PREDAJ Rodinný dom Chorvátsky Grob, Čierna voda, EXPIS REAL

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Blahútová | 130 m²

- skolaudovaný 2009 - Rodinný dom je tehlový, jednopodlažný, nepodpivničený, pozostáva zo vstu

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

480,000 € 3692 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj podkrovný apartmán s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný podkrovný apartmán v tichej časti ostrova Vir. Ide

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

165,000 € 2750 €/m²

6i Dom v centre mesta, Úžitková plocha 452m2 ,pozemok 713m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | radpokatelek | 452 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám prináša do ponuky priestranný rodinný dom s obrovským poten

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

275,000 € 608 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dokonalý 4 izbový moderný rodinný dom Galanta- Mládežnícka štvrť EXKLUZÍVNE

Reality Galanta

Rodinný dom | Mládežnícka štvrť | 113.4 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám výhradne iba u Nás ponúka na predaj krásny a moderný rodinný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

299,500 € 2641 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2izbový zariadený byt, moderný dizajn A.Hlinku Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

Chata v hornej časti Hronskej Dúbravy na predaj

Reality Hronská Dúbrava

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj chatu v Hronskej Dúbrave možnosťou využíva

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronská Dúbrava

70,000 € 538 €/m²

Predaj slnečného pozemku v obci Prochot s výmerou 2127 m²

Reality Prochot

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,172 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka na predaj pozemok na okraji obci Prochot, situovaný na ro

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Prochot

49,956 € 23 €/m²

3-izbový veľký byt Žilina Závodie 90 m2, loggia

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 90 m²

Salea Váš partner v realitách-predáva priestranný, slnečný a dispozične výborne riešený 3-izbov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

275,000 € 3056 €/m²

Predáme nízkoenergetický bungalov v Svederníku

Reality Svederník

Rodinný dom | hlavná | 115 m²

Predáme rodinný dom v kľudnej časti obce Svederník. Ide jednopodlažný, nepodpivničený, samos

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svederník

315,000 € 2739 €/m²

Chorvátsko- Novostavba apartmán s výhľadom na more - Pag

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu v Novalji v Chorvátsku. Apartmány sa ponúkajú

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

249,000 € 3952 €/m²

🌿 1 izbový tehlový byt v kúpeľnom meste – Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

1 izbový byt | Partizánska | 52.44 m²

REZERVOVANÉ 🏡 1-izbový byt s veľkým balkónom v tehlovom dome – Turčianske Teplice Ponúkame na

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

79,000 € 1506 €/m²

Chorvátsko - Dom 2x apartmán len 250m od mora s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

265,000 € 1743 €/m²

Krásna chata v Kráľovej nad Váhom s bazénom a súp.číslom

Reality Kráľová nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Pri Hrádzi | 44 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj krásnu záhradu s chatou v Kráľovej nad Váho

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

69,900 € 1589 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 4izbový RD v Tešedíkove

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | - | 150 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám s radosťou predstavuje priestranný a čiastočne zrekonštruov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

159,900 € 1066 €/m²

Rodinný dom 3 izbový Kajal - Novostavba

Reality Kajal

Rodinný dom | Hlavná | 58 m²

SaleA- váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný nízkoenergetický dom o vým

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kajal

150,000 € 2586 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom Galanta-Kolónia na pozemku 851 m2

Reality Galanta

Rodinný dom | Kolónia | 110 m²

SaleA - Váš Partner v realitách vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

330,000 € 3000 €/m²

Pozemok na podnikateľské účely Myjava - Turá Lúka 940m2.

Reality Myjava

Rekreačný pozemok | Hlavná | 940 m²

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v meste My

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

30,000 € 32 €/m²

Pre konkrétnu klinetku hľadám 1 izbový byt v Šali

Reality Šaľa

1 izbový byt | Šaľa | 40 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku 1 izbový byt v Šali. V prípade, že

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

123 € 3 €/m²

2 samostatné byty v jednom dome | Bôrik, Žilina | ideálne na bývanie aj investíciu

Reality Žilina

Rodinný dom | Bôrik | 315 m²

Exkluzívny rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami | Bôrik, Žilina Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

721,000 € 2289 €/m²

Rodinný dom Teplička nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Rodinný dom | Ľudovíta Fullu | 150 m²

🏡EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj zariadený a kompletne vybavený tehlový radový rodinný dom v obľú

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Teplička nad Váhom

420,000 € 2800 €/m²

Stačí sa nasťahovať – 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom – Vrútky

Reality Vrútky

2 izbový byt | Nábrežná | 58 m²

🏡 Novinka na trhu – 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo Vrútkach. Stačí sa nasťahovať

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vrútky

139,900 € 2412 €/m²

Nový rekreačný apartmán KĽAK

Reality Fačkov

2 izbový byt | x | 46 m²

Hľadáte miesto, kde sa relax a komfort spája s jedinečnou prírodnou scenériou? Ponúkame na pred

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Fačkov

178,400 € 3878 €/m²

Rovinatý stavebný pozemok 836 m2 Rosina - s povolením

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | x | 836 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu, ktorý je ihneď pripravený na výstavbu a navyše ponúk

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

225,720 € 270 €/m²

✨ 3 izbový tehlový byt v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

✨ 3i byt-moderné bývanie v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨ Ponúkame na predaj priestranný 3-i

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,900 € 2856 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (739)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Rodinné domy na predaj (23110)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Upresniť hľadanie