900 € 4144 €/m²

Top
Top

Veľký 2-izb. byt so samostatnou kuchyňou, balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii v Bratislave I. na predaj – Svoradova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Menší rodinný dom s okrasnou záhradou v Starom Meste - Bratislave I. na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Korabinského | 118 m²

Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom so záhradou v tichej ulici v Bratislave I. – m.č. Staré

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,900 € 5084 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Nový Chalet v srdci Štiavnických vrchov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Nezadaná | 134 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj úplne nový chalet v obklopení lesa, len 8 minút chôdze od Počúva

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

329,000 € 2455 €/m²

Top
Top

OCCAM | 5i PENTHOUSE (339m2) v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Medená | 339 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny strešný byt na Medenej ulici. Nehnute

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 3215 €/m²

Top
Top

Rovinatý pozemok na predaj

Reality Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,201 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj vysnívaný dom? Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Dúbravka

32,500 € 15 €/m²

Top
Top

Exkluzívna ponuka - na predaj rodinný dom kompletnej rekonštrukcii v obci Mlynky, Havrania Dolina, okres Spišská Nová Ves

Reality Mlynky

Rodinný dom | Havrania Dolina | 142 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom kompletnej rekonštrukcii v obci Mlynky, Havra

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mlynky

119,000 € 838 €/m²

Top
Top

OCCAM | Prémiové bývanie v Zuckermandli - 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V SRDCI STARÉHO MESTA (104 m²) – MARIÁNSKA ULICA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mariánska | 104 m²

Predstavujeme vám výnimočný, priestranný 4-izbový byt, ktorý spája veľkorysý priestor, histori

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 5000 €/m²

Top
Top

PREDAJ - RODINNÝ DOM - LEOPOLDOV - CELKOVÁ ROZLOHA 428M²

Reality Leopoldov

Rodinný dom | 139.4 m²

PREDAJ - rodinný dom, Leopoldov, celková rozloha 428m² Ponúkame na predaj moderný rodinný dom

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

229,000 € 1643 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KRÁĽOV BROD

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | 120 m²

Rodinný dom na predaj – Kráľov Brod Cena: 125 000 € Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

125,000 € 1042 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4-IZBOVÁ NOVOSTAVBA 167.38m² - BUNGALOV NA POZEMKU AŽ 702m² 12 min. od Trnavy

Reality Pavlice

Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²

Hodnotný Bonus pri rezervácii do 30.6.2026 Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický pries

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Pavlice

291,000 € 2501 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KOŠÚTY PRI GALANTE

Reality Galanta

Rodinný dom | 146.66 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 5- izbový rodinný dom, ktorý obklopuje krásna záhrada z každej s

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Galanta

338,000 € 2305 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM - MALÁ MAČA - CELKOVÁ ROZLOHA 2 719 M²

Reality Galanta

Rodinný dom | 184.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Malá Mača pri Sládkovičove. Celková rozloha

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Galanta

365,000 € 1976 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne

Reality Varín

Skladový objekt | Varín | 400 m²

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne pozostávajúcu z domu a skladovej haly. Dom slúž

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Varín

299,000 € 748 €/m²

Top
Top

Predáme nízkoenergetický bungalov v Svederníku

Reality Svederník

Rodinný dom | hlavná | 115 m²

Predáme rodinný dom v kľudnej časti obce Svederník. Ide jednopodlažný, nepodpivničený, samos

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svederník

315,000 € 2739 €/m²

Top
Top

Rodinný dom Teplička nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Rodinný dom | Ľudovíta Fullu | 150 m²

🏡EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj zariadený a kompletne vybavený tehlový radový rodinný dom v obľú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Teplička nad Váhom

420,000 € 2800 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie