Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Arvin & Benet | Moderný byt v projekte ZWIRN s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 62.12 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe ZWIRN, situovan

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderný 2 izbový tehlový byt, 63m2, Jilemnického, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jilemnického | 63 m²

Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

239,990 € 3809 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

3i, OV, 67m2, loggia, Terasa, Obrody, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

255,000 € 3806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

4 - izbový rodinný dom v meste Sliač so samostatnou garážou

Reality Sliač

Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sliač

260,000 € 2167 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zrekonštruovaný 3 - izb. byt v tichej lokalite mesta Sliač

Reality Sliač

3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sliač

180,000 € 2195 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Svetlý 4 - izbový RD s pekným pozemkom, blízko centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Borovianska | 135 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 2215 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbový byt s loggiou v tichej časti Terasy – ul. Výstavby (Košice)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,000 € 2972 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s francúzskym oknom – Trebišov, ul. Zimná

Reality Trebišov

3 izbový byt | Zimná | 63 m²

Ponúkame na predaj byt o výmere 63 m² po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trebišov

135,000 € 2143 €/m²

Top
Top

Krásne tiché prostredie, 2 izb. byt, kompl.rek., Galbavého ul. Bratislava - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého | 56 m²

Ponúkame na prenájom pekný, slnečný , kompletne zrekonštruovaný 2-izb.byt, 10/12 posch., (11 p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

PREDAJ štartovací 2i byt s parkovaním a balkónom v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

155,000 € 3814 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Stavebný pozemok 799 m2, Pama - Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 799 m2 v obci Pama - Rakúsko v blízkosti slovenských hraníc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj

199,750 € 250 €/m²

Top
Top

Pod hradom – štandard a veľká terasa 230 m2 - SKOLAUDOVANÉ!

Reality Nitra

3 izbový byt | Podzámska | 81 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka nový, priestorovo veľkorysý 3-izbový byt so záhradkou. Byt sa nachádz

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Nitra

337,600 € 4168 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami a praktickým dispozičným riešením!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Nitra

181,400 € 2920 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2888 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj viacúčelovej nehnuteľnosti v historickom centre Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

Rodinný dom | Halenárska | 195 m²

Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Domy na predaj Trnava

549,000 € 2815 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 2 919 m² s panorámou Vysokých Tatier, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 2,919 m²

Pozemok pri lese a Piesočnom potoku, na konci ulice projektu www.topphem.sk. Výmera 2 919 m² (8

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

420,300 € 144 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Lastovičky II - novostavba 3-izbového bytu s balkónom

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

199,900 € 3119 €/m²

Top
Top

Znížená cena, Na PREDAJ, 3-izbový, zrekonštruovaný byt v centre v tehlovej bytovke – Štefánikova trieda

Reality Nitra

3 izbový byt | Štefánikova trieda | 81 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 2221 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v Bratislave – projekt Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3859 €/m²

Top
Top

Príbeh o čase a prestíži – Rezidenčný klenot v srdci starých Rusoviec

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²

ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

529,900 € 575 €/m²

Top
Top

LUCRON | Krásny 2 izbový byt s parkovaním a pivnicou v cene na prenájom v projekte Arboria na Novomestskej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 56.9 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny a nadštandardne zariadený 2 izbový byt o veľkor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA! - River House - nepremeškajte jedinečnú príležitosť bývať uprostred prírody a zároveň na dosah mesta

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

507,000 € 4207 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie