NOVÁ CENA: Rovinatý pozemok v intraviláne obce s výhľadom a IS – ideálny na dom alebo chatu Olešná

Reality Olešná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 521 m²

Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok nach

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Olešná

22,500 € 43 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok blízko termálneho kúpaliska

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | . | 2,236 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v blízkosti termálneho kúpaliska v Dunajskej Strede. Pozem

Publikované: 16.01.2023 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

100 €/m2 100 €/m2

Na predaj pozemok 648 m² so záhradnou chatou 52 m² – Kráľovianky, vhodné na výstavbu RD

Reality Šamorín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 648 m²

Ponúkame na predaj oplotený pozemok o výmere 648 m² v obľúbenej a pokojnej lokalite Kráľovianky

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Šamorín

165,000 € 255 €/m²

PONUKA PRE INVESTOROV - Predaj pozemkov v obci Báč

Reality Báč

Pozemok pre rodinné domy | Báč | 20,455 m²

Ponúkame na predaj pozemky určené na základe územného plánu na výstavbu rodinných domov v obci

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Báč

1,400,000 € 68 €/m²

Na predaj priestranný pozemok s rodinným domom v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 1,723 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1 723 m² so starším rodinným domom v obci Most p

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

399,990 € 232 €/m²

Pozemok na predaj v obci Jelka

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Nová cesta | 2,531 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok v obci Jelka. Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územ

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Jelka

153,000 € 60 €/m²

Znížená cena! Pozemok nad Skalicou na výstavbu RD

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Novosady | 3,803 m²

Viac ako Reality s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj krásny pozemok s výhľadom na celú Skali

Publikované: 29.09.2021 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v Skalici na predaj

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Janšákova | 2,058 m²

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, slnečný a veľký pozemok až 206

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

Pozemok Jazerné pole - Skalica

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Janšákova | 770 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK s kompletnou projektovou dokumen

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Skalica

153,000 € 199 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Veľkorysý stavebný pozemok 990 m² v prestížnej lokalite Florida Park – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov v Dunajskej

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

159,000 € 161 €/m²

BABONY TRE I Stavebný pozemok v Senci

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 854 m²

Stavebný pozemok v Senci – len 20 minút od Bratislavy Ponúkame na predaj rovinatý stavebný poz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senec

217,500 € 255 €/m²

BABONY TRE I Developerský projekt Barokový most

Reality Kráľová pri Senci

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,000 m²

POSLEDNÉ 3 DOMY V PREDAJI!! Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysn

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE | Ponúkame Vám lukratívne pozemky v Čunove - Bratislava

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Čunovo | 777 m²

Babony TRE | Vám ponúka na predaj lukratívne investičné pozemky v ČUŇOVE na okraji chránenej kr

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Babony TRE I Predaj Investičný pozemok v Pezinku - 433 m2

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 433 m²

Babony TRE I Predaj Investičný pozemok 433 m² – Pezinok, Cajla | Nová štvrť pri viniciach Ponú

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

69,900 € 161 €/m²

Babony TRE / Veľký pozemok na hranici lesa na výstavbu RD

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Tavarikova osada | 1,153 m²

Predáme nádherný pozemok v Dúbravke, hraničiaci s lesom, ideálny na výstavbu exkluzívnej vily.

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

420,000 € 364 €/m²

Babony TRE | Predaj rozsiahleho pozemku s chatou, garážou a domom.

Reality Čereňany

Pozemok pre rodinné domy | Čereňany - Fančová | 12,027 m²

Rozsiahly pozemok s chatou, garážou a domom v nádhernej lokalite, intraviláne obce s možnosťou

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čereňany

Cena dohodou

BabonyTRE I PREDAJ Investičná príležitosť - Orná pôda, obec Zálesie

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Malinovská | 3,700 m²

Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

BabonyTRE I Stavebný pozemok 8 500 m² s podnikateľským potenciálom

Reality Dolný Lopašov

Pozemok pre rodinné domy | 8,500 m²

Veľký stavebný pozemok cca 8 500 m² s domami a podnikateľským potenciálom Ponúkame na predaj r

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Lopašov

1,495,000 € 176 €/m²

BABONY TRE - Pozemok 1104m2 s rodinným domom, Okružná ulica

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 1,104 m²

Ponúkame na predaj pozemok so samostatne stojacim 4 izbovým rodinným domom o celkovej výmere 11

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

324,900 € 294 €/m²

Babony TRE I Na predaj stavebný pozemok s IS, Kvetoslavov 643 m²

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 643 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok v obľúbenej časti K

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

169,000 € 263 €/m²

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Malinovská | 3,700 m²

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

Stavebný pozemok Koliba s právoplatným stavebným povolením na dvojdom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Lopúchova | 741 m²

Realitná kancelária Babony TRE exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v prestí

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

590,000 € 796 €/m²

Krásny pozemok na stavbu DOMU alebo CHATY

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 1,993 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný pozemok o rozlohe cca 1993m2 nachádzajúci

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

54,825 € 28 €/m²

Krásny pozemok na stavbu CHATY_REKREAČNÉHO DOMU

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 1,675 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný pozemok o rozlohe 1675m2 nachádzajúci sa v

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

54,250 € 32 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie