Pozemok v projekte: 572 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 108.097€

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

108,097 €

Krásny priestor pre vaše plány: pozemok 4.248 m², Kysuce - Oščadnica, Cena: 106.200€

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Oščadnica | 0 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? Dve prepojené parcely s celkovou rozlohou 4.248 m

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

106,200 €

Stavebný pozemkom 867 m2 so starším RD, Nitra - Mlynárce, cena: 129.820 EUR

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 867 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 867m2, na ktorom sa nachádza star

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK RADAVA

Reality Radava

Pozemok pre rodinné domy | Radava | 593 m²

Mgr. David Molnár z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci RADAVA o výmere

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Radava

33,300 € 56 €/m²

Pozemok v obci Chmeľová

Reality Chmeľová

Pozemok pre rodinné domy | - | 735 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Chmeľova. Výmera: 735 m² Rozmery: 11 x 65 m Typ p

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľová

Cena dohodou

Investičný pozemok 5602 m² v Prešove!

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,602 m²

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE len v KING REAL pozemok o výmere 5602 m². Pozemok sa nachádza v m

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

55 €/m2 55 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na Zobori v tichom prostredí ulica Pod lesom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Lesom | 675 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok na Zobori v tichom prostredí, na ulici Pod lesom.

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

105,000 € 156 €/m²

stavebný pozemok v lukratívnej časti na chrenovej

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,513 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti na Chrenovej. Pozemok má rozl

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

stavebný pozemok v lukratívnej časti párovské háje, rozloha pozemku 683m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Ulica poľovníkov | 683 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti Párovské Háje. Rozloha pozemk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

105,000 € 154 €/m²

predaj stavebného pozemku v novovybudovanej lokalite na zobori

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 692 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebné pozemky na Zobori. Projekt Šindolka je situovaný priamo p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

Lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 575m2 s krásnym výhľadom na mesto

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 575 m²

VitoReality ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 575m2. Na pozemku sú inžini

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Pozemky na predaj Nitra

103,000 € 179 €/m²

Stavebný pozemok s rozlohou 747m2 v lukratívnej časti Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Mikszáthova | 747 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 747m2 v lukratívnej časti Nitrianske H

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Info v RK

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky o výmere 698m2 – Trenčín, k.u. Opatová

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 698 m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky 347m2 + 197m2 + 216m2 – Trenčín, k.u. Opatová SSpol.

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Trenčín

52,350 € 75 €/m²

Stavebné pozemky na predaj – Mníchova Lehota (okres Trenčín)

Reality Mníchova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 611 m²

Stavebné pozemky na predaj – Mníchova Lehota (okres Trenčín). Pozemky sú pripravené na výstavb

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Mníchova Lehota

109,900 € 180 €/m²

PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 4588m2 – PETROVA LEHOTA

Reality Petrova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Petrova Lehota | 4,588 m²

PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 4588m2 – PETROVA LEHOTA Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpen

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Petrova Lehota

98,000 € 21 €/m²

Matúškovo – predaj stavebného pozemku s právoplatným stavebným povolením a projektovou dokumentáciou 4 izb.nízkoenergetického bungalovu

Reality Matúškovo

Pozemok pre rodinné domy | Matúškovo | 493 m²

Predaj stavebného pozemku v obci Matúškovo. Nachádza sa v tichej lokalite obce, v súkromnej lok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Matúškovo

73,950 € 150 €/m²

Príbeh Vášho bývania sa môže začať práve tu. Pozemok v Lamači 598 m²

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 723 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranné ticho lesa stretáva s komfortom Hlavného mesta, kde vzduch v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

230,000 € 318 €/m²

Novinka
Novinka

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady 994 m2, všetky siete, neďaleko novej cyklotrasy

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nesvadská cesta | 994 m²

*** TICHÁ ULICA PLNÁ ZELENE, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND stavebný

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

55,000 € 55 €/m²

LEGEND - Krásny stavebný pozemok v Nesvadoch 1163 m2, super lokalita, investícia

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 1,163 m²

*** IDEÁLNA VÝMERA A ROZMERY, ROVINATÝ, PEKNÉ PROSTREDIE *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Nesvady

104,500 € 90 €/m²

LEGEND – Pozemok snov 12.883 m2 Nesvady, pri termálnom kúpalisku

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 12,883 m²

*** TICHÁ A PEKNÁ LOKALITA PLNÁ PRÍRODY A ZELENE, VLASTNÝ RYBNÍK, TERMÁLNE KÚPALISKO, ELEKTRIN

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nesvady

168,000 € 13 €/m²

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady cca 1500 m2, všetky siete, súkromná ulička

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Bajčská | 1,500 m²

*** VÝBORNÁ LOKALITA, KRÁSNY A SLNEČNÝ POZEMOK, OPLOTENÝ *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Nesvady

49,500 € 33 €/m²

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady, 574 m2, tichá ulička, kúpalisko

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 574 m²

*** VŠETKY SIETE PRI POZEMKU, NEĎALEKO CENTRA, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v predaji iba

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nesvady

59,900 € 104 €/m²

LEGEND - *** P.R.E.D.A.N.É. *** - Stavebný pozemok Nesvady 700 m2, TOP lokalita, blízko parku

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Jarková | 700 m²

*** P.R.E.D.A.N.É. *** *** CENTRUM, AUTOBUSOVÁ STANICA, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Nesvady

1 € 0 €/m²

LEGEND - !!! Nová cena !!! - Slnečný stavebný pozemok v Tr.Bohuslaviciach - 1.197m2, IS dostupné

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,197 m²

*** Zaujímavý tvar pozemku – Všetky IS dostupné – Prístup asfaltovou cestou *** Na predaj zauj

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

75 €/m2 75 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Rodinné domy na predaj (23071)
Upresniť hľadanie