Pozemok s možnosťou kotvenia člna – výnimočná príležitosť na Korčuli

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Na predaj je výnimoč

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

255,850 € 350 €/m²

Investičná príležitosť na juhu Korčule – pozemok pri pláži

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Tento stavebný pozem

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

99,000 € 158 €/m²

Štýlový 3-izbový byt v novostavbe pri mori – Mandre, Pag

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Na predaj je 3-izbov

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

254,800 € 2600 €/m²

Kúsok raja na predaj – pozemok v srdci Dalmácie

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s rozlohou

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

200,000 € 294 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Stupavy

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69.61 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE STUPAVY (69,61 m²) Hľadáte bývanie s v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Stupava

187,000 € 2686 €/m²

ADMINISTRATÍVNE budovy na PREDAJ, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 5,351 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívne budovy na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logisticko

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

4,400,000 € 822 €/m²

Na predaj slnečná záhrada v obľúbenej rekreačnej lokalite Veľká Lúka - Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Agátová | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečnú záhradu v obľúbenej rekreačnej lokalite Veľká Lúka, katastrálne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

70,000 € 156 €/m²

Dom v zátoke Lozica na predaj

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V atraktívnej lokalite, len pár metrov od mora a pláže v zátoke Lozica, sa nachádza dom s ce

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

1,190,000 € 2644 €/m²

Dvojdom v Šišane na predaj

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istra, Šišan: Na predaj je dvojdom v Šišane, ktorý pozostáva z dvoch jednoizbových bytov na

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

360,000 € 2571 €/m²

Rodinný dom len 12 km od pláže, Kršan Istria

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istria, Karšan: V tichej časti dediny, obklopená prírodou a zeleňou, je na predaj pek

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

364,999 € 2920 €/m²

Dvojizbový byt so záhradou, druhý rad od mora, Ugljan, ostrov Ugljan

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Krásny dvojizbový byt v novej budove, ktorý sa nachádza v druhom rade od mora a upravenej pl

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

380,000 € 3800 €/m²

Luxusný byt v novostavbe, 3 spálne, 138,97 m², Šibenik-Crnica

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Byty v novostavbe na jedinečnej lokalite v Šibeniku s výhľadom na staré mesto a kanál sv. An

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

750,000 € 5397 €/m²

Byt na predaj - ul. Obchodná, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, slnečný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný p

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5493 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

795,000 € 4969 €/m²

Pozemok na predaj - Mliečany

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 644 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 644 m², nachádzajúci sa v intraviláne obce, ideáln

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

64,400 € 100 €/m²

Pozemok na predaj - Okoč

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 901 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom krásneho stavebného pozemku v tichej a vyh

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

90,000 € 100 €/m²

Pozemok na predaj - ul. Bojnická, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Bojnická | 668 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na Žabom Majeri s priamym prístupom z Bojnickej ulice Pozemok

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 225 €/m²

Moderná novostavba pri mori – Luxusný apartmán 1B, 148,60 m², Vela Luka, Korčula

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Vo Vela Luka, na západnom pobreží ostrova Korčula, sa na prestížnom mieste priamo pri mori s

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

638,980 € 4300 €/m²

Luxusná vila s priestranným pozemkom a výhľadom na prírodné krásy Vransko jazera

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Táto dizajnovo zariadená vila, nachádzajúca sa v pokojnom prostredí Radašinovci, ponúka jedi

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

700,000 € 5833 €/m²

Nadštandardná novostavba 4 izbový bungalov hneď k nasťahovaniu

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 104.82 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú tehlovú novostavbu, 4 izbový bungalov v Dunajskej Strede. Dom sa p

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

340,000 € 3225 €/m²

Novostavba v Makarskej ⌂ Apartmán S41 – Štvrté poschodie

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na jednej z tichších lokalít v Makarskej je v ponuke nový projekt vo fáze počiatočnej výstav

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

225,925 € 3500 €/m²

Garáž na predaj - ul. Opavská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Opavská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž o výmere 18 m², situovanú v mestskej časti Bratislava –

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 24.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

39,000 € 2167 €/m²

Na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Rači TOP

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratisla

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

269,000 € 4203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom s krásnym výhľadom – Sološnica

Reality Sološnica

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej a zabývanej časti obce Sološnica, ktorá bud

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Sološnica

230,000 € 1045 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23111)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30366)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Upresniť hľadanie