Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Sídlisko 1. mája

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko 1. Mája | 67 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite mesta Vrano

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

89,990 € 1343 €/m²

REZERVOVANÉ - Svetlý 4-izbový byt (81 m²) s loggiou v obľúbenej lokalite Košice – Západ

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Slobody | 81 m²

GH Real ponúka na predaj svetlý 4-izbový byt na ulici Slobody č. 17 so skvelou dostupnosťou do

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

230,000 € 2840 €/m²

PREDAJ RD Čaňa, 4 izbový

Reality Čaňa

Rodinný dom | 160 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka na predaj: Obec Čaňa, Košická ulica, pokojná ča

Publikované: 24.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čaňa

319,990 € 2000 €/m²

Atraktívnejšia cena! Predaj, záhradny pozemok 528 m2 s chatkou, Šemša

Reality Šemša

Záhradná chatka | 30 m²

Obec Šemša, len 12 km od Košíc, s priamým napojením na cestu I. triedy do Košíc. Peter Minarčí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šemša

100,000 € 3333 €/m²

NOVOSTAVBA, AMFIK HOUSE, MEZONETOVÝ 4 IZBOVÝ BYT „D“ S TERASAMI, 274,8 m2, PREŠOV

Reality Prešov

4 izbový byt | Pod Táborom | 274.8 m²

Nadštandardný mezonetový 4 izbový byt na predaj v širšom centre Prešova – moderné a komfortné b

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

435,600 € 1585 €/m²

MULTIFUNKČNÁ HALA V PRIEMYSELNEJ ZÓNE, STROJNÍCKA, PREŠOV - NIŽNÁ ŠEBASTOVÁ

Reality Prešov

Priestor pre výrobu | 1,099 m²

Investičná príležitosť pre rôzne typy podnikania, od výroby a skladovania až po administratívne

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Prešov

959,000 € 873 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v obci Hradište, okres Partizánske.

Reality Hradište

Rodinný dom | 150 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hradište. Dom bol postavený v roku 1962 z

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hradište

124,000 € 827 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny predaj rodinného domu v obci Skalka nad Váhom, okres Trenčín

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | 140 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj poschodový štvorizbový rodinný dom v obci Skalka nad Váhom, o

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Skalka nad Váhom

138,000 € 986 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v obci Urmince, okres Topoľčany

Reality Urmince

Rodinný dom | 115 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Urmince. Dom bol postavený v roku 1976 z p

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Urmince

124,000 € 1078 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ 5- izbový RD s pekným pozemkom v krásnom prostredí v obci Jurová.

Reality Jurová

Rodinný dom | 132 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 5-izbový RD s jedinečnou atmosférou vidieckeho domu, UP 132m2, nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jurová

255,000 € 1932 €/m²

BYT C2 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 306.22 m²

Luxusný 4-izbový byt v projekte HRBOVÁ RESIDENCE je zárukou výnimočného životného štýlu a nekom

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI PROSIEK

Reality Prosiek

Rodinný dom | 125 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – novostavba Prosiek, Liptov Predstavte si, že sa ráno zobudíte do tic

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prosiek

249,990 € 2000 €/m²

DEVELOPERSKÝ POZEMOK PRI NOVOSTAVBE ZELENA STRÁŇ

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | 6,148 m²

BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na predaj developerký pozemok o výmere 6 184 m² určený na develo

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

1,200,000 € 195 €/m²

ZION RESIDENCE - NOVÝ PROJEKT V ŠIRŠOM CENTRE - 3 IZB BYT 3.16

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Holubyho | 66.5 m²

Predstavte si bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú dostupnosť do centra mesta

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

230,505.6 € 3466 €/m²

ZION RESIDENCE - NADČASOVÉ BÝVANIE - 2 IZB BYT 2.09

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Holubyho | 57.6 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

194,244 € 3372 €/m²

2 izb.byt v novostavbe, 78 m2 s terasou, PARKOVANIE, TEP. ČERPADLO, KLÍMA...V CENE!

Reality Prešov

3 izbový byt | 52.24 m²

Dokončenie už tento rok! Pozrite si video skopírovaním tohto linku: https://youtube.com/shorts/

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 3158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krajný rodinný dom s potenciálom v pokojnej časti Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 160 m²

GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj krajný rodinný dom na obľúbenej Javorovej ulici v R

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

134,990 € 844 €/m²

SLOBODY | Priestranný 4-izbový byt (80m²)| Loggia | Košice- Západ

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Slobody | 80 m²

GH Real ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice - Západ (Terasa).

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

236,000 € 2950 €/m²

RUŽÍNSKA | Na predaj 1-izbový byt | Ideálna investícia | Košice - Terasa | Kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Ružínska | 28 m²

GH Real ponúka na predaj 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Košíc - mestská časť Terasa, na Ruží

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

134,000 € 4786 €/m²

NOVOSTAVBA, AMFIK HOUSE, MEZONETOVÝ 4 IZBOVÝ BYT „C“ S TERASAMI, 217,58 m2, PREŠOV

Reality Prešov

4 izbový byt | Pod Táborom | 217.58 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

355,000 € 1632 €/m²

Dom so 4 apartmánmi v lone prírody – Svätý Anton, 3360m2

Reality Svätý Anton

Rodinný dom | 135 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája pokojný život v prírode s okamžitým investičným potenc

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Anton

199,800 € 1480 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný rodinný dom s veľkým pozemkom 1110m2 v srdci Banskej Belej.

Reality Banská Belá

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom s veľkorysým pozemkom o výmere 1110 m², situovaný v p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Belá

89,900 € 899 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný prízemný rodinný dom so slnečným pozemkom - Kosihy nad Ipľom

Reality Kosihy nad Ipľom

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v tichej časti obce Kosihy nad Ipľom. Dom bol postavený

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kosihy nad Ipľom

57,500 € 548 €/m²

Exkluzívne na predaj krásny mezonetový 5 izbový byt o výmere 164,80m2 v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

5 a viac izbový byt | Križovatka | 164.8 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj krásny nadštandardný mezonetový 5 izbový komplet prerobený by

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

209,900 € 1274 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23117)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30369)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie