3 izbový byt | - | 90 m²
Salea Váš partner v realitách-predáva priestranný, slnečný a dispozične výborne riešený 3-izbov
275,000 € 3056 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 793 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu s
83,000 € 105 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 730 m²
70,000 € 96 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
KAMENNÝ DOM S BAZÉNOM LEN 300M OD MORA – PRIVLAKA Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj štýlo
870,000 € 1832 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie Vám ponúka na predaj rodinný dom s bazénom a výhľadom na more v Privlake v Chorvát
580,000 € 2071 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný podkrovný apartmán v tichej časti ostrova Vir. Ide
165,000 € 2750 €/m²
2 izbový byt | x | 46 m²
Hľadáte miesto, kde sa relax a komfort spája s jedinečnou prírodnou scenériou? Ponúkame na pred
178,400 € 3878 €/m²
3 izbový byt | Hájik | 70 m²
REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj príjemný 3-izbový byt s lodžiou, Hájik. Výmera bytu j
163,000 € 2329 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pri Hrádzi | 44 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj krásnu záhradu s chatou v Kráľovej nad Váho
69,900 € 1589 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
SaleA - Váš partner v realitách Vám s radosťou predstavuje priestranný a čiastočne zrekonštruov
159,900 € 1066 €/m²
Rodinný dom | Kolónia | 110 m²
SaleA - Váš Partner v realitách vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného
330,000 € 3000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hrabinská | 2,944 m²
SaleA váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj veľmi pekný
280,000 € 95 €/m²
Rekreačný pozemok | Hlavná | 940 m²
SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v meste My
30,000 € 32 €/m²
1 izbový byt | Šaľa | 40 m²
SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku 1 izbový byt v Šali. V prípade, že
123 € 3 €/m²
4 izbový byt | Laurinská 243/21 | 106.2 m²
Ponúkame na predaj priestranný, investičný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta
490,000 € 4614 €/m²
Rodinný dom | - | 1,227 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj menší rodninný dom v okrajovej časti Brez
150,000 € 122 €/m²
2 izbový byt | Hronská | 57 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt s výborným potenciálom, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokoj
82,000 € 1439 €/m²
Rodinný dom | Rumince | 13,400 m²
RealityKolesár predáva neskorobarokovú zemiansku kúriu z konca 18 storočia v obci Rumince, okre
160,000 € 12 €/m²
Rodinný dom | Bôrik | 315 m²
Exkluzívny rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami | Bôrik, Žilina Ponúkame vám jedinečnú príl
721,000 € 2289 €/m²
Rodinný dom | Ľudovíta Fullu | 150 m²
🏡EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj zariadený a kompletne vybavený tehlový radový rodinný dom v obľú
420,000 € 2800 €/m²
2 izbový byt | Nábrežná | 58 m²
🏡 Novinka na trhu – 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo Vrútkach. Stačí sa nasťahovať
139,900 € 2412 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | x | 836 m²
Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu, ktorý je ihneď pripravený na výstavbu a navyše ponúk
225,720 € 270 €/m²
3 izbový byt | - | 84 m²
✨ 3i byt-moderné bývanie v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨ Ponúkame na predaj priestranný 3-i
239,900 € 2856 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv
265,000 € 1743 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.