Predaj pohodlný 4-izbový rodinný dom- holodom Bátorové Kosihy, pozemok 1385 m2

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 120 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom (bungalov) v štádiu holodomu na veľkom pozemku o výmere

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

159,000 € 1325 €/m²

Predaj 3 izb. byt, veľká terasa, nízke náklady, Zobor

Reality Nitra

3 izbový byt | Jelenecká | 149 m²

Na predaj pekný, veľký 3 izb. byt s výnimočne priestrannou terasou a vlastným kúrením, Zobor, J

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Nitra

279,000 € 1872 €/m²

PREDPREDAJ – 3-izbový mezonet s pozemkom | Topoľčianky

Reality Topoľčianky

3 izbový byt | Litoměřická | 74 m²

Moderné mezonetové bývanie s vlastným pozemkom v obci Topoľčianky. Projekt ponúka len 3 samost

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Topoľčianky

170,000 € 2297 €/m²

REZERVOVANÝ- Predaj 1-izbový byt Šaľa, Veča po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Šaľa

1 izbový byt | Hollého | 38 m²

REZERVOVANÝ- Ponúkame na predaj príjemný, slnečný 1-izbový byt s praktickou dispozíciou v obľúb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Šaľa

79,000 € 2079 €/m²

Predaj stavebný pozemok, 700 m2, Čečinová ul., Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čečinová | 700 m²

Na predaj krásny slnečný pozemok s ideálnymi rozmermi, v dosahu MHD, v obľúbenej lokalite Párov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 120 €/m²

Predaj - Rodinný dom - Čaradice

Reality Čaradice

Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²

V pokojnej obci Čaradice ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý sa nachádza na priestr

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 21.12.2025
Domy na predaj Čaradice

Info v RK

Predaj - Stavebný pozemok - Velčice

Reality Velčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 981 m²

Na predaj stavebný pozemok – obec Velčice Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obc

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Velčice

51,550 € 53 €/m²

Nová Ponuka! Predaj - Rodinný dom - Zlaté Moravce - Prílepy

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Obecná | 275 m²

Štýlový 5-izbový dom so všetkým, čo si vieš predstaviť – Zlaté Moravce, Prílepy Nitrianska real

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

280,000 € 1018 €/m²

SKVELÁ CENA: Predaj, 3 izbový byt s pozemkom a podkrovím, Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

Hľadáte bývanie s pocitom rodinného domu, ale za cenu bytu? Máme pre vás 3-izbový byt (z dispoz

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

124,900 € 1784 €/m²

Predaj, Stavebný pozemok pre rodinný dom, Levice - Kalinčiakovo

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 2,190 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu vysnívaného rodinného domu, chalupy či rekreačnej nehnuteľnost

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Levice

39,900 € 18 €/m²

STAVEBNY POZEMOK ZOBOR

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 416 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok na novovzniknutej parcele o výmere 416 m2. Poz

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,500 € 239 €/m²

Apartmán v Rezidencii Opera

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Antona Pécha | 34 m²

Atraktívny apartmán v Rezidencii Opera, Banská Štiavnica, Barokový palác z 15 storočia, chránen

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Banská Štiavnica

158,000 € 4647 €/m²

Rezervovaný - predaj 2 izbový byt Chrenová, ulica Dlhá

Reality Nitra

2 izbový byt | Dlhá | 61 m²

Nové bývanie alebo skvelá investícia? Tento byt v Nitre má oboje. Predstavte si bývanie v jedn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2770 €/m²

Predaj Dom 3-izbový s pozemkom | Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Mezonet | Litoměřická | 74 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Topoľčianky

170,000 € 2297 €/m²

Predaj pozemok Nitra, Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Roľnícka | 1,559 m²

Na predaj pozemok so starším RD v mestskej časti Nitry – Dolné Krškany . Výmera pozemku je 155

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 01.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

89,000 € 57 €/m²

Predaj dvojdom, novostavba, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Malé Vinice | 132.74 m²

Predstavujeme Vám nový projekt - Nové vinice – moderné bývanie v Chorvátskom Grobe Objavte pok

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

Info v RK

Predaj priestranný, zdravý rodinný dom v obci Trávnica

Reality Trávnica

Rodinný dom | Hlavná | 102 m²

Ponúkame na predaj priestranný, zdravý 3-izbový rodinný dom v obci Trávnica. Dom je postavený n

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Domy na predaj Trávnica

99,900 € 979 €/m²

Predaj, Apartmán s klimatizáciou a parkovacím miestom, Podhájska

Reality Podhájska

Apartmán | Termálna | 27 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán o výmere 27 m², situovaný v modernej

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Podhájska

79,900 € 2959 €/m²

Predaj - Rodinný dom - Hronské Kosihy

Reality Hronské Kosihy

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Predaj rodinného domu v obci Hronské Kosihy – ideálna príležitosť Ponúkame na predaj rodinný

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Hronské Kosihy

59,000 € 590 €/m²

Predaj, Stavebný pozemok - ideálna veľkosť, Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 601 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok v obytnej časti obce Poľný Kesov, určený na výstavbu rodin

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

76,000 € 126 €/m²

Predaj - Kaštieľ - Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Iný objekt | Kravany nad Dunajom | 3,500 m²

Ponúkame Vám na predaj Kaštieľ v obci Kravany nad Dunajom, okres Komárno, ktorý sa nachádza na

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na predaj Kravany nad Dunajom

850,000 € 243 €/m²

Predaj kvalitný rodinný dom Čakajovce- štandard

Reality Čakajovce

Rodinný dom | Nezadaná | 143 m²

Ponúkame na predaj kvalitný a pohodlný 4-izbový bungalov – novostavbu v obci Čakajovce, nachádz

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

285,000 € 1993 €/m²

Nitra - Zobor - Stavebný pozemok

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 600 m²

V ponuke na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 600 m2. Pozemok sa nachádza v tichom pros

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

144,000 € 240 €/m²

Predaj, Apartmán s balkónom a klimatizáciou, Podhájska

Reality Podhájska

Apartmán | 27 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Podhájska

79,900 € 2959 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30365)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Upresniť hľadanie