LEGEND - Investičný stavebný pozemok Nesvady 1540 m2, pri termálnom kúpalisku

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,540 m²

*** MOŽNOSŤ VÝSTAVBY REKREAČNÉHO OBJEKTU S PROJEKTOVOU DOKUMENTÁCIOU, STAVEBNÉ POVOLENIE *** E

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

188,000 € 122 €/m²

LEGEND - !!! Znížená cena !!! - Veľký stavebný pozemok v Tr.Bohuslaviciach - 2.347m2, IS dostupné

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,347 m²

!!! Znížená cena !!! *** Slnečný pozemok – IS dostupné – Prístup aj nákladným autom *** Na pr

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

100 €/m2 100 €/m2

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady, 589 m2, malá tichá ulička

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 589 m²

*** NEĎALEKO CENTRA, ELEKTRICKÁ PRÍPOJKA, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v L

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nesvady

61,400 € 104 €/m²

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady cca 1500 m2, všetky siete, súkromná ulička

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nesvadská cesta | 1,500 m²

*** VÝBORNÁ LOKALITA, KRÁSNY A SLNEČNÝ POZEMOK, OPLOTENÝ *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

49,500 € 33 €/m²

LEGEND - *** P.R.E.D.A.N.É. *** - Stavebný pozemok Nesvady, 1038 m2, všetky siete, blízko kúpaliska

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky rad | 1,043 m²

*** P.R.E.D.A.N.É. *** *** MALÁ ULIČKA PRI TERMÁLNOM KÚPALISKU, VŠETKY SIETE *** EXKLUZÍVNE v

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Nesvady

1 € 0 €/m²

LEGEND - !!! Znížená cena !!! - Krásny stavebný pozemok v Tr.Bohuslaviciach - 1159m2, elektrina, voda

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,150 m²

*** Ideálna výmera a rozmery - Výborný prístup – IS dostupné *** Na predaj súmerný stavebný p

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

99 €/m2 99 €/m2

LEGEND - Stavebný pozemok Nesvady 994 m2, všetky siete, neďaleko novej cyklotrasy

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Konopné pole | 994 m²

*** TICHÁ ULICA PLNÁ ZELENE, TERMÁLNE KÚPALISKO *** EXKLUZÍVNE v predaji iba v LEGEND stavebný

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nesvady

55,000 € 55 €/m²

PREDAJ: Romantický stavebný pozemok pri lese

Reality Modrová

Pozemok pre rodinné domy | Modrová | 445 m²

Realitná kancelária New Living dáva do pozornosti romantický stavebný pozemok s výhľadom na les

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

40,000 € 90 €/m²

*NA PREDAJ* pozemok v obci Sokolovce

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 818 m²

Realitná kancelária New Living ponúka na predaj so súhlasom majiteľa pozemok na výstavbu (rodin

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

59,000 € 72 €/m²

*NA PREDAJ* stavebný pozemok Borovce

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | Borovce | 559 m²

NA PREDAJ – ATRAKTÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK Ponúkame na predaj slnečný pozemok nachádzajúci sa v p

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

65,990 € 118 €/m²

NA PREDAJ pozemok Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 1,385 m²

Realitná kancelária New Living ponúka na predaj so súhlasom majiteľa pozemok v územnom pláne ob

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

85 €/m2 85 €/m2

*Investičný pozemok* Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Na Výhone | 2,493 m²

Realitná kancelária New Living ponúka na predaj so súhlasom majiteľa investičný pozemok na budú

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

75 €/m2 75 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Prašník, vzdialený 14km od Piešťan

Reality Prašník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,527 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Prašník vzdialených len 14km od Piešťan. – rozloha pozemku 8

Publikované: 14.08.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

249,900 € 29 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Banka vzdialenej len 1km od Piešťan

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Ratnovská | 903 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Banka vzdialenej len 1km od Piešťan Adresa: adresa: parc.č.

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banka

65,000 € 72 €/m²

Predaj : Stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite so starším RD Pezinok-Grinava !

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Orešie | 974 m²

Predaj :Ponúkame na predaj príjemný, jemne svahovitý pozemok o výmere 974 m² v pokojnej a vyhľa

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

299,017 € 307 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK URČENÝ NA VÝSTAVBU 3x RD, JASOVÁ

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,206 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo výmere 2206 m² v atraktívnej lokalite Jasová. Podľa územného plán

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Jasová

30 €/m2 30 €/m2

NA PREDAJ POZEMOK PRE VÝSTAVBU RD V PATINCIACH

Reality Patince

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,655 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu, alebo rekreačeného domu

Publikované: 20.04.2021 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Patince

28,000 € 17 €/m²

PREDAJ 10á POZEMKU NA STAVBU RODINNÉHO DOMU V ANDOVCIACH

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,010 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v zastavanej časti obce Andovce, ktor

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Andovce

105,000 € 104 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V KOMÁRNE - MALÁ IŽA

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 5,599 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Komárne, časť Malá Iža. Pozemok má vý

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

60 €/m2 60 €/m2

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK ŠIRŠIE CENTRUM NZ

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska cesta | 2,160 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok v širšom centre Nových Zámkov vo výmere 2160

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

185 €/m2 185 €/m2

NA PREDAJ – STAVEBNÝ POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM, NESVADY

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Komárňanská | 602 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci rodinný dom? Túžite po pokojnej lokalite s výbornou dostu

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Nesvady

66,500 € 110 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V IŽI

Reality Iža

Pozemok pre rodinné domy | Iža | 2,000 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Iži. Pozemok s výmerou 20á leží na o

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Iža

28 €/m2 28 €/m2

Ponúkame na predaj 76á pozemok v obci Kava.

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Kava | 7,600 m²

Ponúkame na predaj 76á stavebný pozemok v intraviláne obci Kava 10km od Komárna. Na pozemku sa

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Komárno

14 €/m2 14 €/m2

TOP Realitka - Exkluzívne - SP 570m2, všetky IS, Súkromný Areál, Centrum Obce - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 570 m²

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

144,999 € 254 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie