PREDAJ 10á POZEMKU NA STAVBU RODINNÉHO DOMU V ANDOVCIACH

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,010 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v zastavanej časti obce Andovce, ktor

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Andovce

105,000 € 104 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 4i V ANDOVCIACH

Reality Andovce

Rodinný dom | Ladislava Miskolcziho | 132 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, ktorý je vo výstavbe na pozemku s výmerou 398 m2 v pok

Publikované: 24.11.2022 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Andovce

Cena dohodou

Stavebný pozemok Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Andovce | 1,099 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite obce Andovce. Plocha: pozemku 1099m2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

79,000 € 72 €/m²

NOVINKA Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU v obci ANDOVCE

Reality Andovce

Rodinný dom | Andovce | 98 m²

Nový Projekt !!!Výstavba zahájená s platným stavebným povolením !! Ponúkame Vám na predaj muro

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Andovce

169,900 € 1734 €/m²

Stavebný pozemok na predaj

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Shark real Vám ponúka na predaj rozsiahly slnečný pozemok v obci Andovce, okr. Nové Zámky. Poze

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Andovce

96,000 € 120 €/m²

Stavebný pozemok na predaj

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný pozemok v obci Andovce. - Stavebný - Rovinatý - Slnečný

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.01.2026
Pozemky na predaj Andovce

106,000 € 133 €/m²

Predám novostavbu rodinného domu v Andovciach

Reality Andovce

Rodinný dom | Andovce | 116 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodi

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Andovce

169,900 € 1465 €/m²

Predám novostavbu rodinného domu v Andovciach

Reality Andovce

Rodinný dom | Andovce | 116 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Andovce

169,900 € 1465 €/m²

Stavebný pozemok - 1600m2, Andovce ID 006-14-EVBA

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

006-14-EVBA Ponúkame Vám na predaj dva stavebné pozemky v obci Andovce. Nachádzajú sa v tichej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

195,000 € 122 €/m²

4-izbová novostavba rodinného domu s terasou, Andovce

Reality Andovce

Rodinný dom | 93.1 m²

Moderné Reality ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu s terasou vo vyhľadávanej l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Andovce

246,000 € 2642 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 641 m2 Andovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | 641 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

68,490 € 107 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Andovce - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Andovce

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: NZ-7

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Andovce

289,900 € 1450 €/m²

HALO reality - Prenájom, rodinný dom Andovce, štvorizbový bungalov - NOVOSTAVBA

Reality Andovce

Rodinný dom | 200 m²

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Andovce

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 800 m2 Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

102,990 € 129 €/m²

Bez maklérov predám Pozemok pre váš domov pozemok v lokalite Andovce ID 105864

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | 530 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

77,000 € 145 €/m²

Luxusný štýlový rodinný dom v Andovciach

Reality Andovce

Rodinný dom | 240 m²

NA PREDAJ: Luxusný štýlový dvojpodlažný 5izbový rodinný dom v Andovciach s dvoj-garážou, tromi

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Andovce

389,800 € 1662 €/m²

SRG | Nový projekt vo výstavbe na tichom mieste | Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Ladislava Miskolcziho | 398 m²

Do práce blízko, po práci kľud aký v meste budete hľadať len ťažko. Víta vás bývanie v rodinno

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

218,990 € 550 €/m²

SRG | 4-izb. dom s ideálnym pozemkom | Slnečná

Reality Andovce

Rodinný dom | Slnečná | 100 m²

Snívate o bývaní podľa svojho štýlu, kde si ráno vychutnáte kávu na terase, deti sa vám budú be

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Andovce

139,990 € 1400 €/m²

SRG | Nový projekt vo výstavbe na tichom mieste | Andovce

Reality Andovce

Rodinný dom | Ulica Ladislava Miskolcziho | 114 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Andovce

218,990 € 1921 €/m²

Na predaj dva slnečné stavebné pozemky v obci Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Andovce | 1,600 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj dva stavebné pozemky v obci Andovce. Nachádzajú sa v tich

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

102,900 € 64 €/m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu s terasou v obci Andovce

Reality Andovce

Rodinný dom | Andovce | 115.7 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s terasou v

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Andovce

229,900 € 1987 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Andovciach

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Andovce | 250 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v obci Andovce. Nachádza sa vo vyhľadáva

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

53,300 € 213 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Andovce

Reality Andovce

Rodinný dom | Andovce | 240 m²

Ponúkame na predaj Podlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v kľudnej lokalite obce Andovce. DO

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Andovce

389,800 € 1663 €/m²

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 900 m² v obci Andovce – len pár minút od mesta Nové Zámky

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Ladislava Miskolcziho | 900 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúkajú na predaj stavebný pozemok s rozlohou 900 m² v obci And

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

84,000 € 93 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Upresniť hľadanie