Prenájom v centre Partizánskeho

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nábrežná | 6 m²

Ponúkam k prenájmu v centre Partizánskeho jednoizbový byt, k dispozícii od 1.6. 2026 a druhý.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Partizánske

440 €/mesiac 73 €/mesiac/m²

Top
Top

Chata nad kúpeľmi Dudince s vlastným pozemkom

Reality Dudince

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

80,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj 1 izb. byt, Švabinského ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,900 € 5997 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 3-izbový mezonetový byt s terasou

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Lesná | 66.32 m²

Na predaj máme skolaudovaný 3 izbový byt vo výmere 66,32 m2, ku ktorému prislúcha terasa s vým

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

239,000 € 3604 €/m²

Top
Top

Kancelárie pri Shopping Centre Nivy | CBC I & II | Výborná dostupnosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Karadžičova | 24,000 m²

CBC I a II ponúka viac než len kancelárske priestory. Firmám prinášame stabilnú adresu, flexibi

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom moderných kancelárskych a obchodných priestorov v Twin City – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 4,000 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory v jednom z najprestížnejších biznis centier Brat

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom skladových priestorov LOGIS Bojnická – Bratislava od 1000 m²

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Bojnická | 1,000 m²

LOGIS Bojnická je moderné skladové centrum situované v strategickej lokalite Bratislavy, ktorá

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Info v RK

Top
Top

3-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jaskový rad | 75.43 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 3-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,900 € 4374 €/m²

Top
Top

Predaj parkovacích státí v podzemnej garáži v centre Bratislavy - odpočet DPH

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vajnorská | 25 m²

Spoločnosť Bývanie Teplo Klimatizácia s.r.o. ponúka na predaj parkovacie zdvojené parkovacie st

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

60,000 € 2400 €/m²

Top
Top

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

Kancelárske priestory na Jantárovej ul.

Reality Košice-Západ

Administratívny objekt | Jantárová | 87 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 87 m², vhodn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Západ

999 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA - krásny 4-izbový rodinný dom s dvoj-garážou a fotovoltickou elektrárňou

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Stromová | 139.06 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám prináša exkluzívne do ponuky krásny 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 26.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

454,000 € 3265 €/m²

Top
Top

BOSEN | 5i RD s fotovoltikou a dokonalou záhradou na relax v T. Hradskej

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom, ktorý vďaka dokončeniu a rozsiahlym ú

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

264,000 € 1650 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Investičná príležitosť bezbarierový RD s 2 bytovými dvojizbovými jednotkami.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mierová | 1 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

629,000 € 629000 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ | 1-izbový byt (možnosť 1,5-izbového) | 35 m² | Bratislava – Petržalka | Klimatizácia |

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 5257 €/m²

Top
Top

REZERVOVANÉ | Dizajnový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 78 m² | Prievidza – Nábrežie sv. Cyrila | Balkón | LUCA & DOREN

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 78 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt po nadštandardnej kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

159,500 € 2045 €/m²

Top
Top

Na predaj | Luxusný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 90 m² | Trenčianska Teplá | 2 pivnice | LUCA & DOREN

Reality Trenčianska Teplá

4 izbový byt | Mayerova | 90 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s úžitkovou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

229,000 € 2544 €/m²

Top
Top

RD_A - Novostavby 4-izbových domov s dvojgarážou a veľkým pozemkom (484 – 553 m²)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²

Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

439,000 € 2598 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4207 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Stabilný výnosový areál v Bratislave s nájomcami a 24/7 prevádzkou

Reality Bratislava-Rača

Prevádzkový areál | 4,800 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný komerčný areál v Bratislave, tvorený skladovými halami, adminis

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,500,000 € 313 €/m²

Top
Top

3-izbový byt so záhradkou a terasou | Ružinov – Vavrínová | komorný projekt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vavrínová | 59.96 m²

Bývanie so záhradkou v Ružinove? Áno, aj v byte. V komornom projekte na Vavrínovej ulici vznik

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 4820 €/m²

Top
Top

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v oblízkosti miest Levice, Zlaté Moravce, Tlmače

Reality Kozárovce

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,020 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v obci Kozárovce, ktorý je situovaný v centre obce a vhod

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Kozárovce

Cena dohodou

člen NARKS
Top
Top

Ponúkame na predaj lukratívne nebytové priestory v centre Levíc

Reality Levice

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 77 m²

Ponúkame na predaj lukratívny nebytový priestor v tichej časti centra mesta Levice. Objekt v kt

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Levice

Cena dohodou

člen NARKS
Top
Top

Exkluzívne na predaj – slnečný 2 izbový byt s presklenou lodžiou vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 70.64 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s presklenou lodžiou a krásnym výhľadom n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3822 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23050)
Upresniť hľadanie