URBANISTA | 3-izbový rodinný dom s vínnou pivnicou v obci Rúbaň

Reality Rúbaň

Rodinný dom | Rúbaň | 121 m²

Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Rúbaň, vhodný na k

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

54,990 € 454 €/m²

URBANISTA | Priestor rodinného domu v byte - novostavba na tehlovom dome | mezonet | Osadná

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Osadná | 180 m²

Veľkorysý 5-izbový mezonetový byt s rozlohou 179.51 m² na Osadnej ulici č. 8 ponúka priestor po

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 3306 €/m²

3+1-izbový byt 99,5 m² s extra pracovňou / hosťovskou izbou | Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 100 m²

Priestranný 3+1-izbový byt o výmere 99,5 m² v prestížnom projekte Vienna Gate ponúka plnohodnot

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

399,950 € 4000 €/m²

URBANISTA | 2-izbový byt v centre Nových Zámkov s parkovaním vo dvore

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Michalská Bašta | 63.26 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa na 3. poschodí tehl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,900 € 1895 €/m²

URBANISTA | Garáž - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Koceľova | 15 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj murovanú garáž s montážnou jamou vo vnútrobloku na Koceľovej ulic

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 2000 €/m²

URBANISTA | 2-izbový byt v pôvodnom stave na Furdekovej 4

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Furdekova | 55.35 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa na 5. poschodí byto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,000 € 3595 €/m²

URBANISTA | 5-izbový rodinný dom s rozsiahlym pozemkom v obci Rúbaň

Reality Rúbaň

Rodinný dom | Rúbaň | 170 m²

Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom s rozsiahlym poz

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

79,900 € 470 €/m²

URBANISTA | Luxusný, 100% dokončený a zariadený bungalov s bazénom

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Vavrínová | 125 m²

Nadštandardný 4-izbový samostatný bungalov s perfektnou polohou len 3 minúty od pripojenia na d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

477,000 € 3816 €/m²

URBANISTA | Veľký 4-izbový mezonetový byt | Brnianska ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Brnianska | 117 m²

Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový mezonetový byt o

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 3418 €/m²

URBANISTA | Jeden z posledných stavebných pozemkov Modra, Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Harmónia | 835 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok s juhozápadnou orientáciou, vhodný na vý

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Modra

219,900 € 263 €/m²

URBANISTA | Penzión s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Hotel, penzión, ubytovňa | Sklené | 335.5 m²

Urbanista vám exkluzívne predstavuje Rezort Turčan – unikátny areál s celkovou rozlohou 3,2 ha

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

Predaj 4 izbového rodinného domu v krásnom prostredí Moravské Lieskové – časť Šance

Reality Moravské Lieskové

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 200 m²

Predaj kompletne zariadeného 4 izbového rodinného domu v krásnom a pokojnom prostredí v Moravsk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moravské Lieskové

299,000 € 1495 €/m²

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 200 m²

Dovoľujem si Vám dať do pozornosti rodinný dom v obci Moravské Lieskové časť Šance pár minút o

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

299,000 € 1495 €/m²

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

299,000 € 1495 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Predaj 4 izbového rodinného domu v tichej lokalite obce Veľká Mača

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 130 m²

Predaj rodinného domu v obci Veľká Mača postaveného v roku 1967 na peknom, rovinatom slnečnom p

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

153,500 € 1181 €/m²

Predaj rodinného domu v peknom prostredí obce Tajná.

Reality Tajná

Rodinný dom | Bačova cesta | 152 m²

Predaj domu v krásnom prostredí Žitavskej doliny v obci Tajná. Pôvodný dom bol postavený v roku

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Tajná

92,000 € 605 €/m²

Predaj 4 izbového RD -nízkoenergetickej novostavby v tichej lokalite Pod orechom v obci Matúškovo.

Reality Matúškovo

Rodinný dom | Matúškovo | 104 m²

Moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Matúškovo len za 249 000€! Hľadáte ideáln

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Matúškovo

249,000 € 2394 €/m²

Predaj 4 izbového RD -nízkoenergetickej novostavby v tichej lokalite v obci Matúškovo.

Reality Galanta

Rodinný dom | Galanta | 104 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Galanta

249,000 € 2394 €/m²

Predaj veľkého, zrekonštruovaného 3 izbového bytu s balkónom na Garbiarskej ulici v blízkosti centra mesta Sereď.

Reality Sereď

3 izbový byt | 78.5 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Sereď. Byt je v OV, má 78,5 m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Sereď

163,000 € 2076 €/m²

Predaj: stavebný pozemok Jablonové, Bytča (N062-14-DASEa)

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 660 m²

(N062-14-DASEa) Ponúkame vám na predaj rovinatý pozemok o výmere 660 m², nachádzajúci sa v poko

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

1 € 0 €/m²

Garáž na predaj, Centrum, Martin

Reality Martin

Garáž | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž o výmere 18 m2 v hromadných garážach, pri LIDL . Má rekonštrukciu stre

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Martin

22,500 € 1250 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj: stavebný pozemok Konská 799m2 s platnou UPI (N093-14-DASEa)

Reality Konská

Pozemok pre rodinné domy | 799 m²

N093-14-DASEa Ponúkame Vám na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v obci Konská, ktorá je

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Konská

67,000 € 84 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený tehlový 3 izbový byt pôvodne 2 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 58 m²

Na predaj vám ponúkam kompletne prerobený menší 3 izbový byt pôvodne 2 izbový byt v Komárne. Ro

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

87,900 € 1516 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 5 izbový rodinný dom v Slovenskom Grobe v tichej časti pri konci slepej ulice

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 123 m²

Ponúkame na predaj poschodový 5 izbový rodinný dom, v dvojdome, v Slovenskom Grobe - časti Malý

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

435,000 € 3537 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Rodinné domy na predaj (23096)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality v Martine (737)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie