Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 700 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 700 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Predaj stavebné parcely pre sklady, priemysel, Strečno, 17.678m2, Cena: info v RK.

Reality Strečno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné parcely na priemyselné využitie o výmere 17.678m2 v obci Strečn

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Strečno

Cena dohodou

Pozemok 1.000 m2 s potenciálom výstavby rodinného domu, Malinovo, 329.000 €

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Niektoré pozemky sú len parcela na mape. Tento pozemok sa nachádza v už existujúcej zástavbe ro

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malinovo

329,000 €

Stavebná parcela na Kolibe - Jeséniova, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám stavebnú parcelu s veľkorysou výmerou 2059 m2 vo vysoko cenenej lokalite na Kolibe

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

480 €/m2

Stavajte hneď! Pozemok 836 m² s platným stavebným povolením a projektom, Rosina pri Žiline, Cena: 225.720€

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | Rosina | 0 m²

PREČO IDE O PONUKU, KTORÁ SA UŽ NEMUSÍ OPAKOVAŤ? 836 m² slnečného rovinatého pozemku s rozmermi

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

225,720 €

EXKLUZÍVNE! Veľký slnečný pozemok s výhľadmi 2.592 m2, Žilina - Strážov, Cena: 325 000 €

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Strážov | 0 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj veľký slnečný jemne svahovitý pozemok o rozlohe až 2.592 m2 v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

325,000 €

Pozemok stavebného projektu: 3.384 m² exkluzívnej komunity, Svederník - Marček pri Žiline, Cena v RK

Reality Svederník

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Svederník

Cena dohodou

Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 638 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 638 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Spevnená plocha na prenájom, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Bánovská cesta | 0 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemok (spevnenú plochu) o výmere až 4.000 m2 v meste Žilina so širok

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

1.1 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNE! Rozľahlý stavebný pozemok, Žilina - Strážov

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Hričovská | 0 m²

Pripravujeme na predaj slnečný upravený stavebný pozemok o rozlohe až 4.827 m2 v mestskej časti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

50 €/m2

Pozemok v projekte: 559 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 105.547€

Reality Svederník

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Svederník

105,547 €

Exkluzívny stavebný pozemok v Rosine pre výnimočné bývanie

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok s výmerou 1245 m² situovaný v jednej z najprestíž

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

Cena dohodou

Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 662 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 662 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Pozemok v projekte: 555 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 104.927€

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

104,927 €

Predaj slnečného, stavebného pozemku, Povina, Cena: 23.065€

Reality Povina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám Exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 2.005m2 v obci Povina. Pozemok sa

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Povina

23,065 €

Pozemok v projekte: 1.153 m² v exkluzívnej komunite 4 domov, Svederník - Marček pri Žiline, Cena: 217.949€

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

217,949 €

EXKLUZÍVNE! Veľký pozemok na dve haly 8.166 m2, Dolný Hričov pri Žiline, Cena: 309.000,-EUR

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | Na Plzák | 0 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o rozlohe 8.166 m2 v území obce Dolný

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

309,000 €

REZERVÁCIA - Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 693 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | Peklina | 0 m²

REZERVÁCIA - EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 693 m² slnečnej parcely na konci príjazdove

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 663 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 663 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

EXKLUZÍVNE! Pozemok so stavebným povolením, Rajecká kotlina - Ďurčiná (Malá Fatra)

Reality Ďurčiná

Pozemok pre rodinné domy | Ďurčiná | 0 m²

Predstavujeme Vám na predaj parcelu o výmere 600 m2 s právoplatným stavebným povolením 5 minút

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ďurčiná

48,990 €

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Strategicky umiestnený pozemok o výmere 23.943 m² v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Dvorská Cesta | 0 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s výbornou strategickou polohou v okresnom meste Nové Zámk

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

REZERVÁCIA - Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 698 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

REZERVÁCIA - EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 698 m² slnečnej parcely na konci príjazdove

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Na predaj stavebný pozemok v Hliníku nad Váhom – atraktívna lokalita pri lese s výbornou dostupnosťou - 72.000 Eur

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | 660 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 660 m² v tichej, okrajovej časti obce Hliník nad V

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

72,000 € 109 €/m²

Predaj stavebné parcely, Krasňany, Cena: 72.800€

Reality Krasňany

Pozemok pre rodinné domy | 510 m²

Stavebné pozemky s právoplatným stavebným povolením – Krasňany pri Žiline Ponúkame na predaj d

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Krasňany

72,800 € 143 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23071)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie